MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Stylowy

Pow. użytkowa: 218.98 m2   /   Koszt realizacji: 719 939 zł
Projekt domu Stylowy - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 3390 zł 2712 zł


Projekt domu Stylowy to uroczy domek jednorodzinny, z serii naszych piętrowych budynków. Tym razem o trochę mniejszej powierzchni - jeśli nie liczyć piwnicy. Projekt przeznaczony jest dla rodziny 4-6cio osobowej. Dom Stylowy zaprojektowano na planie zbliżonym do kwadratu, z wkomponowanym w bryłę główną garażem. Wykusze, balkony na kolumnach (wejściowy i ogrodowy), frontony, czy łukowo zakańczane piękne okna z podziałami. To wszystko daje domowi piękny klasyczny wygląd zewnętrzny. Wewnątrz mieszkanie również zostało tradycyjnie podzielone, z zachowaniem symetrii i osi widokowych. Z centralnego holu z zabiegowymi schodami przechodzimy do dużego salonu, lub w bok do prawdziwie wielkiej kuchni - z wyspą i kącikiem jadalnym. Z salonu z kolei możemy przejść do gabinetu-biblioteki (biblioteka może być też po prostu połączona z salonem). Ciekawym rozwiązaniem w projekcie, jest możliwość dostępu do schodów piwnicznych zarówno z części gospodarczej - od garażu, jak i od strony wypoczynkowej (część piwnicy jest przeznaczona na rekreację). Na piętrze domu Stylowy zaprojektowano apartament rodziców - z łazienką, garderobą, tarasem ogrodowym i dodatkowym pokojem (np. fitness), oraz dwie sypialnie dzieci z łazienkami. Dodatkowy pokój można przeznaczyć na dodatkową sypialnię zapewniając mu wejście z holu. Swoje miejsce znalazł także nieduży pokój do pracy - gabinet (połączony z holem przeszklonymi ścianami i posiadający wyjście na frontowy balkon). W piwnicy zaprojektowano pomieszczenia techniczne, oraz rekreacyjne. Dom posiada duży strych, który również można zaadaptować. Projekt domu Stylowy dostępny jest też w wersji lustrzanej.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 1382 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 174,25 m2
 • Powierzchnia całkowita: 451,38 m2 (w tym piwnica)
 • Powierzchnia netto: 220,47 m2 + garaż + piwnica
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 218,98 m2 wg PN-70/B-02365
  • 220,47 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 215,13 m2
 • Nachylenie dachu: 35 i 27,5 stopni
 • Wysokość budynku: 9,80 m (10,12 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 14,30 m
 • Długość budynku: 14,05 m
 • Min szerokość działki: 21,30 m
 • Min długość działki: 22,05 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,90 i 2,80 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe wylewane
 • Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe porotherm 25 + 15 wełna mineralna
 • Strop - TERIVA i żelbetowy
 • Pokrycie dachu - dachówka
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 87,4kWh/(m2)
 • Ek - 83,1 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 62,33 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 71,70 kWh/(m2)
 • EUco - 32,17 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2712 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 258 781,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 342 860,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 377 080,00 zł
Realizacja domu pod klucz 719 939,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Stylowy - plik szczegółowy

Stylowy - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Stylowy 6186 adrian mont

2015.01.14 0

Dzien dobry, czy moglbym poprosic o zdjecia z realizacji domu stylowy? Bylbym bardzo wdzieczny. Oto moj e-mail [email protected]

Projekt domu Stylowy 2452 Karol Sosnowski

2012.03.22 0

Wymarzonego domku szukaliśmy przez rok. Nie dlatego że nic konkretnego nie było tylko dlatego że sami nie wiedzieliśmy co chcemy. Do wyboru projektu trzeba dojrzeć. Po wielu miesiącach szukania wpadliśmy na super śliczny domek stylowy z mg projekt. W domu zamieszkamy z moimi rodzicami dlatego zależało nam na wygodnym pokoju na parterze, który zajmą rodzice natomiast pietro będzie zamieszkiwane przeze mnie, żonę i dzieciaków i tutaj również zależało nam na wygodzie i przestronności. Dodatkowo zwracaliśmy szczególną uwagę na wielkość pokoju dziennego oraz kuchni (koniecznie połączonej z jadalnią), bo przecież te dwa pomieszczenia będą wspólnie zamieszkiwane przez dwie rodziny dlatego również muszą być wygodne. Projekt domu STYLOWY sprostał moim oczekiwaniom a wszelkie niedoróbki zawsze mogę przerobić, udoskonalić do swoich potrzeb.

