Projekty małych domów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Znaleziono 305 projektów

   

loader

Projekty małych domów

Projekty małych domów

Projekty małych domów jednorodzinnych cieszą się szczególnym zainteresowaniem Inwestorów. Pozwalają na budowę małego, ale bardzo funkcjonalnego i komfortowego w codziennym użytkowaniu domu.

Kolekcja projektów małych domów MG Projekt wpisuje się w potrzeby Inwestorów i stanowi idealną alternatywę dla kupna średniej wielkości mieszkania w budynku wielorodzinnym. Własny dom oznacza przede wszystkim znacznie większą wygodę życia i ciekawe możliwości aranżacyjne, często też miejsce na samochód w garażu bądź pod wiatą garażową, a także przynajmniej niewielki skrawek własnego ogródka i zapewnienia bezpieczeństwa domownikom.

Projekty domów małych i tanich

Prezentowane przez Pracownię Architektoniczną MGProjekt projekty małych domów polecamy szerokiej grupie Inwestorów. Projekty małych domów to świetne rozwiązanie na własny dom dla singli czy młodych rodzin z dziećmi.

Gotowe projekty małych domów parterowych to doskonałe rozwiązanie dla seniorów szukających spokojnej przystani na emeryturze. Projekty domów małych, których wielkość powierzchni użytkowej wynosi do 150 m2 to budynki, które pozwalają stworzyć komfortowe warunki nawet dla pięcioosobowej rodziny. 

Wyszukiwarka znajdująca się na stronie www.mgprojekt.com.pl pozwala w szybki i bardzo prosty sposób znaleźć tanie w budowie gotowe projekty małych domów zgodnie z zapotrzebowaniem na konkretne przedziały metrażowe. W naszej ofercie znajduje się wiele propozycji projektów małych domków jednorodzinnych, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 100 m2.

Dobrze przemyślany projekt gotowy, a tylko takie mamy w naszej kolekcji, jest pierwszym krokiem do budowy małego domu, który da znacznie większą niezależność niż mieszkanie w bloku. Projekty domów o porównywalnej do mieszkania powierzchni użytkowej dają więcej możliwości zagospodarowania przestrzeni. 

Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie naszych architektów podpowiadają najbardziej optymalne rozwiązania, dzięki którym Państwa dom będzie nie tylko wygodny, ale także funkcjonalny, a pokoje ustawne. Projekt małego domu można spokojnie zrealizować na niewielkiej działce, co pozwala Inwestorom ograniczyć wydatki związane z zakupem parceli.

Ma to także drugi walor. Gotowe projekty małych domów to często jedyna opcja na budowę funkcjonalnego domu w granicach miasta, gdzie powierzchnia zabudowy i wymiary działki mają ograniczenia, czy urzędowo określoną wysokość budynku i kąt nachylenia dachu, a przecież nie każdy marzy o domku na wsi. W mieście nie tylko trudno o zakup działki, ale też zazwyczaj oferowane grunty mają niedużą powierzchnię. W takiej sytuacji sprawdzi się wyłącznie gotowy projekt małego domu na małą, czy wąską działkę.

W ofercie MGProjekt można znaleźć gotowe projekty domów małych i tanich w budowie, co oznacza niższe koszty realizacji oraz późniejszej eksploatacji budynku. Gotowe projekty małych domów, czy to domy parterowe czy z użytkowym poddaszem, to także idealna propozycja dla Inwestorów szukających maksymalnych oszczędności, ponieważ projekty małych domów MGProjekt są tanie w budowie. 

Optymalne projekty małych domów

We wszystkich naszych projektach małych domków zwracamy uwagę na jak najlepsze rozwiązania pod kątem funkcjonalności oraz wygody mieszkańców. Nawet na niewielkiej powierzchni użytkowej projektów małych i tanich domów muszą zostać uwzględnione różnorodne potrzeby. W bardzo przejrzysty sposób wyodrębniamy poszczególne strefy, aby każdy mógł oddać się swobodnie swoim zajęciom bez konieczności naruszania spokoju innym domownikom.

