MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt Willa Parkowa 2

Pow. użytkowa: 208.83 m2   /   Koszt realizacji: 649 999 zł
Projekt domu Willa parkowa 2 - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 5490 zł 4392 zł


Projekt domu Willa parkowa 2 jest kolejną wersją projektu z serii „rezydencja / willa parkowa”. Tym razem dom o nieco węższej bryle. Jest to komfortowa parterowa willa, nawiązująca architektonicznie do amerykańskich rezydencji. Zastosowane w nim detale łączą nowoczesne materiały z klasyczną formą. Taki dom nigdy się nie zestarzeje i nie znudzi - zawsze będzie modny. Budynek zaprojektowano jako parterowy, czyli najwygodniejszy do życia. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednym poziomie. Nie ma tutaj podziału na kondygnacje i biegania po schodach. Komfort płynący z takiego rozwiązania jest nie do przecenienia. Wszystkie pokoje - zarówno salon jak i sypialnie mają bezpośredni kontakt z otaczającym ogrodem. Front budynku zaakcentowano reprezentacyjnym portykiem wejściowym, z dużymi przeszklonymi drzwiami prowadzącymi do wygodnego przedsionka. Wystający przed elewację frontową garaż pozwala na lekkie cofnięcie ściany frontowej od ogrodzenia. Tworzy się tym samym właściwy dystans od drogi. W elewacji ogrodowej zaprojektowano duży zadaszony taras - miejsce rodzinnych biesiad i relaksu. Dom ma duże przeszklenia z ładnymi podziałami. Całość przykryta jest proporcjonalnym dachem. Wnętrze domu podzielono na część dzienną i nocną. Salon z pustką łączy się z jadalnią, holem, kuchnią w prawie stumetrowe wnętrze. Taka przestrzeń to czysty luksus. W części nocnej zmieszczono trzy sypialnie ( w tym sypialnia rodziców z garderobą ), dwie łazienki, oraz przydatną pralnię. Z sieni wejściowej przechodzimy z kolei przez szatnię pomieszczenia gospodarczego, oraz do dużego garażu z przestrzenią gospodarczą i kotłowni. Nad parterem mamy duży strych, który można zostawić jako domowy magazyn, albo zagospodarować na poddasze użytkowe. Dom nie należy do najtańszych, ale jest to kawał budynku. Jeśli Inwestor ma głód przestrzeni i planuje budowę domu, w którym wreszcie poczuje się swobodnie, to jest to projekt dla niego. W budynku zastosowano dobre izolacje, oraz nowoczesne energooszczędne materiały. Wbrew pozorom nie będzie on bardzo drogi w utrzymaniu. Dysponujemy odbiciem lustrzanym projektu oraz innymi wersjami: podstawowa (Willa Parkowa), największa (Willa Parkowa 3) Zapraszamy.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 1210 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez podcieni: 309,17 m2
  • z podcieniami: 339,47 m2
 • Powierzchnia całkowita: 309,17 m2 + strych 51,02 m2
 • Powierzchnia netto: 218,02 m2 + garaż 42,60 m2 + strych
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 208,83 m2 wg PN-70/B-02365
  • 218,02 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Wymiary domu: 20,30 x 19,90 m
 • Minimalne wymiary działki: 28,30 x 29,52 m
 • Wysokość do kalenicy:  7,22 m (7,53 z podmurówką)
 • Powierzchnia dachu: 426,60 m2
 • Kąt nachylenia dachu: 30 stopni
 • Wysokość pomieszczeń: 3,0 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - murowane: pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy
 • Strop - żelbetowy monolityczny
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie

 

Charakterystyka Energetyczna budynku

 

 • Zapotrzebowanie na energię pierwotną:
  EP - 94,4 kWh/(m2)
 • Zapotrzebowanie na energię końcową:
  EK - 72,2 kWh/(m2 rok)
 • Energia użytkowa do ogrzewania i wentylacji:
  EUco - 28,70 kWh/(m2 rok)
  (Projekt z wentylacją mechaniczną w standardzie)

 

Dostosowanie projektu do standardu NF40?
(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 4392 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 218 393,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 331 366,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 318 634,00 zł
Realizacja domu pod klucz 649 999,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Willa parkowa 2 - plik szczegółowy

Projekt domu Willa parkowa 2 - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt Willa Parkowa 2 7290 sylwia k

2016.06.19 1

Kiedy można spodziewać się rysunków szczegółowych? Wiem, że projekt można juz zamawiać, ale dostarczony będzie później, czyli kiedy? Może da radę wstawić na stronę choćby zwymiarowanie parteru?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Sylwio, jeszcze chwilkę, a rzuty z wymiarami zostaną wstawione. Nie da się wstawić samego rzutu parteru, bo ogólnie rysunki stanowią całość, więc prosimy o cierpliwość. MG:)
Projekt Willa Parkowa 2 7285 sylwia k

2016.06.17 0

Czy w Willi Parkowej 2 wsunięcie garażu wgłąb domu kosztem kotłowni tak, aby wchodzić z niego bezpośrednio do pomieszczenia gospodarczego (podobnie jest w projekcie Willa Parkowa) można zrobić w ramach adaptacji projektu? I czy ewentualnie można też wtedy zrezygnować z przykrycia dachem tego garażu i zrobić na nim taras? Chodzi mi czy jest to w ramach zgody na zmiany i adaptacji czy musiałabym wystąpić o dodatkową zgodę do Państwa?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Sylwio, tak można takie zmiany zrobić przy adaptacji, wystarczy w formularzu zamówienia w uwagach wpisać przewidywane zmiany, na które my wystawiamy bezpłatną zgodę. Tutaj podajemy zakres standardowej zgody: http://www.mgprojekt.com.pl/zmiany-i-adaptacja. Tak więc wystarczy to zaznaczyć w formularzu zamówienia. MG
Ocena 4.9/5 na podstawie 2 opinii.

Podobne projekty


Rezydencja Parkowa 3 C
Willa parkowa
Willa parkowa 3
Willa parkowa 4
Willa parkowa 5
Willa parkowa 6
Willa parkowa B
Willa parkowa C
Willa parkowa D

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.