Projekty małych domów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Znaleziono 272 projekty

   

loader

Projekty małych domów

Projekty małych domów

Projekty małych domów jednorodzinnych cieszą się szczególnym zainteresowaniem Inwestorów. Pozwalają na budowę małego, ale bardzo funkcjonalnego i komfortowego w codziennym użytkowaniu domu.

Kolekcja projektów małych domów MG Projekt wpisuje się w potrzeby Inwestorów i stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania w budynku wielorodzinnym. Własny dom oznacza przede wszystkim znacznie większą wygodę życia i ciekawe możliwości aranżacyjne, często też miejsce na samochód w garażu bądź pod wiatą garażową, a także przynajmniej niewielki skrawek własnego ogródka.

Projekty domów małych i tanich

Prezentowane przez Pracownię Architektoniczną MGProjekt projekty domów małych polecamy szerokiej grupie Inwestorów. Projekty małych domów to także świetne rozwiązanie dla singli czy młodych rodzin z dziećmi.

Gotowe projekty małych domów parterowych to doskonałe rozwiązanie dla seniorów szukających spokojnej przystani na emeryturze. Wielkość powierzchni użytkowej do 150 m2 pozwala stworzyć komfortowe warunki nawet dla pięcioosobowej rodziny. Wyszukiwarka znajdująca się na stronie www.mgprojekt.com.pl umożliwia w szybki i bardzo prosty sposób znaleźć tanie w budowie gotowe projekty małych domów zgodnie z zapotrzebowaniem na konkretne przedziały metrażowe. Oferujemy wiele propozycji projektów małych domków jednorodzinnych, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 100 m2. Dobrze przemyślany projekt małego domku, a tylko takie mamy w naszej kolekcji, jest pierwszym krokiem do budowy małego domu, który da znacznie większą niezależność niż mieszkanie w bloku. Dom o porównywalnej powierzchni użytkowej do mieszkania daje więcej możliwości zagospodarowania przestrzeni. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie naszych architektów podpowiadają najbardziej optymalne rozwiązania, dzięki którym Państwa dom będzie nie tylko wygodny, ale także funkcjonalny, a pokoje ustawne. Projekt małego domu można spokojnie zrealizować na niewielkiej działce, co pozwala Inwestorom ograniczyć wydatki związane z zakupem parceli. Ma to także drugi walor. Jest to często jedyna opcja na budowę domu w granicach miasta, gdzie często wymiary działki mają ograniczenia dotyczące powierzchni zabudowy, czy urzędowo określoną wysokość budynku i kąt nachylenia dachu, a przecież nie każdy marzy o domku na wsi. W mieście nie tylko trudno o zakup działki, ale też zazwyczaj oferowane grunty mają niedużą powierzchnię. W takiej sytuacji sprawdzi się wyłącznie projekt małego domu. W ofercie MGProjekt można znaleźć gotowe projekty domów małych i tanich w budowie, co oznacza niższe koszty realizacji oraz późniejszej eksploatacji budynku, więc to także idealna propozycja dla Inwestorów szukających maksymalnych oszczędności.

Projekty małych domów w optymalnych rozwiązaniach

We wszystkich naszych projektach małych domków zwracamy uwagę na jak najlepsze rozwiązania pod kątem funkcjonalności oraz wygody mieszkańców. Nawet na niewielkiej powierzchni użytkowej muszą zostać uwzględnione różnorodne potrzeby. W bardzo przejrzysty sposób wyodrębniamy poszczególne strefy, aby każdy mógł oddać się swobodnie swoim zajęciom bez konieczności naruszania spokoju innym domownikom. Każdy mały projekt domu zawiera strefę dzienną, strefę nocną oraz zaplecze gospodarcze. Jednocześnie pamiętamy o strefie wypoczynkowej na zewnątrz i stąd estetyczne oraz komfortowe aranżacje tarasów lub balkonów w projektach małych domków.

Projekty małych domów w różnej stylistyce

Oddajemy do Państwa dyspozycji projekty domów małych w różnych stylach. W ofercie znajdują się propozycje budynków o charakterze klasycznym, w tym też nawiązujące do stylu dworkowego z kolumnami, podcieniami, ryzalitami, czy projekty domów małych z werandą. Inwestorzy szukający elementów natury mogą zdecydować się na projekty małych domów szkieletowych, lub projekty małych domów drewnianych kojarzące się ze stylem góralskim. Proponujemy również oryginalne projekty małych domów nowoczesnych, czy projekty małych domów z płaskim dachem w pełni realizujące zamysł domu modernistycznego lub minimalistycznego. Taka różnorodność daje gwarancję, że każdy Inwestor znajdzie dom odpowiadający w pełni wszystkim jego oczekiwaniom.

Projekty domów małych parterowych, z poddaszem użytkowym i piętrowych

W ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt znajdują się koncepcje małych parterówek, które szczególnie chętnie są wybierane przez seniorów oraz rodziny z małymi dziećmi. Jednokondygnacyjne wnętrza okazują się niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu w przypadku osób mających wszelkiego typu ograniczenia ruchowe. W projektach małych domków parterowych uwzględniamy także możliwość późniejszego powiększenia powierzchni użytkowej domu poprzez rozbudowę i adaptację poddasza.
Projekty domów małych z poddaszem użytkowym cieszą się wyjątkową popularnością wśród Inwestorów i dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo bardzo wiele interesujących propozycji tego typu. Koncepcja domu z poddaszem użytkowym pozwala na łatwy i czytelny podział na strefę dzienną i nocną według naturalnego układu kondygnacji. Jednocześnie gwarantuje bezproblemową realizację budynku na mniejszych działkach w porównaniu z domami parterowymi o podobnym metrażu.
W powierzchni użytkowej wynoszącej 120-150 m2 proponujemy także ciekawe projekty małych domów piętrowych. W związku z brakiem skosów można bardzo swobodnie zaaranżować całość wnętrza na górnej kondygnacji. Male domy o charakterze willowym z pewnością spodobają się Inwestorom poszukującym bardziej reprezentacyjnych brył.

Katalog projektów małych domów

Wśród naszych projektów znajdują się nie tylko koncepcje domów o charakterze wolnostojącym, ale także bliźniaki, czy budynki do zbliźniaczenia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami Pracowni MG Projekt w kategorii projektów małych domów jednorodzinnych. Z całą pewnością każdy z Państwa będzie w stanie dopasować odpowiedni projekt małego domku do swoich potrzeb i swojego gustu. Oczywiście służymy też naszą pomocą w wyborze najlepszego projektu małego domu.