• Animacja
  • Komentarze (0)
  • Realizacje (24)
  • Dodatki i gratisy

Projekt domu Zosia 6

5,840 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 672 zł
Koszt wysyłki: gratis
Dostępność: od ręki
Koszt realizacji:
?
Jest to etap, w którym łączy się zakres etapów stanu surowego zamkniętego (RSSZ).
364 719 zł
Powierzchnia domu:
?
Powierzchnia pomieszczeń w ich wysokościach użytkowych z odliczeniem pomieszczeń gospodarczych, technicznych i pomocniczych, takich jak: garaż, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze.
75,51 m2
Min szerokość działki:
20,06 m
Min długość działki:
17,76 m
Projekt domu Zosia 6 jest wersją wariantową popularnego domu jednorodzinnego z serii ”Zosia”. Projekt domu Zosia 6 ma garaż w bryle budynku i kotłownię za garażem.

Zobacz całą serię projektów: Zosia

Sytuacja:

Zosia 6 - sytuacja

Zosia 6 - sytuacja
UWAGA:

Elewacje:

Zosia 6 - elewacje

Zosia 6 - elewacje

Zosia 6 - elewacje

Zosia 6 - elewacje

Zosia 6 - elewacje

Zosia 6 - elewacje

Zosia 6 - elewacje

Zosia 6 - elewacje
Dane techniczne projektu:
Kubatura
?
Objętość pomieszczeń wraz z elementami konstrukcji (ścianami, stropami).
Powierzchnia garażu
Powierzchnia domu
?
Powierzchnia pomieszczeń w ich wysokościach użytkowych z odliczeniem pomieszczeń gospodarczych, technicznych i pomocniczych, takich jak: garaż, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze.
Powierzchnia wiaty
Powierzchnia zabudowy bez podcieni
?
Powierzchnia budynku w dolnej kondygnacji, po obrysie ścian zewnętrznych, czyli powierzchnia jaką budynek zajmuje na działce.
Powierzchnia netto
?
Powierzchnia wszystkich pomieszczeń w ich wysokościach użytkowych (od wys.około 1,8 m).
Powierzchnia tarasu
Powierzchnia zabudowy z podcieniami
Powierzchnia całkowita
?
Powierzchnia wszystkich kondygnacji po obrysie ścian zewnętrznych wraz z powierzchnią ścian, z odliczeniem skosów poniżej "około 180 cm" (dotyczy domów z poddaszem).
Powierzchnia strychu
Powierzchnia użytkowa
?
Powierzchnia pomieszczeń w ich wysokościach użytkowych z odliczeniem pomieszczeń gospodarczych, technicznych i pomocniczych, takich jak: garaż, strych, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia, schowek, szatnia, sień.
Powierzchnia dachu
Nachylenie dachu
Wysokość domu
?
Wysokość budynku od zera projektu do najwyższego miejsca kalenicy.
Wysokość pomieszczeń
?
Wysokość netto pomieszczeń parteru budynku od wykończonej podłogi do sufitu.
Szerokość budynku
Długość budynku
Minimalna szerokość działki
Minimalna długość działki
Typ domu
Liczba kondygnacji
Piwnica
Garaż
Rodzaj dachu
Technologia wykonania
?
Technologia i styl, w którym wykonany jest dom
Styl
?
Technologia i styl, w którym wykonany jest dom.
Poddasze
Liczba łazienek
Liczba pokoi
Liczba użytkowników
Wentylacja
?
Rodzaje wentylacji zastosowane w projekcie
Ogrzewanie
?
Rodzaj ogrzewania zastosowanego w domu
520,00 m3
18,93 m2
75,51 m2
N/D
127,47 m2
81,94 m2 + garaż 18,93 m2
N/D
127,47 m2
127,47 m2
N/D

75,51 m2 wg PN-70/B-02365

81,94 m2 wg PN-ISO 9836:1997

179,20 m2
30 stopni
6,10 m (6,40 m z podmurówką)
2,70
13,06 m
9,76 m
20,06 m
17,76 m
jednorodzinny
parterowy
nie
jednostanowiskowy
dwuspadowy
murowany
tradycyjny
N/D
2
4
4

grawitacyjna

ogrzewanie w projekcie bazowym: kocioł gazowy c,o.

