Projekty rezydencji

Strona:
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6

Znaleziono 74 projekty

   

loader

Projekty rezydencji

Projekty rezydencji

Projekty rezydencji idealnie spełnią wszelkie oczekiwania Inwestorów dysponujących obszerną działką, którzy szukają dużych przestrzeni oraz wygody w swoich domach. 

Proponowane w tej kategorii projekty domów charakteryzują się eleganckim, nad wyraz reprezentacyjnym wyglądem. Projekty willi MGProjekt zrobią oszałamiające wrażenie nie tylko na domownikach, ale i gościach. 

Jednocześnie projekty rezydencji wyróżnia wyjątkowo przemyślany i rozbudowany układ funkcjonalny wszystkich pomieszczeń – wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów. 

Nasi projektanci zadbali nie tylko o najmniejsze detale charakterystycznych elementów elewacji, ale również stylistyki całego wnętrza budynku. W projektach dużych rezydencji mogą się Państwo spodziewać wielu interesujących rozwiązań podkreślających prestiż domu, jak gotowe projekty domów z basenem wewnętrznym krytym, SPA czy też prywatną siłownią. Odpowiednia akustyka pomieszczeń w projektach rezydencji umożliwia również stworzenie domowego centrum rozrywki jak prywatna sala kinowa czy kino domowe. Projekty luksusowych domów swoją wyjątkową stylistyką podkreślają wysublimowany gust domowników. 

Klasyczne projekty domów luksusowych

Projekty rezydencji w stylu klasycznym to kolekcja obejmująca propozycje budynków o tradycyjnych rozwiązaniach architektonicznych, nawiązujących do stylistyki klasycznego dworku polskiego, ale także przywodzące na myśl projekty willi z lat 20. i 30. ubiegłego wieku, jak projekty rezydencji wiejskich. Proponujemy też:

  • projekty rezydencji w stylu amerykańskim,
  • projekty rezydencji w stylu angielskim, 
  • eleganckie projekty rezydencji przywodzące na myśl luksusowe klasyczne wille francuskie.

Pozwala to Inwestorom łatwiej wybrać projekt rezydencji idealnie wpisujący się nie tylko w zapotrzebowanie, ale i w indywidualny gust. 

Klasyczne projekty domów są ponadczasowe i moda na nie nigdy nie przemija. Klasyczne wille wyróżnia niezwykle zrównoważona stylistyka i zazwyczaj symetryczna bryła, która nawet z daleka sprawia wrażenie nadzwyczajnie eleganckiej i świadczy o poczuciu piękna domowników.

Projekty rezydencji urozmaicają i jednocześnie ozdabiają niezmiernie atrakcyjne balkony, wykusze, ryzality, czasami fronton wejściowy na kolumnach czy eleganckie lukarny, a przede wszystkim rozległe tarasy łączące część mieszkalną projektu z przestrzenią ogrodu lub parku. Wszystkie elementy tworzą zaś urzekająco harmonijną rezydencję. 

Projekty rezydencji w stylu klasycznym zawsze prezentują się niesamowicie wytwornie i to zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Przestronne i jasne wnętrza w projektach rezydencji MGProjekt stwarzają wyjątkowo komfortowe warunki do mieszkania większym i mniejszym rodzinom. 

Pracownia Architektoniczna MG Projekt przygotowała dla Państwa projekty willi luksusowych zaspokajające zróżnicowane potrzeby

Mogą Państwo zdecydować się na tradycyjne projekty rezydencji z piwnicą, która może zostać wykorzystana jako dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, pralnia, spiżarnia, piwniczka na wino, bądź miejsce rozrywki, czy prywatne SPA

Proponujemy także, cieszące się w ostatnich latach szczególnym powodzeniem projekty rezydencji parterowych i klasyczne wille bez piwnicy z podwójnym garażem. 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć projektów rezydencji łączących styl klasycznej willi z formą budynku bliźniaczego, co jest ciekawą propozycją na ograniczenie wydatków związanych z zakupem działki.

Alternatywnie proponujemy małe rezydencje projekty, które przeznaczone są na mniejsze parcele. Dzięki temu na budowę rezydencji mogą sobie nawet pozwolić Inwestorzy z mniej zasobnym portfelem. 

Projekty rezydencji w stylu klasycznym perfekcyjnie wpisują się w krajobraz miasta, ale również w okolicę podmiejską. Projekty rezydencji będą wyglądać wyjątkowo gustownie wśród ogrodu zaaranżowanego w stylu parkowym.

Projekty rezydencji nowoczesnych

Kolekcja projektów rezydencji MG Projekt obejmuje nie tylko klasyczne projekty rezydencji, ale także reprezentatywne, niezwykle nowoczesne projekty domów z rozbudowanym programem funkcjonalnym. 

Cechą charakterystyczną projektów rezydencji będą ciekawie zaprojektowane elewacje budynku – otwarte wielkimi przeszkleniami na ogród i taras, co pozwala osiągnąć spektakularny efekt wizualnego powiększenia pomieszczeń. Ogród wydaje się wręcz naturalnym przedłużeniem bardzo jasnego salonu, a całość prezentuje się nad wyraz luksusowo. 

Projekty rezydencji to zdecydowanie propozycje dla Inwestorów, którzy pragną podkreślić prestiż zarówno rezydencji jak i pieczołowicie zaprojektowanego ogrodu. 

Projekty nowoczesnych rezydencji mogą mieć także dach płaski, a wtedy cała bryła będzie nawiązywać do modnych w ostatnim czasie trendów minimalistycznych i ultranowoczesnych. Takie projekty willi charakteryzują się nie tylko ciekawym wyglądem, ale i wyjątkowo funkcjonalnym wnętrzem budynku.

Ekskluzywne rezydencje projekty

Wyróżnikiem wszystkich projektów rezydencji Pracowni Architektonicznej MG Projekt są wyjątkowo komfortowe pokojeDuża powierzchnia użytkowa luksusowych rezydencji pozwala stworzyć niezmiernie rozbudowany układ funkcjonalny wnętrz tak, aby zagwarantować domownikom najwyższy komfort użytkowania.

Niezaprzeczalnym atutem tego typu projektów luksusowych domów jest niezwykle jasna i przestronna strefa dzienna, która stanowi idealne miejsce na wypoczynek oraz na przyjmowanie gości. Każde pomieszczenie rezydencji ma na tyle dużą powierzchnię, że unika się wrażenia ścisku. 

Obszerna kuchnia umożliwi wygodne przyrządzanie posiłków, które można spożyć w dużej jadalni bądź na rozległym tarasie wśród zieleni ogrodu. 

W projektach rezydencji uwzględniono potrzeby wszystkich domowników. Jest odpowiednio dużo miejsca zarówno na gabinet, jak i pomieszczenia gospodarcze. 

Sypialnie mają charakter luksusowych apartamentów z garderobą i własną łazienką

Zadbano również o najmłodszych domowników, dla których można według indywidualnych preferencji urządzić ładny i bezpieczny pokój do zabawy. W ofercie pracowni znajdą też Państwo projekty rezydencji z basenem, które dedykowane są Inwestorom posiadającym większą działkę.

Projekt rezydencji MGProjekt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją klasycznych i nowoczesnych wiilli, jesteśmy przekonani, że projekty domów MGProjekt trafią w Państwa gust i zapokoją zapotrzebowanie najbardziej wymagających Inwestorów na elegancki i prestiżowy dom jednorodzinny