MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.



Projekty domów piętrowych

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Pokaż: Nowości| Polecane
Pokazuj: 12| 24| 48| wszystkie
Tylko miniaturki Szczegółowa lista
Znaleziono 105 projektów.
Agat
Agat 2
Ambasador
Ambasador 2
Ambasador 3
Ametyst
Ametyst 2
Artemida
Dom z piętrem
Dom z widokiem
Dom z widokiem 2
Dom z widokiem 2 C

Projekty domów piętrowych

Projekty domów piętrowychProjekty domów piętrowych MG Projekt to różnorodne propozycje, odpowiadające na potrzeby wielu Inwestorów. 

W naszej ofercie znajdą Państwo domy tradycyjne zazwyczaj wykorzystywane jako budynki wielopokoleniowe.

Jednocześnie oferując nowoczesne domy piętrowe nie zapominamy o zwolennikach współczesnych trendów architektonicznych. 

Geometryczne, minimalistyczne bryły, takie jak domy piętrowe kostka cieszą się coraz większą popularnością.

Elewacje domów piętrowych idealnie wpisują się w krajobraz miejski i podmiejski, a zarazem, dzięki stosunkowo niewielkiej powierzchni ścian zewnętrznych mają charakter budynków piętrowych energooszczędnych.

Kategoria ta obejmuje nowoczesne domy piętrowe z płaskim dachem oraz domy piętrowe z dachem kopertowym i dwuspadowym, co często jest wymogiem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego bądź warunków zabudowy działki.

 

Domy piętrowe projekty gotowe

W galerii domów piętrowych można znaleźć propozycje nadające się dla Inwestorów szukających funkcjonalnych i komfortowych układów przestrzennych, dużej ilości pomieszczeń, a także dość zróżnicowanych rozwiązań architektonicznych.

Oferta MG Projekt daje Państwu wręcz nieograniczone możliwości dopasowania projektu nie tylko do konkretnych upodobań, ale przede wszystkim do potrzeb pod kątem optymalnej powierzchni domu, możliwości podpiwniczenia budynku, stylu budynku czy też ilości miejsc parkingowych w garażu.

Wszystkie projekty domów piętrowych można modyfikować, aby jeszcze lepiej dopasować dom do wymagań przyszłych mieszkańców. 

Projekty domów piętrowych można realizować w różnych technologiach — od projektów domów piętrowych drewnianych, poprzez domy piętrowe murowane, do prefabrykowanych.

Domy piętrowe są częstym wyborem przy zasadności posiadania dużej powierzchni użytkowej i jednoczesnym ograniczeniu wielkości działki pod budowę domu.

Tego typu projekty doskonale sprawdzą się w realizacji na parcelach niewielkich metrażowo, o nieregularnych kształtach, z wjazdem od strony południowej czy też do budowy na pochyłym terenie.

Dużym zainteresowaniem cieszą się projekty domów piętrowych z płaskim dachem na wąską działkę. W przypadku takiej parceli optymalny będzie również nowoczesny dom piętrowy bez garażu.

Projekty domów piętrowych to zarazem dobra alternatywa dla budynków z poddaszem użytkowym, ponieważ nie ma ograniczenia przestrzeni najwyższej kondygnacji skosami. Nowoczesne domy piętrowe bez poddasza to maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni użytkowej.

W ten sposób łatwiej o funkcjonalną aranżację wnętrz.

Dobudowana kondygnacja umożliwia również wygospodarowanie więcej wolnego miejsca na ogród, garaż bądź różnego typu pomieszczenia gospodarcze.

 

Klasyczne i nowoczesne projekty domów piętrowe

Warto podkreślić, że rozbudowanie domu w pionie niekoniecznie oznacza jego dużą wysokość.

Oferujemy projekty domów piętrowych wyjątkowo zgrabnie się prezentujących, które nie przytłaczają swoim wyglądem i nie sprawiają wrażenia ogromnych, pomimo swojej niewątpliwej reprezentacyjności.

Budynki tego typu charakteryzują się często dość zwartą bryłą, a przede wszystkim doskonałymi proporcjami.

Dzięki temu okazują się znacznie bardziej ekonomiczne i energooszczędne, w porównaniu do budynków parterowych.

W projektach piętrówek z MG Projekt znajdziecie Państwo dopracowane detale architektoniczne, w tym interesująco skomponowane elewacje domów piętrowych.
Mają Państwo do wyboru projekty domów piętrowych w ponadczasowej stylistyce, zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej.

Proponujemy urocze wille miejskie, tanie w realizacji projekty małych domów piętrowych do 100 m2, domy o charakterze dworkowym czy też wyjątkowo eleganckie i wystawne projekty piętrowych rezydencji z interesująco zaaranżowaną strefą relaksu, które idealnie sprawdzą się na dużych działkach w otoczeniu zieleni ogrodu lub parku.

Inwestorom szukającym propozycji w stylu nowoczesnym również mamy do zaoferowania wiele ciekawych propozycji.

Innowacyjne projekty domów piętrowych z płaskim dachem i przeszkloną elewacją ogrodową nie tylko będą się pięknie prezentować, ale jednocześnie pozwolą maksymalnie wykorzystać naturalne nasłonecznienie i tym samym podwyższą poziom energooszczędności budynku.

 

Projekty domów piętrowych ekonomicznych i wygodnych w użytkowaniu

Podstawową zaletą domów piętrowych jest niezwykle korzystny stosunek kosztów realizacji projektu do komfortu użytkowania.

Budowa domu piętrowego mającego identyczną powierzchnię co dom z poddaszem użytkowym oznacza często niewiele wyższe nakłady finansowe, o czym często się zapomina.

Jednocześnie otrzymuje się co najmniej dwie pełnowymiarowe kondygnacje, które nie mają żadnego ograniczenia skosami, a dzięki temu zyskuje się znacznie większe możliwości wykorzystania określonej przestrzeni oraz aranżacji wnętrz.

Pomieszczenia na górnej kondygnacji są nie tylko przestronne, ale przede wszystkim zdecydowanie bardziej ustawne.

Nie ma potrzeby wykonywania mebli na indywidualne zlecenie.

Ponadto pełnowymiarowe okna zapewniają lepsze doświetlenie wnętrza, w porównaniu do lukarn, czy okien dachowych, które dodatkowo komplikują konstrukcję dachu.

Projekty domów piętrowych pozwalają na niezwykle naturalny i przejrzysty podział stref użytkowych na poszczególnych poziomach.

W zasadzie nie istnieje problem kolidowania części dziennej z nocną, co zdarza się w przypadku innych typów domów.

Co więcej, niektóre nowoczesne projekty domów piętrowe można realizować w dwóch etapach.

Wszystkie projekty domów piętrowych z pracowni MG Projekt charakteryzują się funkcjonalnym układem wnętrz.

Wiele propozycji wyróżniają ciekawie zastosowane duże przeszklenia, które idealnie nasłoneczniają pomieszczenia i otwierają wnętrza na ogród, a zarazem nadają całej bryle budynku wyjątkowej lekkości.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z całą kolekcją projektów domów piętrowych Pracowni Architektonicznej MG Projekt.

Nasi architekci służą też swoją pomocą przy wyborze oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane z konkretną technologią budowy.

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.