MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Zosia 6

Pow. użytkowa: 75.51 m2   /   Koszt realizacji: 227 555 zł
Projekt domu Zosia 6 - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 3090 zł 2472 zł


Projekt domu Zosia 6 jest kolejną wersją wariantową popularnego projektu domu jednorodzinnego z serii ”Zosia” - tym razem wersja domu z garażem w bryle budynku i kotłownią za garażem. Jest to nieco większa wersja wariantowa pierwotnego projektu - jej wymiary zewnętrze to 13 x 9,7 metrów. Dom ma prostą i nieskomplikowaną bryłę i konstrukcję. Dzięki oszczędnej formie i swojej prostocie jest łatwy w budowie, a przez to niedrogi. Jednocześnie jest funkcjonalny i w stu procentach spełnia wymagania komfortowego mieszkania dla czteroosobowej rodziny. Dom przykryto dwuspadowym dachem o kącie 30 stopni. Nad parterem przewidziano więźbę z wiązarów kratownicowych. Na strychu można przechowywać lekkie przedmioty dostając się na górę schodkami drabinkowymi. Wariantowo można zmodyfikować więźbę dachową na strop drewniany belkowy i więźbę dachową z krokwi i zamienić strych na niewielkie poddasze. Do domu wchodzimy przez przedsionek z dużą szafą do holu i salonu. Po bokach niedaleko wejścia zaprojektowane są sypialnie dziecięce, głębiej mamy przestrzeń dzienną - z kuchnią oddzieloną ścianą kominkowo-telewizyjną, oraz salon z kącikiem na meble wypoczynkowe i miejscem na stół jadalny. Dalej przewidziano nieco wydzieloną od reszty wnętrza sypialnię rodziców. Z holu dostępne są z korytarzyka łazienka i wc, oraz dalej, za podwójnymi drzwiami garaż i kotłownia. Kotłownia w projekcie jest przewidziana jako gazowa, ale można ją w łatwy sposób zamienić na kotłownię na paliwo stałe. Dom - biorąc pod uwagę niewielką powierzchnię użytkową - jest bardzo funkcjonalny i ma rozbudowany program pomieszczeń. Nie ma tutaj zmarnowanej przestrzeni - wszystko jest zagospodarowane logicznie i praktycznie. Dom ma bezpretensjonalną i przyjemną dla oka stylistykę. Budynek będzie się dobrze komponował zarówno na przedmieściach, jak i na wsi, wśród luźniej zabudowy. Zdecydowaną zaletą domków z serii „Zosia” jest ich prostota i funkcjonalność, przekładające się na maksymalny efekt inwestycji uzyskany za niewielkie pieniądze. Każdą kolejną wersję domu z tej serii staramy się projektować jeszcze lepiej i sensowniej. Dom jest zaprojektowany jako energooszczędny, bardzo dobrze ocieplony. Będzie dzięki temu tani w późniejszej eksploatacji. Zapraszamy !

Dane techniczne:
 • Kubatura: 520 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez podcieni: 127,47 m2
  • z podcieniami: 127,47 m2
 • Powierzchnia całkowita: 127,47 m2
 • Powierzchnia netto: 81,94 m2 + garaż 18,93 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 75,51 m2 wg PN-70/B-02365
  • 81,94 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 179,20 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 6,10 m (6,40 m z podmurówką)
 • Wymiary domu: 13,06 x 9,76 m
 • Minimalne wymiary działki: 20,06 x 17,76 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,7 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane – bloczki gazobeton 24 cm + styropian
 • Strop - wiązary kratownicowe drewniane
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy
 • Pokrycie dachu - dachówka

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 86,7 kWh/(m2)
 • Ek - 85,5 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 61,83 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 71,13 kWh/(m2)
 • EUco - 31,91 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2472 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 69 412,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 102 143,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 125 412,00 zł
Realizacja domu pod klucz 227 555,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Zosia 6 - plik szczegółowy

Projekt domu Zosia 6 - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Zosia 6 8899 Krzysiek M.

2019.06.19 9

Czy można usunąć kominek?

Odpowiedź MG Projekt
Witam, Kominek można osunąć z projektu na etapie adaptacji, zgoda na zmiany w projekcie będzie dołączona do projektu. MG
Projekt domu Zosia 6 8898 Olka

2019.06.02 7

Bardzo przyjemny dla okna projekt, a poza tym funkcjonalny, dlatego na niego się zdecydowaliśmy, czekamy na dokumentację, później pozwolenie i ruszamy z budową :)

Projekt domu Zosia 6 8867 Marlena

2019.05.31 11

Od dawna przyglądałam się Zosiom :) i bardzo się cieszę, że powstała wersja z garażem, bo jednak w naszych czasach auto to już konieczność :)

Projekt domu Zosia 6 8869 Robert M.

2019.05.13 7

Witam. Fajny projekt. Chcielibyśmy zamówić u Państwa ten projekt z małymi zmianami. Czy jest to możliwe i w jaki sposób sie to odbywa? Pozdrawiam

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie,Panie Robercie, Zmiany w domku to najprościej jest wykonać na etapie adaptacji domu na działkę, a my wystawiamy bezpłatna zgodę. Jeśli Państwo zmiany chcą wykonać u nas w pracowni, to proszę wysłać zapytanie na [email protected] ze szczegółowym opisem tych zmian, a wtedy my podamy szczegóły takiej usługi. MG :)
Ocena 4.9/5 na podstawie 4 opinii.

Podobne projekty


Żabka 3
Zosia
Zosia 2
Zosia 3
Zosia 4
Zosia 5
Zosia 7
Zosia 7 B
Zosia 8

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.