Każdy mały projekt domu zawiera strefę dzienną, strefę nocną oraz pomieszczenia gospodarcze. Jednocześnie pamiętamy o strefie wypoczynkowej na zewnątrz i stąd estetyczne oraz komfortowe aranżacje tarasów lub balkonów w projektach małych domków.

Małe projekty domów w różnej stylistyce

Oddajemy do Państwa dyspozycji projekty domów małych w różnych stylach. W naszej ofercie znajdują się projekty domów o charakterze klasycznym, w tym też nawiązujące do stylu dworkowego z kolumnami, podcieniami, ryzalitami, czy projekty domów małych z werandą.

Inwestorzy szukający elementów natury mogą zdecydować się na projekty małych domów szkieletowych, lub projekty małych domów drewnianych kojarzące się ze stylem góralskim. Proponujemy również oryginalne projekty małych domów nowoczesnych, czy projekty małych domów z płaskim dachem i garażem w pełni realizujące zamysł domu modernistycznego lub minimalistycznego. Taka różnorodność daje gwarancję, że każdy Inwestor znajdzie gotowy projekt małego domu odpowiadający w pełni wszystkim jego oczekiwaniom.

Projekty domów parterowych, z poddaszem użytkowym i piętrowych

W ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt znajdują się takie małe projekty domów, które są szczególnie chętnie są wybierane przez seniorów oraz rodziny z małymi dziećmi. Jednokondygnacyjne wnętrza okazują się niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu w przypadku osób mających wszelkiego typu ograniczenia ruchowe, ponieważ całe życie toczy się na parterze. W projektach małych domków parterowych uwzględniamy także możliwość późniejszego powiększenia powierzchni użytkowej domu poprzez rozbudowę i adaptację poddasza na cele mieszkalne.

Projekty domów małych z poddaszem użytkowym cieszą się wyjątkową popularnością wśród Inwestorów i dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo bardzo wiele interesujących propozycji tego typu. Koncepcja domu z poddaszem użytkowym pozwala na łatwy i czytelny podział na strefę dzienną i nocną według naturalnego układu kondygnacji. Jednocześnie gwarantuje bezproblemową realizację budynku na niedużych działkach w porównaniu z domami parterowymi o podobnym metrażu.

W powierzchni użytkowej wynoszącej 120-150 m2 proponujemy także ciekawe i tanie projekty małych domów piętrowych. W związku z brakiem skosów małe domy jednorodzinne można bardzo swobodnie zaaranżować zarówno na parterze, jak i na górnej kondygnacji. Małe projekty domów o charakterze willowym z pewnością spodobają się Inwestorom poszukującym bardziej reprezentacyjnych brył, a nowoczesne projekty domów osobom dla których dom powinien być przede wszystkim praktyczny.

Katalog projektów małych domów MG Projekt

Wśród naszych projektów znajdują się nie tylko projekty małych domów o charakterze wolnostojącym, ale także tanie w budowie bliźniaki, czy gotowe małe projekty domów do zbliźniaczenia, których wysokość budynku i powierzchnia użytkowa wpisują się w większość planów miejscowych.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami Pracowni MG Projekt w kategorii projektów małych domów jednorodzinnych, z całą pewnością każdy z Państwa będzie w stanie dopasować odpowiedni projekt domu do swoich potrzeb i gustu.

Każdy gotowy projekt domu można zamówić w odbiciu lustrzanym i zmodyfikować dostosowując budynek do indywidualnych preferencji domowników. Projekty małych i tanich domów MGProjekt można również przystosować do standardu NF40 i starać się o dofinansowanie energooszczędnych instalacji które przewizuje taki projekt domuOczywiście służymy też naszą pomocą w wyborze najlepszego projektu małego domu.

Wszystkie projekty domów z naszej oferty są dostosowane do aktualnie obowiązujących przepisów prawa budowlanego.