MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Radosny

Pow. użytkowa: 93.3 m2   /   Koszt realizacji: 210 558 zł
Projekt domu Radosny - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2750 zł 2200 zł


Projekt domu Radosny to domek dla szczęśliwej rodziny. Może pełnić rolę jednorodzinnego - może być też domem letniskowym. Prosta bryła budynku z dwuspadowym dachem ozdobiona jest gankiem wejściowym i zadaszonym balkonem na słupach. Parter domu Radosny zaprojektowany jest jako jednoprzestrzenne pomieszczenie, z dużą kuchnio-jadalnią i salonem. Na parterze można wygospodarować dodatkowy pokój przenosząc jadalnię do salonu. Na poddaszu zaplanowano trzy sypialnie. Dostępne jest również odbicie lustrzane projektu domu Radosny.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 322 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 72,9 m2
 • Powierzchnia całkowita: 120,7 m2
 • Powierzchnia netto: 96,5 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 93,30 m2 wg PN-70/B-02365
  • 96,50 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 157,87 m2
 • Nachylenie dachu: 42 stopnie
 • Wysokość budynku: 7,10 m (7,40 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 10,04 m
 • Długość budynku: 7,27 m
 • Min szerokość działki: 18,39 m
 • Min długość działki: 15,86 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,57 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe
 • Ściany - gazobeton + styropian
 • Strop - teriva
 • Elewacje - tynk cienkopowłokowy
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub blachodachówka

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 89,9 kWh/(m2)
 • Ek - 85,7 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 64,12 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 73,75 kWh/(m2)
 • EUco - 33,09 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2200 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 69 381,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 101 005,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 109 554,00 zł
Realizacja domu pod klucz 210 558,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Radosny - plik szczegółowy

Projekt domu Radosny - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Radosny 3817 Łukasz Gruca

2013.02.10 2

Witam. Czy w tym domu można zastosować " Pakiet kotłownia na paliwo stałe" ?

Odpowiedź MG Projekt
Witam Panie Łukaszu W tym domu w wersji podstawowej nie da się zastosować "Pakietu kotłowni na paliwo stałe" , chyba że powiększyło by się pomieszczenie gospodarcze , a łazienkę przekształciło w wc( rezygnując z natrysku ) . MG
Projekt domu Radosny 3654 Łukasz Gruca

2012.12.31 2

Witam. Czy ktoś już wybudował ten dom?

Projekt domu Radosny 3628 Boguś Zam.

2012.12.20 5

Z zona zastanawiamy się nad zakupem Radosnego. Przemawia z nim prosta bryła a co za tym idzie rozsądne koszty realizacji. Planujemy budowę na wsi gdzie nie ma gazu, czy w tej kotłowni można zamontować piec na paliwo stałe. Boguś

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Bogusiu. W wersji podstawowej tego domu kotłownia jest za mała na piec na paliwo stałe. Można to rozwiązać ,łącząc łazienkę i kotłownię w jedno pomieszczenie , w którym można wydzielić miejsce na piec na paliwo stałe. Można też , kosztem hallu powiększyć samą kotłownię , lub z łazienką. Wtedy pomieszczenie kotłowni będzie optymalne na montaż pieca na paliwo stałe. MG :)
Projekt domu Radosny 3556 rajmund jamr.

2012.12.12 3

Mam nadzieję, że Pani Aneta się zdecyduje na wersję szkieletową. Ja tez jestem zainteresowany tym domkiem w tej technologii. Czekam z niecierpliwością na taki wariant. Rajmund

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie - zamiast czekać , niech któreś z Państwa po prostu zamówi taki projekt z przeróbkę zmiany technologii . Możecie podzielić się kosztami na pół - będzie taniej :) ! MG
Projekt domu Radosny 3509 Ludmiła Bąl

2012.12.04 3

Witam wszystkich, same pochwały na temat Radosnego widzę. Znaczy się dobry projekt. Bryła ok ale środek trochę pozmieniam. Mam nadzieję, że koszty są realnie policzone. Nic na ten temat nikt nie pisze.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Pani Ludmiło , koszty realizacji są liczone według naszego przedmiaru w programie kosztorysowym , który bierze pod uwagę uśrednione aktualne ceny materiałów i robocizny . Koszty jednym słowem powinny być jak najbardziej realne . MG
Projekt domu Radosny 3180 Aneta Ś

