Projekty średnich domów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Znaleziono 153 projekty

   

loader

Projekty średnich domów

Projekty średnich domów

Projekty średnich domów o powierzchni użytkowej od 150 m² do 200 m², przeznaczone są dla Inwestorów doskonale znających swoje potrzeby, dla których mniejsze budynki okazują się zwyczajnie niewystarczające. Dom jednorodzinnny średniej wielkości charakteryzuje się lekkością małego metrażu, ale aranżacja i ustawność wnętrza jest zdecydowanie bardziej komfortowa ze względu na większą przestrzeń.

Projekty domów średnich z poddaszem

Projekty średnich domów z Pracowni Architektonicznej MG Projekt perfekcyjnie wpisują się w potrzeby kilkuosobowych rodzin, które wyjątkowo cenią sobie komfort mieszkania, trochę większą przestrzeń i funkcjonalność budynku. 

Powierzchnia użytkowa domu jednorodzinnego powyżej 150 m² umożliwia stworzenie niezwykle praktycznego układu uwzględniającego indywidualne i często dość różnorodne potrzeby wszystkich domowników. 

Większa przestrzeń oznacza zarazem lepsze perspektywy wykreowania ciekawej aranżacji wnętrza. Rodziny z dziećmi mogą swobodnie podzielić przestrzeń domu nie tylko na część dzienną i nocną, ale także na strefę przeznaczoną dla dorosłych i strefę dla potomstwa.

Średniej wielkości projekty domów parterowych sprawdzą się w przypadku młodych par, które dopiero planują powiększenie rodziny i myślą perspektywicznie. Pojawienie się dzieci nie będzie rodzić problemów związanych ze zbyt małym metrażem bądź niewystarczającą ilością pokoi. Inwestycja w projekt średniego domu jednorodzinnego uwzględnia bieżące potrzeby domowników, a zarazem kształtuje poczucie bezpieczeństwa na przyszłość. 

Projekty domów srednich to również świetne rozwiązanie dla rodzin wielopokoleniowych, które miałyby kłopot z komfortowym rozlokowaniem się w małym domu, ale jednocześnie ze względu na warunki zabudowy na działce nie mają możliwości postawienia dużego domostwa. Wspólne mieszkanie rodziców i dzieci z dziadkami pozwala zatroszczyć się o najstarsze pokolenie, a seniorzy mogą okazać swoją pomoc w codziennych obowiązkach związanych z wychowywaniem potomstwa.

Charakter domów średniej wielkości

Nasi architekci przykładają szczególną wagę do zachowania odpowiednich proporcji w bryle domu oraz harmonijnego i jednocześnie praktycznego rozplanowania układu wnętrz domku jednorodzinnego. 

Wszystkie projekty średnich domów charakteryzują się przestrzennością, wygodą, funkcjonalnością oraz estetyką proponowanych rozwiązań. Stwarzają duże możliwości niebanalnej aranżacji - poszczególne pokoje można dowolnie urządzić.

Projekty średnich domów pozwalają także na łatwe oddzielenie strefy dziennej od strefy nocnej, a tym samym części wspólnej od prywatnej. Projekty domów średniej wielkości gwarantują każdemu domownikowi poczuć się w domu bezpiecznie, swobodnie i komfortowo. Z jednej strony nikt nie traci poczucia prywatności. Z drugiej strony zachowuje się klimat przytulności, o który czasami trudno przy zdecydowanie większej powierzchni użytkowej. Średni dom to propozycje dla Inwestorów, którzy wyjątkowo sobie cenią atmosferę rodzinną, ale jednocześnie źle się czują w zbyt dużym ścisku i potrzebują trochę przestrzeni prywatnej.

Różnorodne projekty średnich domów

Proponowane przez nas projekty domów średniej wielkości prezentują różne style architektoniczne. Zapraszamy zarówno miłośników klasycznych wizji, jak i zwolenników nowoczesnych koncepcji. Można zdecydować się na projekt średniego domku  nawiązującą do tradycji polskiego dworku, ale również na innowacyjne rozwiązania w stylu modernistycznym. 

Kolekcja MG Projekt obejmuje projekty średnich domków parterowych, projekty domów średnich z poddaszem użytkowym i projekty domów piętrowych od 150 m2 do 200 m2. Dostepne są także projekty średnich domków ze strychem. 

Większość propozycji dotyczy budynków bez podpiwniczenia, które obecnie najczęściej są wybierane przez Inwestorów. Nie zapomnieliśmy jednak o tych z Państwa, którzy szukają średnich domów z piwnicą oferujących możliwość wydzielenia strefy gospodarczej na najniższym poziomie. W tej części może się znaleźć nie tylko kotłownia, ale także pralnia czy suszarnia. Jeśli zajdzie taka potrzeba do każdego średniego domu można piwnicę doprojektować. 

Dostępne są też projekty domów średnich z garażem jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym, z wiatą garażową i bez garażu. Oddajemy do dyspozycji przyszłych domowników dodatkowe pomieszczenia gospodarcze, w których mogą Państwo urządzić domowy warsztat i przechowywać urządzenia ogrodowe bądź sprzęt sportowy. 

Niektóre projekty średnich domów mają dość zwartą bryłę, więc idealnie sprawdzą się nawet na stosunkowo niewielkiej działce, gdzie powierzchnia zabudowy jest mocno ograniczona. Inne domy są bardziej rozłożyste i będą się wspaniale prezentować na większych parcelach. 

Wśród propozycji projektowych znajdują się również średnie domy do zabudowy bliźniaczej, które gwarantują niezwykłą swobodę życia wszystkim domownikom i jeszcze większy komfort mieszkania w przypadku rodzin wielopokoleniowych. Wszystkie projekty średnich domków wyróżniają się niepowtarzalną formą i są podporządkowane funkcjonalnemu układowi wnętrza. Jednocześnie zwracają uwagę estetycznymi detalami, dzięki którym dom będzie się prezentował niezwykle elegancko.

Projekty domów średniej wielkości z MG Projekt

Nasze projekty domów jednorodzinnych średnich są idealnie dopasowane do potrzeb współczesnej rodziny. Wszystkie domy mają charakter budynków energooszczędnych, w pełni zgodnych z zaostrzonymi normami cieplnymi. Są ekonomiczne w realizacji i wygodne w codziennej eksploatacji. W ofercie pracowni MG Projekt znajdziecie Państwo projekty domów średnich z wizualizacją wnętrz, dzięki czemu łatwiej wyobrazić sobie wnętrze Waszego nowego domu.