Projekt domu Stylowy 2455 Artur Gąsiewicz

2012.03.21 6

Jeden z ciekawszych projektów jak dla mnie:) Projekt już kupiłem obecnie jestem na etapie adaptacji do warunków zabudowy na działce. Po wstępnej rozmowie z projektantem praktycznie wszystko można zmienić i dostosować do swoich potrzeb. Na pewno nie zlikwiduję wykuszy, bo według mnie bardzo ładnie ozdabiają dom.

Projekt domu Stylowy 2453 Kądziela Paweł

2012.03.20 0

Projekt pasuje mi pod każdym wzgledem wiec w końcu zdecyduje sie na niego. Podoba mi się duża otwarta przestrzeń na dole, a co do holu to nie przeszkadza mi jego wymiar. Jedyne zmiany jakie dokonałbym na dzień dzisiejszy to zmiana układu pomieszczeń na poddaszu.

Projekt domu Stylowy 2454 Wolak_Monika

2012.03.19 1

Witam wszystkich Stylowiczów!!! Dokładnie trzy tygodnie temu ruszyła budowa naszego Stylowego i muszę przyznać, że prace idą całkiem sprawnie. Nas również nie ominęły przeróbki ale chyba nie ma takiego projektu, aby wszystko było idealnie przemyślane. Główną zmianą było zrezygnowanie z piwnicy oraz zmiana funkcji pomieszczeń na poddaszu.

Projekt domu Stylowy 2457 Mariusz_Małuj

2012.03.15 0

Do tej pory jestem pod ogromnym wrażeniem tego projektu i już się nie mogę doczekać etapu końcowego ale to jeszcze daleka droga ponieważ obecnie jestem na etapie adaptacji projektu i zezwolenia na budowę, oczyszczania działki z drzew oraz wyboru ekipy i z tym wyborem mam największy problem bo wszystkie ekipy mają zajęte terminy. Powiem że optymistycznie chciałbym ruszyć w sierpniu i postawić stan surowy otwarty jeśli się nie uda to chociaż sam fundament.

Projekt domu Stylowy 2456 Słodownik_Patryk

2012.03.05 1

Świetna bryła budynku, rozmieszczenie pomieszczeń jest idealne. Szukając w necie nie znalazłem nic równie pięknego i funkcjonalnego. Projekt jest idealną opcją dla mojej rodziny.

Projekt domu Stylowy 769 Daria33

2012.02.20 4

Projekt domu stylowy moim zdaniem rzeczywiście jest bardzo stylowym domkiem :)))))Wykusze zaprojektowane w zasadzie z każdej strony domu dodają uroku. Zamówiłam projekt ze wstępnym kosztorysem :)))

Projekt domu Stylowy 770 Tommasz

2012.02.20 1

Decydujący wpływ na decyzję o wyborze projektu miał ogólnie rozkład pomieszczeń, pralnia, kotłownia, garaż najlepiej dwustanowiskowy, piwnica oraz ilość pokoi. Stylowy na tle innych projektów wypadł najlepiej, będę budować jego odbicie lustrzane.

Projekt domu Stylowy 771 groteskabasia

2012.02.20 0

Niewątpliwie zaletą stylowego jest duża piwnica!!!!!!!!!!!!!!!!

Projekt domu Stylowy 772 Iweta67

2012.02.20 0

Bardzo fajny projekt :-) Dom przede wszystkim ma niesamowity urok zewnętrzny, śliczne wykusze, balkony na kolumnach oraz łukowo piękne okna niewątpliwie nadają domowi piękny klasyczny wygląd. Do wnętrza mam małe „ale”, jednak wszystko da się zmienić według własnych potrzeb.

Ocena 4.9/5 na podstawie 11 opinii.

Podobne projekty


Agat
Agat 2
Ambasador
Elegancki
Magnat
Magnat 2
Magnat 4
Sokół
Willowy

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.