Wszystkie projekty domów

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Znaleziono 968 projektów

   

loader

Wszystkie projekty domów

Przedstawiamy Państwu katalog projektów Pracowni Architektonicznej MG Projekt. Od wielu lat tworzymy projekty domów, które są doceniane przez naszych Klientów. 

Oddajemy do Państwa dyspozycji różnorodne projekty domów, aby każdy mógł znaleźć idealny projekt gotowy dla siebie, w pełni odpowiadający wizji wymarzonego domu. Każdy gotowy projekt domu MGProjekt można zamówić zarówno w wersji podstawowej, jak w wersjach wariantowych. 

Zwracamy uwagę na optymalne połączenie walorów estetycznych i praktycznych rozwiązań, które sprawią, że mieszkanie w domu zbudowanym według projektu MG Projekt będzie zarazem wygodne i oszczędne

Wśród gotowych projektów MGProjekt znajdą Państwo projekty domów na każdy rodzaj działek, także tych parceli o nietypowych kształtach.

W przypadku konieczności zmieszczenia domu na wąskiej działce mamy w ofercie projekty domów na wąską działkę, odpowiadające warunkom i potrzebom z nimi związanym. Wiemy także, jak funkcjonalnie zabudować działki o niewielkiej powierzchni oraz niekorzystnym kształcie i nasłonecznieniu.

Pod uwagę bierzemy też inne nietypowe rozwiązania, jak projekty na działkę z wjazdem od strony południowej, budynki z osobnym mieszkaniem, domy przeznaczone do zbliźniaczenia, gotowe projekty domów drewnianych, szkieletowych czy projekty domów letniskowych.

Uwzględniamy rozmaite potrzeby naszych Klientów i stąd w ofercie MG Projekt znajdują się zarówno gotowe projekty domów z piwnicą, jak i budynki jednorodzinne bez podpiwniczenia

Naszą ofertę kierujemy do bardzo różnych grup Inwestorów, dlatego wśród projektów znajdą Państwo propozycje na projekty małych domów, budynki o średniej wielkości, domy duże, projekty rezydencji i rozległych willi

Zwracamy uwagę na interesujące projekty domów bez garażu bądź z jedno- dwu- lub wielostanowiskowym garażem. 

Dla osób pragnących obniżyć koszty budowy mamy ciekawe, a przede wszystkim ustawne i wygodne w codziennym użytkowaniu gotowe projekty domów parterowych. Parterowe projekty domów przeznaczone są do zamieszkania nie tylko dla małych rodzin, warto zwrócić uwagę na rozłożyste, reprezentacyjne  domy parterowe dla dużej rodziny. 

Mając świadomość zmieniających się na przestrzeni lat potrzeb Inwestorów, przygotowaliśmy poza projektami domów parterowych bez poddasza, również projekty domów ze strychem i poddaszem użytkowym do adaptacji. Projekty domów z poddaszem użytkowym są wyjątkowo chętnie wybierane w ostatnich latach ze względu na możliwość adaptacji poddasza oraz łatwą i tańszą w pierwszym etapie budowę. 

Te projekty domów szczególnie polecamy młodym parom, które są na etapie zakładania rodziny. 

Dom może rozrastać się razem z powiększającą się rodziną, a poddasze do adaptacji gwarantuje stopniowe rozszerzanie powierzchni użytkowej domu, kiedy zajdzie potrzeba rozbudowy o nowe pomieszczenia. 

Osoby marzące o domu piętrowym także znajdą projekty domów, które z pewnością je zainteresują - gotowe projekty domów piętrowych są ostatnio równie popularne. 

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszędzie można budować domy z dachem płaskim, więc wiele projektów domów piętrowych ma dach spadzisty - oferujemy projekty domów z dachem dwuspadowym, czterospadowym, lub wielopołaciowym.

Gotowe projekty domów nowoczesnych i klasycznych

Staramy się uwzględniać bardzo różne gusty Inwestorów, dlatego też wśród gotowych projektów znajdą Państwo zarówno klasyczne w formie projekty domów jednorodzinnych czy projekty domów w stylu dworkowym, jak i nowoczesne projekty domów z dużymi przeszkleniami, płaskim dachem oraz otwartymi przestrzeniami

Nasza kolekcja obejmuje również gotowe projekty domów drewnianych o charakterze rekreacyjnym, które są idealne na użytkowanie sezonowe.

