Prowadnice BLUM – dlaczego to prowadnice z wyższej półki?

Prowadnice BLUM - dlaczego to prowadnice z wyższej półki?

Żadna, nawet najlepiej wyglądająca i najtrwalsza szuflada, nie będzie nam służyć bez kluczowego elementu – prowadnic. To właśnie dzięki nim można komfortowo wysuwać szufladę z mebla. Pamiętajmy jednak, że słabej jakości prowadnice wcześniej czy później odmówią posłuszeństwa, co nie tylko przeszkodzi w korzystaniu z mebla, ale i wywoła coraz więcej frustracji. Żeby temu zapobiec, postawmy na sprawdzone prowadnice BLUM!

Prowadnice BLUM – całkiem nowa jakość prowadnic

Prowadnice BLUM spełniają każde wymagania, gdyż są uniwersalne, pasując do szuflad drewnianych. Zależnie od potrzeb dostępne są różne warianty – widoczne lub kryte prowadnice o różnych parametrach: długości, rodzaju wysuwu i klasy obciążenia od 30 do 70 kg. W serii TANDEM dostępne są ponadto dwa rodzaje mocowania. Co więcej, systemy prowadnic można zrealizować aż z 4 technologiami ruchu, co zapewnia delikatne, ciche otwieranie oraz zamykanie. 

Prowadnice BLUM – seria TANDEM

Wspomniana w poprzednim akapicie seria TANDEM to siła uniwersalności, gdyż bardzo szeroki program gwarantuje ogromną swobodę w projektowaniu. System krytych prowadnic do maksymalnej klasy obciążenia do 30 kg można kupić w wersji z pełnym lub częściowym wysuwem. Zapewnia to realizację szerokiego zakresu długości – od 250 do 650 mm. Szuflady z prowadnicami TANDEM zawsze otwierają się płynnie i cicho, są niezwykle trwałe, bo wykonane z tworzywa odporne na zużycie. 

Prowadnice BLUM – seria MOVENTO

System krytych prowadnic MOVENTO to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Prowadnicę cechuje zsynchronizowany, płynny ruch. Są bardzo praktyczne, można je regulować w 4 wymiarach. Niezwykle stabilne o wysokiej klasie obciążenia (40 kg, a nawet 60 i 70 kg), dlatego też nadają się świetnie do rozwiązań przy podłodze. Na uwagę zwraca system hamowania BLUMOTION, dzięki czemu szuflada spokojnie i cicho się zamyka, nawet jak jest mocno obciążona. 

Zapoznając się z tymi parametrami, wiemy już, dlaczego prowadnice BLUM słusznie określane są jako te z wyższej półki!

0 komentarz(e/y)
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze