MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Willa Parkowa C

Pow. użytkowa: 173.9 m2   /   Koszt realizacji: 595 166 zł
Projekt domu Willa parkowa C - wizualizacja frontu new
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 5190 zł 4152 zł


Projekt domu Willa parkowa C to projekt domu jednorodzinnego z cieszącej się popularnością serii projektów Willa parkowa. Dom został zaprojektowany w oparciu o sugestie Inwestorów, którym spodobała się stylistyka Willi parkowych, ale chcieliby mieć garaż z boku, nie wystający przed ścianę frontową - bądź to z przyczyn estetycznych, bądź to z powodu płytkiej działki . Bryła budynku jest więc obecnie podłużna, składa się z prostokątnej głównej części mieszkalnej i dobudowanej do niej - garażowo-gospodarczej. Architektonicznie dom nawiązuje do polskiego dworku,oraz do podmiejskich amerykańskich willi. Klasyczna forma i detale współgrają tutaj z nowoczesnymi materiałami, technologiami i funkcjonalnością wnętrz. Do domu wchodzimy przez piękny łukowy podcień z kolumnami, zapraszający przez solidne drzwi z naświetlami do wnętrza. Przedsionek z podwyższonym łukowym sufitem jest pierwszą atrakcją. Następnie przechodzimy do otwartej przestrzeni dziennej, z pustką nad salonem i wielkimi podwyższonymi przeszkleniami otwierającymi salon na taras i ogród. Na parterze w części dziennej mamy wygodną kuchnię z wyspą i spiżarnią, pokój dzienny z jadalnią i częścią wypoczynkową, oraz hol z reprezentacyjnymi schodami na górę. Obok zaprojektowano dostępne z korytarza sypialnie domowników: apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, oraz dwie sypialnie dzieci, łazienkę i pralnię. Część gospodarcza domu jest oddzielona od reszty wnętrza, co szczególnie Klienci budujący się poza miastem często doceniają. Nad parterem mieści się strych, który z łatwością można zaadaptować na poddasze użytkowe. Z poddasza przez antresolę mamy widok na salon poniżej. Dom jest bardzo wygodny i komfortowy. Stanowi idealną propozycję dla osób marzących o wygodnym życiu na parterze, na jednej kondygnacji, blisko ogrodu. Budynek zaprojektowano jako energooszczędny, stosując nowoczesne materiały i instalacje. Dom nie ma trudnej konstrukcji - powinien być dość prosty w budowie. Zapraszamy!

Dane techniczne:
 • Kubatura: 894 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez podcieni: 271,79 m2
  • z podcieniami: 299,50 m2
 • Powierzchnia całkowita: 318,39 m2
 • Powierzchnia netto: 185,79 m2 + garaż 37,21 m2 + strych
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 173,90 m2 wg PN-70/B-02365
  • 185,79 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 396,32 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 6,81 m (7,11 m z podmurówką)
 • Wymiary domu: 26,61 m x 14,82 m
 • Minimalne wymiary działki: 33,61 x 20,82 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,8 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian
 • Strop - monolityczny żelbetowy nad parterem
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy
 • Pokrycie dachu - dachówka

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep 77,90 - kWh/(m2)
 • EUco - 55,56 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 4152 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 202 551,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 307 433,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 287 733,00 zł
Realizacja domu pod klucz 595 166,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Willa Parkowa C - plik szczegółowy

Projekt domu Willa Parkowa C - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Willa Parkowa C 9009 Mirek

2019.08.30 9

Ciekawa koncepcja klasycznej architektury, szkoda, że mało tak doskonale przemyślanych fajnych domków parterowych! Oby więcej!

Projekt domu Willa Parkowa C 8953 Milena S

2019.07.09 8

Witam, Czy możliwa jest zmiana kata nachylenia dachu, bo projekt nam się podoba, ale wg planu miejscowego musi być kat 35 stopni. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, Milena

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie, Pani Mileno, Zmiana kata nachylenia połaci dachowych jest jak najbardziej możliwa, taką zmianę bez problemu będzie mógł wprowadzić architekt adaptujący projekt do Pani działki, my zaś ze swojej strony dołączymy do projektu darmową zgodę na zmiany. Pozdrawiam MG
Projekt domu Willa Parkowa C 8954 Karolina Beńko

2019.07.01 7

Spodobał nam się ten projekt, bardzo fajne rozplanowanie przestrzeni, podwójny garaż, duża przestrzeń na poddaszu, planujemy tam zrobić domową siłownię i kino domowe. Projekt już mamy , a na jesieni planujemy rozpocząć budowę :)

Projekt domu Willa Parkowa C 8871 Martyna S

2019.05.31 10

Wspaniały projekt, zakochałam sie :) mam jednak pytania: jakie ogrzewanie przewidziane jest w projekcie? czy jest możliwość zastosowania pompy ciepla? w jaki sposób ogrzewany jest strych?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie, standardowo w projekcie przewidziane jest ogrzewanie na piec gazowy z grzejnikami, również na strychu. Mamy w swojej ofercie również dodatkowe Pakiety z innymi rodzajami ogrzewania, w tym podłogowego oraz dla pompy ciepła, które można dokupić do projektu. MG :)
Ocena 4.9/5 na podstawie 4 opinii.

Podobne projekty


Rezydencja Parkowa 3 C
Willa parkowa
Willa parkowa 2
Willa parkowa 3
Willa parkowa 4
Willa parkowa 5
Willa parkowa 6
Willa parkowa B
Willa parkowa D

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.