Materiały:
  • Fundamenty betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
  • Ściany zewnętrzne ściany murowane – bloczki gazobeton 24 cm + styropian
  • Strop wiązary kratownicowe drewniane
  • Elewacje tynk cienkowarstwowy
  • Pokrycie dachu dachówka
Koszty realizacji:
Jak liczymy koszty w naszych projektach
?
Kosztorys wykonywany jest w oparciu o katalogi nakładów rzeczowych, z aktualnymi cenami z Sekocenbudu. Przyjmujemy w kosztorysie budowę systemem gospodarczym, przy średnich cenach robocizny i materiałów, oraz sprzętu i transportu według średniej krajowej i dotyczy to wszystkich etapów realizacji. Uwaga: Podane koszty są wartościami netto.
Stan surowy otwarty
?
Stan surowy otwarty zawiera konstrukcję budynku, bez okien i drzwi, bryła budynku przekryta dachem, bez pokrycia docelowego, czyli na dachu jest folia przeciwwiatrowa na łatach i kontrłatach, lub papa na deskowaniu pełnym;
Stan surowy zamknięty
?
Jest to konstrukcja budynku jak w RSSO, wraz z oknami i drzwiami zewnętrznymi, oraz pokryciem dachowym;
Roboty wykończeniowe
?
W tym etapie uwzględniono:Instalacje wewnętrzne; Instalację elektryczną bez osprzętu; Ceramikę sanitarną i armaturę łazienkową; Okładziny ścian i podłóg;Tynki ścienne zewnętrzne i wewnętrzne; Roboty malarskie;Wszelkie izolacje; Parapety i cokoły;Orynnowanie i obróbki blacharskie, itp. Roboty nie uwzględnione:Przyłącza do budynku; Otoczenie wokół domu, czyli tarasy, podjazdy, dojścia; Opaski wokół budynku; Ogrodzenie działki;Meble i wyposażenie wnętrz; Balustrady i wykończenie schodów; Dodatkowe instalacje z Pakietów do projektów domów.
Realizacja pod klucz
?
Jest to etap, w którym łączy się zakres etapów stanu surowego zamkniętego (RSSZ).
Instalacje
?
Kwota uwzględniona w robotach wykończeniowych
Koszt pokrycia dachu
?
Kwota uwzględniona w stanie surowy zamkniętym
Koszt stolarki
?
Kwota uwzględniona w stanie surowy zamkniętym
96 876 zł
139 813 zł
224 906 zł
364 719 zł
64 107 zł
29 085 zł
14 646 zł
Koszty utrzymania:

Charakterystyka Energetyczna

 

Ep 67,8 kWh/(m2)
Ek 57,7 kWh/(m2 rok)
EUCO 43,6 kWh/(m2 rok)
Opis projektu:

Projekt domu Zosia 6 to projekt parterowego domu jednorodzinnego, Tym razem jest to wersja domu z garażem w bryle budynku i kotłownią z garażem. Projekt Zosia 6 przeznaczony jest dla 4 domowników. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 75,51 m2 (kubatura 520 m3). Dom Zosia 6 jest zwieńczony dwuspadowym dachem. Kąt nachylenia dachu wynosi 30 stopni. Projekt można zrealizować na działce o minimalnych wymiarach: 20,06 x 17,76 m. Wymiary zewnętrze domu Zosia 6 to 13 x 9,7 metrów.

Projekt domu Zosia 6 bryła budynku

Dom Zosia 6 ma prostą i nieskomplikowaną bryłę i konstrukcję. Dzięki oszczędnej formie i swojej prostocie jest łatwy w budowie, a przez to niedrogi. Jednocześnie jest funkcjonalny i w stu procentach spełnia wymagania komfortowego mieszkania dla czteroosobowej rodziny. Dom przykryto dwuspadowym dachem o kącie 30 stopni. Nad parterem przewidziano więźbę z wiązarów kratownicowych. Na strychu można przechowywać lekkie przedmioty dostając się na górę schodkami drabinkowymi. Wariantowo można zmodyfikować więźbę dachową na strop drewniany belkowy i więźbę dachową z krokwi. Dzięki temu w łatwy sposób można zamienić strych na niewielkie poddasze.

