MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Tanie projekty domów

1 2 3 4 5 6
Pokaż: Nowości| Polecane
Pokazuj: 12| 24| 48| wszystkie
Tylko miniaturki Szczegółowa lista
Znaleziono 69 projektów.
Adaś
Bajkowy
Bambi
Bonifacy
Bryza
Bryza 3
Bursztyn
Chatka
Chatka 2
Chatka drewniana
Cypisek
Cztery kąty 2

Projekty tanich domów

Projekty tanich domów charakteryzują się nie tylko wyjątkowo ekonomicznymi kosztami samej budowy, ale także niskimi wydatkami eksploatacyjnymi. Ta kategoria obejmuje projekty zarówno domów całorocznych, jak i domów letniskowych o różnej powierzchni użytkowej do 150 m2.

W ten sposób odpowiadamy na oczekiwania wielu Inwestorów, dla których kluczowym czynnikiem wyboru będzie korzystna cena.

Jednocześnie prezentowane propozycje spełniają wszelkie standardy współczesnego budownictwa. To wyjątkowo ciekawa alternatywa dla zakupu mieszkania w budownictwie wielorodzinnym, ponieważ podobne koszty pozwalają cieszyć się codzienną prywatnością, a przede wszystkim własną przestrzenią bez uciążliwości związanej z hałasami

dobiegającymi od sąsiadów.

 

Projekty tanich domów na każdą działkę

Prezentujemy Państwu projekty domów, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb oraz wymiarów i kształtu działki. Domy o powierzchni użytkowej do 100 m2 idealnie sprawdzą się nawet na niewielkich i dość wąskich parcelach. To z pewnością dobry wybór dla mniejszych rodzin lub singli.
Z kolei domy o powierzchni użytkowej powyżej 100 m2 polecamy na działki mające średnią wielkość. Takie gabaryty budynku umożliwiają niezwykle łatwe i funkcjonalne wydzielenie przestrzeni na strefę prywatną. Doskonale nadają się dla większych rodzin, także wielopokoleniowych.

Niektóre z zaprezentowanych projektów dostępne są też w wersji odbicia lustrzanego i wersjach wariantowych z garażem dobudowanym z boku domu albo garażem zlokalizowanym od strony elewacji frontowej, co powinno ucieszyć wszystkich Inwestorów posiadających samochód. Ta ostatnia opcja będzie idealna na wyjątkowo wąską działkę.

 

Charakterystyczne cechy projektów tanich domów

W ofercie są domy powyżej 100 m2, ponieważ to nie wyłącznie powierzchnia, a przede wszystkim stopień skomplikowania bryły wpływa na ostateczne koszty budowy. Mniejszy dom, ale o skomplikowanej bryle okazuje się droższy w realizacji niż większy o bardzo prostej konstrukcji.

Prezentowane projekty charakteryzują się więc regularnymi kształtami i raczej niewielką ilością detali architektonicznych. Nie oznacza to całkowitej z nich rezygnacji – pojawiają się projekty z lukarnami, frontonami kolumnowymi, elegancko zadaszonymi tarasami. To sprawia, że budynki te wyróżniają się estetyką i elegancją.

Proste konstrukcje zostały oparte na planie kwadratu lub prostokąta i dlatego bardzo łatwo podzielić przestrzeń na poszczególne strefy. Do wyboru mają Państwo tanie w budowie i eksploatacji domy parterowe bądź wyjątkowo funkcjonalne domy z poddaszem użytkowym. W projektach nie zostało uwzględnione podpiwniczenie, które w dużym stopniu zwiększa ostateczne koszty budowy. Dominują bryły z klasycznym dachem dwuspadowym lub czterospadowym.

W niektórych projektach pojawiają się efektowne w wyrazie lukarny, ale częściej doświetlenie dachu ma miejsce poprzez nowoczesne okna połaciowe, które nadają całej bryle dużej lekkości.

Projekty tanich domów w budowie nie oznaczają oszczędności na jakości czy komforcie użytkowania. Prezentowane propozycje charakteryzują się funkcjonalnością i wygodą. Jednocześnie są dostosowane do wszystkich najnowszych standardów.

 

Korzyści z wyboru domu taniego w budowie i eksploatacji

Niska cena realizacji nie jest jedyną zaletą projektu. Wielu Inwestorów zwraca również uwagę na koszty późniejszego użytkowania budynku. Plusem prezentowanych propozycji są niskie koszty eksploatacyjne wynikające w głównym stopniu z nieskomplikowanej konstrukcji. Prosta bryła zmniejsza ryzyko pojawiania się mostków termicznych, a tym samym łatwiej osiągnąć i utrzymać optymalną temperaturę w domu bez konieczności dodatkowego dogrzewania pomieszczeń w szczególnie mroźne dni.

W związku z tym, że proponowane bryły nie mają więcej niż 150 m2, to nie trzeba szukać dużych działek. Jak wiadomo, koszty parceli w ostatnich latach są naprawdę wysokie, szczególnie w najbardziej atrakcyjnych miejscach inwestycyjnych. Mniejsza działka to automatycznie niższa cena zakupu.

Wszystkie projekty wyróżniają się też dobrym rozplanowaniem na główne strefy użytkowe. Mają Państwo do dyspozycji komfortową strefę dzienną z salonem, prywatną z sypialniami, garderobami i łazienkami oraz użytkową z pomieszczeniem gospodarczym i garażem. Kuchnia często ma charakter otwarty i jest połączona ze strefą dzienną. Eleganckim przedłużeniem tej strefy będzie również taras.

Tanie domy nadają się dla szerokiego grona Inwestorów. Szczególnie można je polecić dla małych rodzin i singli. To świetna opcja także dla seniorów zmęczonych mieszkaniem w bloku oraz tych, którzy nie dysponują dużą działką.

Jednak przede wszystkim jest to doskonały wybór dla Inwestorów pragnących mieszkać wygodnie, modnie i ze smakiem. Prezentowane projekty dowodzą, że nie trzeba rezygnować z marzeń o własnym domu nawet przy dość mocno ograniczonym budżecie.

W kolekcji domów tanich w budowie znajdą Państwo propozycje idealne dla miłośników tradycyjnej elegancji, ale i dla zwolenników zdecydowanie bardziej nowoczesnego designu. Wszystkie projekty pozwolą zaś zbudować dom w cenie mieszkania.

Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą w tej kategorii.

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.