MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Wiosenny

Pow. użytkowa: 149.9 m2   /   Koszt realizacji: 338 625 zł
Projekt domu Wiosenny - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2650 zł 2120 zł


Projekt domu Wiosenny, to uroczy domek dla rodziny 4-5 osobowej. Posiada wiele ciekawych rozwiązań, które dadzą Państwu dużo radości: dwustronny kominek, dostępny z salonu i z tarasu, piękny wysoki podcień z okrągłym okienkiem u góry, podcień wejściowy z balkonikiem, czy okna narożne - wszystkie te elementy zlewają się w niepowtarzalną i zarazem elegancką całość. Projekt domu Wiosenny charakteryzuje się prostą konstrukcją - opartą na prostokątnej bryle przekrytej dwuspadowym dachem z dobudowanym garażem. Wnętrze zaprojektowano zapewniając maksymalną przestrzeń pokoju dziennego na parterze, na poddaszu zaplanowano trzy sypialnie z dwiema łazienkami. Dodatkowe pokoje nad garażem i obok salonu na parterze czynią z tego niedużego domu bardzo pojemne i funkcjonalne mieszkanie. Pracownia posiada również projekt Wiosenny w odbiciu lustrzanym.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 574 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 121 m2
 • Powierzchnia całkowita: 199,47 m2
 • Powierzchnia netto: 169 m2 + garaż
 • Powierzchnia użytkowa: 149,9 m2 + garaż
 • Powierzchnia dachu: 218,4 m2
 • Nachylenie dachu: 40 stopni
 • Wysokość budynku: 7,58 m (8,05 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 12,54 m
 • Długość budynku: 11,88 m
 • Min szerokość działki: 19,89 m
 • Min długość działki: 20,64 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,60 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe
 • Ściany - dwuwarstwowe: gazobeton + styropian lub wełna mineralna
 • Strop - TERIVA
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 89,5 kWh/(m2)
 • Ek - 88,1 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 62,95 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 73,45 kWh/(m2)
 • EUco - 33,26 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2120 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 113 302,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 169 865,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 168 760,00 zł
Realizacja domu pod klucz 338 625,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Wiosenny - plik szczegółowy

Wiosenny - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Wiosenny 5482 Aga i Waldek Z

2013.12.16 7

Zdecydowaliśmy sie na ten dom i bedziemy powiększać garaż ale zastanawiamy się nad zmianą kolorów na elewacjach - czy mozna dom zrobić w innym kolorze bo nam by pasował biały dom i ciemny szary dach? czy to bedzie pasować ?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Drodzy Państwo, jak najbardziej można zmienić kolorystykę elewacji i dachu domu wedle uznania. Białe elewacje i ciemno szary dach, jak najbardziej będą pasować do tego domu. To jest tylko nasza propozycja, a wybór kolorystyki pozostawiamy inwestorom. MG :)
Projekt domu Wiosenny 5430 Lusia Klimek

2013.12.01 0

Czy można zrobić wejście z garderoby na górze z sypialni i zrezygnowac z wejścia z holu? Ten dom jest idealny dla naszej rodziny i nic więcej nie bedziemy zmieniać. Czy pracownia zgadza sie na taka przeróbkę i czy wystarczy to zrobic przy adaptacji czy musimy zamawiać odrepny projekt?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Lusiu. Taka zmiana jest nieistotna w stosunku do projektu i można to zrobić przy adaptacji. Nie ma potrzeby wykonywania odrębnego projektu, a na taką zmianę wystawiamy bezpłatną zgodę. MG :)
Projekt domu Wiosenny 5429 Mieczysław

2013.11.03 0

Z małżonką przymierzamy się do kupna projektu jest jedno małe ale - jak rozwiązać sprawę spiżarki której nam tu brakuje? Proszę o podpowiedź.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Mieczysławie. Proponujemy lekko wydłużyć wykusz w jadalni o jakieś 60-100cm i obok dobudować pomieszczenie spiżarki z wejściem z kuchni. Nad tym pomieszczeniem wystarczy przedłużyć zadaszenie wykusza i po sprawie. MG :)
Projekt domu Wiosenny 5428 Jadwiga B

2013.09.10 0

Dziękuje za podpowiedź i proszę o podanie kosztów związanych z przeprojektowaniem domu.Jadwiga

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Pani Jadwigo koszty przeprojektowania domu podajemy na maila: [email protected] MG
Projekt domu Wiosenny 5427 Jadwiga B

2013.09.08 0

Trochę nas martwi że mało kto sie interesuje tym projektem , chociaz z drugiej strony to jest szansa , ze w sąsiedztwie nie będzie podobnego domu , który nam bardzo pasuje. Moje pytanie do pracowni czy można powiększyć garaż na dwa auta i z boku zrobić jeszcze wiate gospodarczą , a nad tarasem od ogrodu balkon zamiast samych barierek. Chcemy mieć takie małe zadaszenie nad tarasem i na ile to może wystawać żeby uniknąć słupów? Jadwiga

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Jadwigo. Słuszna uwaga. Jeśli chodzi o rozwiązanie, o którym Pani pisze to bardzo fajny i ciekawy pomysł na większy garaż i wiatę gospodarczą. Jeśli chodzi o uniknięcie słupów pod balkonem nad tarasem to można go wysunąć na ~1.50m. MG :)
Projekt domu Wiosenny 2924 Zenek Pietrzyk

2012.08.24 1

Co to ? Nikt nie ma nic do powiedzenia o tym projekcie . Zdecydowałem się na ten projekt , bo pasuje mi rozkład i jest zgrabny . Widziałem ten dom z zewnątrz w Klaudynie przy Sikorskiego - odbicie lustrzane . Chętnie bym obejrzał Wiosennego w środku . Szukam osób , które zbudowały ten dom .

Projekt domu Wiosenny 863 Obidowski Adrian

2012.02.23 0

Jeśli zdecyduję się na ten projekt to na pewno zlikwiduję balkony. Zastanawiam się też nad zlikwidowaniem ściany między salonem a pokojem na dole w celu powiększenia salonu. Na poddaszu pomieszczenia zostawiłbym tak jak są obecnie w projekcie. Ogólnie projekt jest w porządku!

Projekt domu Wiosenny 864 janekR

2012.02.23 0

Zainteresowałem się projektem Wiosenny tej pracowni. Uważam, że projekt jest bardzo ciekawy. Wolałbym tylko garaż na dwa auta. W niedalekiej przyszłości planuję kupić żonie auto i garaż dwustanowiskowy byłby akurat.

Ocena 4.9/5 na podstawie 8 opinii.

Podobne projekty


Alicja
Amelia
Dom w brzozach
Figiel 2
Gucio 2
Lena
Leśny Zakątek 2
Saga 2
Sylwia

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.