Projekty domów tanich w budowie i utrzymaniu

Dobrze wiemy, że dla wielu Inwestorów najważniejszym kryterium wyboru określonego projektu będzie w miarę niska cena budowy oraz oszczędności wynikające z codziennego użytkowania budynku

To dlatego zwracamy szczególną uwagę na to, aby nasze projekty domów gotowych spełniały owe wymagania. 

Przede wszystkim uwzględniamy zaostrzone normy cieplne, wiele projektów domów spełnia już normy, które zaczną obowiązywać od 2021 roku. 

W każdym projekcie domu podajemy też wartości zapotrzebowania na ciepło, więc łatwo obliczyć orientacyjny koszt rocznego ogrzewania budynku

Wszystkie projekty domów mają bardzo dokładny opis pod kątem sugerowanych, najbardziej optymalnych rozwiązań materiałowych oraz technologii wykonania.

Projekty domów w pełnym pakiecie dokumentacji projektowej

W Pracowni Architektonicznej MG Projekt otrzymują Państwo całościowy projekt architektoniczno-budowlany domu obejmujący opis architektoniczny i konstrukcyjny obliczenia i szczegóły konstrukcji, część rysunkową architektoniczną i konstrukcyjną

Jednocześnie dołączamy zestawienie materiałowe dla projektu. W projekcie znajdują się też kompletne projekty instalacji wewnętrznych oraz charakterystyka energetyczna domu

Pragniemy podkreślić, że w naszych projektach można wprowadzać zmiany adaptacyjne, dopasowując je do konkretnych warunków zabudowy oraz do Państwa potrzeb i dlatego do planu domu dodajemy bezpłatnie zgodę na wszystkie zmiany. 

Każdy projekt domu mogą Państwo też wzbogacić o dodatki rozszerzające jego funkcjonalność, a przede wszystkim pomagające zarówno w przygotowaniu całej inwestycji, jak i samej budowie

Chodzi tutaj o różnego rodzaju dodatkowe pakiety instalacyjne, dodatkowe i komplementarne w stosunku do bazowych projektów instalacji zamieszczonych w projekcie bazowym, np. projekt ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego, wentylacji mechanicznej z rekuperacją, projekt pompy ciepła, instalacji fotowoltaicznej, projekt ogrodzenia zewnętrznego lub szczelnego szamba.

Można też dodatkowo dokupić do projektu domu jego wersję elektroniczną lub kosztorys inwestorski.

Oba te dodatki do projektu architektoniczno budowlanego mogą być bardzo pomocne przy prowadzeniu inwestycji.

Aktualizacja oferty pracowni MGProjekt

Naszą projekty domów stale aktualizujemy, aby wszystkie propozycje projektowe w pełni odpowiadały obecnym trendom, a także potrzebom i gustom Inwestorów. Projekty domów są dostosowane do wymogów prawa budowlanego oraz wytycznych energooszczędności dla nowych budynków - a projekty domów energooszczędnych poza nie wykraczają

Przedstawiona kolekcja projektów domów prezentuje propozycje, jakie mamy aktualnie w sprzedaży i obejmuje około 450 projektów domów jednorodzinnych w wersji podstawowej oraz prawie 400 ich wersji wariantowychProjekty domów MGProjekt można zamówić również w wersji odbicia lustrzanego.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wszystkimi naszymi propozycjami projektowymi, bądź skorzystania z wyszukiwarki projektu według ustalonych wcześniej kryteriów wyszukiwania. 

W katagu projektów domów mają Państwo do dyspozycji wiele kategorii projektów, które z pewnością ułatwią znalezienie projektu idealnie dopasowanego do potrzeb oraz warunków zabudowy działki

W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości służymy zawsze radą i pomocą przy wyborze projektu domu: zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego albo wizyty w naszej pracowni. Mogą Państwo również skorzystać z czatu na stronie internetowej i bezpłatnego doradztwa jednego z naszych architektów, który pomoże w wyborze projektu domu.

Jesteśmy przekonani, że w ofercie pracowni architektonicznej MGProjekt znajdą Państwo idealny projekt domu, a jeśli się tak nie stanie w MGProjekt opracowujemy też projekty indywidualne.