Tanie projekty domów

Strona:
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6

Znaleziono 71 projekty

   

loader

Tanie projekty domów

Projekty tanich domów

Projekty tanich domów charakteryzują się nie tylko wyjątkowo ekonomicznymi kosztami samej budowy, ale także niskimi wydatkami eksploatacyjnymi. Ta kategoria obejmuje projekty zarówno domów całorocznych, jak i domów letniskowych o różnej powierzchni użytkowej do 150 m2. W ten sposób odpowiadamy na oczekiwania wielu Inwestorów, dla których kluczowym czynnikiem wyboru będzie korzystna cena. Jednocześnie prezentowane propozycje spełniają wszelkie standardy współczesnego budownictwa. To wyjątkowo ciekawa alternatywa dla zakupu mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, ponieważ podobne koszty pozwalają cieszyć się codzienną prywatnością, a przede wszystkim własną przestrzenią bez uciążliwości związanej z hałasami dobiegającymi od sąsiadów.

Projekty tanich domów na każdą działkę

Prezentujemy Państwu projekty domów, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb oraz wymiarów i kształtu działki. Domy o powierzchni użytkowej do 100 m2 idealnie sprawdzą się nawet na niewielkich i dość wąskich parcelach. To z pewnością dobry wybór dla mniejszych rodzin lub singli.
Z kolei domy o powierzchni użytkowej powyżej 100 m2 polecamy na działki mające średnią wielkość. Takie gabaryty budynku umożliwiają niezwykle łatwe i funkcjonalne wydzielenie przestrzeni na strefę prywatną. Doskonale nadają się dla większych rodzin, także wielopokoleniowych. Niektóre z zaprezentowanych projektów dostępne są też w wersji odbicia lustrzanego i wersjach wariantowych z garażem dobudowanym z boku domu albo garażem zlokalizowanym od strony elewacji frontowej, co powinno ucieszyć wszystkich Inwestorów posiadających samochód. Ta ostatnia opcja będzie idealna na wyjątkowo wąską działkę.

Charakterystyczne cechy projektów tanich domów

W ofercie są domy powyżej 100 m2, ponieważ to nie wyłącznie powierzchnia, a przede wszystkim stopień skomplikowania bryły wpływa na ostateczne koszty budowy. Mniejszy dom, ale o skomplikowanej bryle okazuje się droższy w realizacji niż większy o bardzo prostej konstrukcji. Prezentowane projekty charakteryzują się więc regularnymi kształtami i raczej niewielką ilością detali architektonicznych. Nie oznacza to całkowitej z nich rezygnacji – pojawiają się projekty z lukarnami, frontonami kolumnowymi, elegancko zadaszonymi tarasami. To sprawia, że budynki te wyróżniają się estetyką i elegancją. Proste konstrukcje zostały oparte na planie kwadratu lub prostokąta i dlatego bardzo łatwo podzielić przestrzeń na poszczególne strefy. Do wyboru mają Państwo tanie w budowie i eksploatacji domy parterowe bądź wyjątkowo funkcjonalne domy z poddaszem użytkowym. W projektach nie zostało uwzględnione podpiwniczenie, które w dużym stopniu zwiększa ostateczne koszty budowy. Dominują bryły z klasycznym dachem dwuspadowym lub czterospadowym. W niektórych projektach pojawiają się efektowne w wyrazie lukarny, ale częściej doświetlenie dachu ma miejsce poprzez nowoczesne okna połaciowe, które nadają całej bryle dużej lekkości. Projekty tanich domów w budowie nie oznaczają oszczędności na jakości czy komforcie użytkowania. Prezentowane propozycje charakteryzują się funkcjonalnością i wygodą. Jednocześnie są dostosowane do wszystkich najnowszych standardów.

Korzyści z wyboru domu taniego w budowie i eksploatacji

Niska cena realizacji nie jest jedyną zaletą projektu. Wielu Inwestorów zwraca również uwagę na koszty późniejszego użytkowania budynku. Plusem prezentowanych propozycji są niskie koszty eksploatacyjne wynikające w głównym stopniu z nieskomplikowanej konstrukcji. Prosta bryła zmniejsza ryzyko pojawiania się mostków termicznych, a tym samym łatwiej osiągnąć i utrzymać optymalną temperaturę w domu bez konieczności dodatkowego dogrzewania pomieszczeń w szczególnie mroźne dni. W związku z tym, że proponowane bryły nie mają więcej niż 150 m2, to nie trzeba szukać dużych działek. Jak wiadomo, koszty parceli w ostatnich latach są naprawdę wysokie, szczególnie w najbardziej atrakcyjnych miejscach inwestycyjnych. Mniejsza działka to automatycznie niższa cena zakupu. Wszystkie projekty wyróżniają się też dobrym rozplanowaniem na główne strefy użytkowe. Mają Państwo do dyspozycji komfortową strefę dzienną z salonem, prywatną z sypialniami, garderobami i łazienkami oraz użytkową z pomieszczeniem gospodarczym i garażem. Kuchnia często ma charakter otwarty i jest połączona ze strefą dzienną. Eleganckim przedłużeniem tej strefy będzie również taras. Tanie domy nadają się dla szerokiego grona Inwestorów. Szczególnie można je polecić dla małych rodzin i singli. To świetna opcja także dla seniorów zmęczonych mieszkaniem w bloku oraz tych, którzy nie dysponują dużą działką. Jednak przede wszystkim jest to doskonały wybór dla Inwestorów pragnących mieszkać wygodnie, modnie i ze smakiem. Prezentowane projekty dowodzą, że nie trzeba rezygnować z marzeń o własnym domu nawet przy dość mocno ograniczonym budżecie. W kolekcji domów tanich w budowie znajdą Państwo propozycje idealne dla miłośników tradycyjnej elegancji, ale i dla zwolenników zdecydowanie bardziej nowoczesnego designu. Wszystkie projekty pozwolą zaś zbudować dom w cenie mieszkania. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą w tej kategorii.