MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Zosia 7 B

Pow. użytkowa: 114.48 m2   /   Koszt realizacji: 327 960 zł
Projekt domu Zosia 7 B - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 3090 zł 2472 zł


Projekt domu Zosia 7 B to wersja wariantowa projektu „Zosia” - czyli największa, maksymalnie rozbudowana wersja domu z tej serii, o kwadratowym planie o wymiarach 10,7 x 10,7 m, oraz z dobudowanym garażem. Dom ma nadal - tak jak pozostałe projekty z serii „Zosia” - prostą bryłę i konstrukcję, ale zyskał nowoczesny sznyt i jest urozmaicony detalami jak garaż z płaskim dachem, czy komponujące się z garażem zadaszenie drzwi wejściowych, czy wreszcie pergola przykrywająca część tarasu ogrodowego. Dom, mimo kilku urozmaiceń, dzięki swojej prostocie jest łatwy w budowie, a przez to niedrogi. Jednocześnie funkcjonalnie w stu procentach spełnia wymagania komfortowego mieszkania dla cztero- czy nawet sześcioosobowej osobowej rodziny. Budynek przykryto dwuspadowym dachem o kącie 30 stopni. Nad parterem przewidziano strop betonowy i poddasze użytkowe z dwoma pokojami, na które dostajemy się schodami między kuchnią i łazienką. Do domu wchodzimy przez przedsionek z dużą szafą do holu i salonu. Z boku przy wejściu przechodzimy do kotłowni i dalej do garażu. Kotłownia została przewidziana w projekcie jako gazowa, ale łatwo można ją przerobić na kotłownię na paliwo stałe.Dalej mamy łazienkę i schody (pod schodami od strony garażu mieści się praktyczny schowek). Z lewej strony mamy trzy sypialnie, w tym sypialnię rodziców z garderobą. Pozostała część wnętrza to salon z aneksem kuchennym o powierzchni około 35 m2. Z salonu wydostajemy się do ogrodu i na tarasy. Taras o kształcie litery L jest częściowo odkryty, a częściowo przesłonięty pergolą.Na poddaszu zaprojektowano dodatkowe dwa pokoje i łazienkę. Oczywiście poddasze może być pozostawione jako przestrzeń wolna, bez podziałów na pokoje, lub może to być po prostu strych, który w przyszłości zostanie zagospodarowany. Dom jest bardzo funkcjonalny i ma rozbudowany program pomieszczeń. Nie ma tutaj zmarnowanej przestrzeni - wszystko jest praktycznie wykorzystane. Dom ma bezpretensjonalną i przyjemną dla oka stylistykę. Zdecydowaną zaletą domków z serii „Zosia” jest ich prostota i funkcjonalność, przekładające się na maksymalny efekt inwestycji uzyskany za niewielkie pieniądze. Każdą kolejną wersję domu z tej serii staramy się projektować jeszcze lepiej i sensowniej. Dom jest zaprojektowany jako energooszczędny, bardzo dobrze ocieplony. Będzie dzięki temu tani w późniejszej eksploatacji. Zapraszamy !

Dane techniczne:
 • Kubatura: 538 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez podcieni: 139,57 m2
  • z podcieniami: 144,80 m2
 • Powierzchnia całkowita: 174,25 m2
 • Powierzchnia netto: 119,53 m2 + garaż 18,60 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 114,48 m2 wg PN-70/B-02365
  • 119,53 m2 + garaż wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 164,70 m2 + dach płaski 28,85 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 6,39 m (6,69 m z podmurówką)
 • Wymiary domu: 14,10 x 11,76 m
 • Minimalne wymiary działki: 21,10 x 19,76 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,7 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane – bloczki gazobeton 24 cm + styropian
 • Strop - strop drewniany belkowy
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy
 • Pokrycie dachu - dachówka

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 88,3 kWh/(m2)
 • Ek - 81,6 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 62,98 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 72,44 kWh/(m2)
 • EUco - 32,50 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2472 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 98 435,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 155 817,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 172 143,00 zł
Realizacja domu pod klucz 327 960,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Zosia 7 B - pliki szczegółowe

Projekt domu Zosia 7 B - pliki szczegółowe - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Zosia 7 B 8893 Katarzyna

2019.06.19 8

W końcu znalazłam projekt małego domku, ale z nowoczesna architekturą, który nie wygląda jak domek działkowy :) Projekt jest super!

Projekt domu Zosia 7 B 8894 Michał

2019.06.03 9

Czy możliwa jest zmiana kata nachylenia dachu?

Odpowiedź MG Projekt
Witam, zmiana kata nachylenia dachu jest jak najbardziej możliwa, może ją wprowadzić architekt adaptujący projekt do działki, my wystawiamy darmową zgodę na zmiany do każdego projektu. MG
Projekt domu Zosia 7 B 8863 Krzysiek

2019.05.07 5

Witam, jestem zainteresowany tym projektem, ale chciałbym podnieść ściankę kolankową o pustak, żeby trochę dodać przestrzeni na poddaszu, czy taka zmiana projektu wchodzi w grę? Pozdrawiam, Krzysiek

Odpowiedź MG Projekt
Witam, Jak najbardziej, na etapie adaptacji można wprowadzić taką zmianę, do projektu dołączamy darmową zgodę na zmiany, więc nie będzie żadnego kłopotu. MG
Projekt domu Zosia 7 B 8755 Natalia W.

2019.04.09 0

Przeszukałam chyba tysiące projektów i ten jedyny spełnia wszystkie moje wymagania... Ewentualnie tylko jakieś drobne kosmetyczne poprawki, ale to już na etapie budowy.

Ocena 4.9/5 na podstawie 4 opinii.

Podobne projekty


Żabka 2
Zosia
Zosia 2
Zosia 3
Zosia 4
Zosia 5
Zosia 6
Zosia 7
Zosia 8

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.