Projekt domu Zosia 6 wnętrze

Do domu Zosia 6 wchodzimy przez przedsionek w którym znajduje się  duża szafa. Prosto z przedsionka trafiamy do holu i salonu. Po bokach niedaleko wejścia zaprojektowane są sypialnie dziecięce zaś głębiej mamy przestrzeń dzienną. Składa się na nią: ściana kominkowo – telewizyjna i salon z kącikiem na meble wypoczynkowe z miejscem na stół jadalny. Z salonu jest bezpośrednio połączenie z ogrodem. Dalej przewidziano nieco wydzieloną od reszty wnętrza sypialnię rodziców. Z holu dostępny jest korytarz. W korytarzu jest bezpośrednia komunikacja z łazienką i WC a dalej za podwójnymi drzwiami garaż i kotłownia. W projekcie jest przewidziana kotłownia  gazowa, ale można ją w łatwy sposób zamienić na kotłownię na paliwo stałe. Projekt domu Zosia 6 - biorąc pod uwagę niewielką powierzchnię użytkową - jest bardzo funkcjonalny i ma rozbudowany program pomieszczeń. Nie ma tutaj zmarnowanej przestrzeni - wszystko jest zagospodarowane logicznie i praktycznie. Dom ma bezpretensjonalną i przyjemną dla oka stylistykę.

Koszt budowy domu Zosia 6

Gotowy projekt domu jednorodzinnego Zosia 6 jest energooszczędny. Dzięki zoptymalizowanej bryle koszty budowy projektu są niskie i według naszych kosztorysantów wynoszą odpowiednio: stan surowy zamknięty: 98 970 zł, a pod klucz 248 811 zł (netto). Zdecydowaną zaletą domków z serii "Zosia" jest ich prostota i funkcjonalność, przekładające się na maksymalny efekt inwestycji uzyskany za niewielkie pieniądze. Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF 40.

Projekt domu jednorodzinnego Zosia 6 to propozycja dla osób lubiących standardowe, sprawdzone rozwiązania.  Budynek będzie się dobrze komponował zarówno na przedmieściach, jak i na wsi, wśród luźniej zabudowy. Zdecydowaną zaletą domków z serii "Zosia" jest ich prostota i funkcjonalność, przekładające się na maksymalny efekt inwestycji uzyskany za niewielkie pieniądze.

Każdą kolejną wersję domu z tej serii projektujemy na bazie doświadczeń użytkowników i z uwzględnieniem planów nowych Inwestorów. Dom Zosia 6 jest zaprojektowany jako energooszczędny, bardzo dobrze ocieplony. Będzie dzięki temu tani w późniejszej eksploatacji. Do projektu można zamówić pakiety, które rozszerzają funkcjonalność czy energooszczędność domu.

Jest to kolejna wersja wariantowa popularnego projektu z serii „Zosia

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pracowni MG Projekt tej serii: projekt domu Zosiaprojekt domu Zosia 2projekt domu Zosia 3projekt domu Zosia 4projekt domu Zosia 5projekt domu Zosia 7projekt domu Zosia 7Bprojekt domu Zosia 8.

Projekty dumów Zosia dostępne są również w odbiciu lustrzanym.

Dodatki do projektu:

Warianty Domu:

Realizacje:

Realizacja domu Zosia 6
Realizacja domu Zosia 6
Realizacja domu Zosia 6
Realizacja domu Zosia 6
Realizacja domu Zosia 6
Realizacja domu Zosia 6

Komentarze:

Nasi partnerzy
Newsletter

By być na bieżąco ze wszystkimi nowymi projektami zapisz się do naszego newslettera!

© MGProjekt 2023 Pracownia Architektoniczna