2012.10.12 5

Czy ten budynek można przerobić w pracowni na szkielet drewniany? Podoba mi się bryła i wnętrze tylko chciałam dom drewniany. Czekam na odpowiedź.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Pani Aneto - oczywiście można przerobić "Radosnego" na wersję drewnianą . Przeróbkę możemy zrobić my w pracowni , albo Pani projektant adaptujący . Modyfikacja projektu u nas jest odpłatna . Abyśmy mogli przedstawić Pani ofertę cenową i terminową - proszę o bezpośredni kontakt z biurem - mailowy lub telefoniczny . Zapraszamy . MG
Projekt domu Radosny 2250 Marta_T

2012.03.22 1

Jestem mile zaskoczona ilością osób zainteresowanych tym domkiem, w sumie nie powinno mnie to dziwić, bo projekt jest świetny. Przy niewielkiej powierzchni zagospodarowano funkcjonalne pomieszczenia. Planujemy małe zmiany (tak naprawdę kosmetyczne) chcemy powiększyć taras, a dokładnie wydłużyć i pomyśleć nad ewentualnym zadaszeniem (może nawet częściowym).Cała reszta jest ok!

Projekt domu Radosny 2253 Łazanek Adrian

2012.03.20 2

Wybraliśmy z żoną radosnego z bardzo podobnych przyczyn co Wy: prosty, klasyczny, zgrabny, funkcjonalny domek.

Projekt domu Radosny 2251 Mirmił

2012.03.19 1

Bardzo funkcjonalnie zaprojektowany domek. Szczerze jestem bardzo zadowolona z rozmieszczenia wnętrz, jedynie co chciałabym zmienić (udoskonalić) to częściowo podpiwniczyć (mam sprzyjające na to warunki).

Projekt domu Radosny 2255 Zyta

2012.03.18 1

Świetny projekt. Jak dla mnie idealny: duży salon, spora kuchnia otwarta na jadalnię i trzy sypialnie na poddaszu. Całość wygląda bardzo zgrabnie i czuje, że to będzie mój dom :)

Projekt domu Radosny 2252 El_ka9

2012.03.16 8

RADOSNY to fajny, zgrabny domek. Wcześniej zastanawiałam się nad projektem domu Słoneczny z MG Projekt, ale doszłam do wniosku, że planując realnie przyszłość zdecydowanie lepiej budować dom z poddaszem użytkowym i powróciłam do Radosnego.

Projekt domu Radosny 2254 Marlena

2012.02.29 1

Domek jest naprawdę super! W połowie sierpnia wchodzi ekipa budowlana budować naszego „RADOSNEGO”, mamy już pozwolenie na budowę, doprowadzoną wodę i uzgodnienia na pozostałe media (juuuuupi).

Projekt domu Radosny 661 Olaf_80

2012.02.13 1

Witam wszystkich RADOSYCH :)))Decyzję o zakupie projektu podjęłem wczoraj. Szukałem, szukałem, szukałem i nic ciekawszego od radosnego nie znalazłem. Analizując wnętrze (bo z zewnątrz mi odpowiada) ładny duży pokój, super duża kuchnia połączona z jadalnią, obszerny hol, na poddaszu miejsce wypoczynku: 3 pokoje z łazienką. Domek – marzenie!

Projekt domu Radosny 662 Bieniek Mateusz

2012.02.13 8

Radosny jest fajnym, prostym domkiem o niedużej przestrzeni.Prosta bryła z dwuspadowym dachem zapewni mi niewielki koszt budowy.

Projekt domu Radosny 663 radosna_agatka

2012.02.13 1

wybór Radosnego był podyktowany wyłącznie względem ekonomicznym. Domek jest prosty, dach nieskomplikowany (dwuspadowy) więc budowa nie będzie droga.

Ocena 4.9/5 na podstawie 15 opinii.

Podobne projekty


Bajkowy
Michałek
Mikrus
Okruszek
Optymalny
Perełka
Smyk
Sosenka 5
Żabka

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.