Projekty domów bez garażu

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Znaleziono 146 projektów

   

loader

Projekty domów bez garażu

Projekty domów bez garażu

Projekty domów bez garażu z kosztorysem są idealną ofertą dla tych Inwestorów, którzy z różnych powodów nie planują garażu w bryle budynku.

Projekty domów bez garażu niekoniecznie są wybierane jedynie przez Inwestorów niezmotoryzowanych i niezamierzających zakupu samochodu w krótkiej perspektywie czasowej. 

Warto zauważyć, że coraz rzadziej zdarzają się tego typu sytuacje

Wybór gotowego projektu domu bez garażu może więc wynikać z trudności swobodnego zmieszczenia domu wraz z dobudowanym garażem. Na takie rozwiązanie decydują się często Inwestorzy, którzy dysponują niewielkimi działkami budowlanymi. 

Jest to szczególnie trudnie w przypadku podłużnych działek - w tym przypadku warto zdecydować się na projekty domów bez garażu na wąską działkę

Niektórzy Inwestorzy decydują się na projekty domów bez garażu ze względów ekonomicznych, z kolei inni podejmują decyzję o budowie garażu wolnostojącego i niepołączonego z bryłą domu

Pracownia Architektoniczna MG Projekt dokłada starań, aby uwzględnić preferencje wszystkich Inwestorów i właśnie dlatego w kolekcji projektów domów oprócz projektów domów bez garażu mamy także projekty garaży wolnostojących

Ciekawym pomysłem jest także projekt domów bez garażu z wiatą garażową - znacznie tańszą w budowie i utrzymaniu

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłości wiatę garażową zabudować. 

Co więcej, wiata garażowa nie musi mieć wyłącznie charakteru funkcjonalnego, ale jednocześnie może być oryginalnym elementem dekoracyjnym

Miłośników ozdobnych pnączy z pewnością ucieszy możliwość wykorzystania drewnianych osłon do uprawy kolorowych clematisów albo pięknie przebarwiającego się na jesień winobluszczu. 

Lekka i elegancka konstrukcja ażurowa wiaty garażowej w połączeniu z roślinnością nada całości wyjątkowego, indywidualnego charakteru. 

Gotowe parterowe projekty domów bez garażu z kosztorysem doskonale sprawdzą się na terenach wiejskich, gdzie funkcję garażu może przejąć budynek gospodarczy

Projekty domów z poddaszem bez garażu to idealne rozwiązanie na obszary miejskie i podmiejskie, kiedy miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego albo warunki zabudowy działki nakazują, aby garaż stanowił osobny budynek wolnostojący.

Projekty domów bez garażu - różnorodne warianty

Proponujemy wiele wariantów w kategorii projektów domków jednorodzinnych bez garażu po to, aby ułatwić Państwu wybór w zależności od zapotrzebowania na wielkość, funkcjonalność czy też styl wykończenia domu bez garażu

Bez problemu znajdą Państwo zarówno interesujący projekt małego domu bez garażu do 100m2,  jak i projekt dużego domu bez garażu wpisujący się w styl luksusowej rezydencji. Małe domy parterowe bez garażu są  tanie w budowie i bardzo ekonomiczne w użytkowaniu.

Nasi architekci zadbali również o różnorodne koncepcje układów kondygnacji - warto zwrócić uwagę na projekt domu parterowego bez garażuprojekt bliźniaka bez garażu, projekt domu bez garażu z piwnicąprojekt budynku bez garażu z poddaszem użytkowym, projekty domów bez garażu z dachem dwuspadowym, czy projekty domów piętrowych bez garażu

Wśród propozycji znajdują się niezwykle popularne w ostatnich latach domy bez garażu i podpiwniczenia, ale kolekcja projektów domów MGProjekt zawiera również bardzo funkcjonalne domy z podpiwniczeniem – piwnica może pełnić tradycyjną funkcję strefy gospodarczej budynku lub zostać zaaranżowana jako nowoczesna strefa wypoczynkowa z domową siłownią, a nawet z kinem domowym

W ofercie autorskiej pracowni architektonicznej MG Projekt znaleźć można tradycyjne murowane projekty domów bez garażu, zawsze modne domy drewniane, ale również domy prefabrykowane bez garażu, które umożliwiają znaczne skrócenie czasu budowy.

Taka szeroka gama propozycji sprawia, że łatwo znajdą Państwo plan domku bez garażu idealnie dobrany nie tylko pod kątem oczekiwań, ale także do konkretnych  uwarunkowań działki.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z porady architektów MGProjekt, którzy pomogą dopasować dom do kształtu i rozmiaru wybranej wcześniej działki.

Projekt domu bez garażu – ergonomia, wygoda, funkcjonalność i estetyka w jednym

Prezentowane gotowe projekty domów jednorodzinnych bez garażu wyróżnia jednolita, lekka i prosta bryła budynku

Nic nie zakłóca estetyki projektów domów bez garażu

To niewątpliwie ogromny atut projektów domów bez garażu ważny dla tych Inwestorów, którzy poszukują rozwiązań łączących nowoczesny ład architektoniczny z klasyką. 

Ciekawe projekty budynków bez garażu znajdą również zwolennicy nowoczesnych budynków. 

Brak garażu w domu pozwala na zaaranżowanie dość rozległych tarasów z estetycznymi elementami małej architektury, które doskonale wpisują się w charakter domu

W ten sposób naturalnie można połączyć strefę wypoczynkową projektu domku bez garażu z przestrzenią ogrodu, a wręcz powiększyć część przeznaczoną na wygodny relaks. 

Odpowiednie zadaszenie tarasu poszerza też opcje na wypoczynek. Miło spędzać wolny czas wśród zieleni i na świeżym powietrzu. 

Co więcej, w przypadku projektów domów bez garażu dobrym pomysłem jest wykonanie ogrodu zimowego, aby mieć jeszcze większą niezależność od warunków atmosferycznych. 

Zwarte bryły domów bez garaży pozwalają uzyskać znakomite parametry cieplne budynku. 

Warto pamiętać, że garaż połączony z częścią mieszkalną budynku nie tylko powiększa kubaturę, ale także częściowo odbiera ciepło pomieszczeniom sąsiednim.

Szukając odpowiedniego projektu domu warto zwrócić uwagę na energooszczędność domu. Nasi architekci zadbali o to, aby wszystkie gotowe projekty domów bez garażu z kolekcji MGProjekt odznaczały się niskim zapotrzebowaniem na energię, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisamiProjekty domów bez garażu to także niższe koszty budowy domu. 

Proponujemy Państwu bardzo różnorodny charakter wykończenia projektów domów bez garażu z interesującymi elementami dekoracyjnymi oraz detalami architektonicznymi, które pozwolą osiągnąć wysoki poziom zindywidualizowania projektu i nadadzą mu niepowtarzalny styl. 

Do wyboru mają Państwo tynki w ciekawych barwach, ale również wyjątkowo eleganckie drewniane bądź kamienne okładziny

Kolekcja projektów domów bez garażu Pracowni Architektonicznej MG Projekt spełni oczekiwania Inwestorów poszukujących funkcjonalnych i zarazem estetycznych koncepcji na samodzielne projekty domów parterowych i z poddaszem użytkowym bez garażu

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą ofertą projektów domków MGProjekt bez garażu. Dostępne w kolekcji projektów domków MGProjekt budynki bez garażu można zamówić także w wersji odbicia lustrzanego.