MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Magnat

Pow. użytkowa: 205.45 m2   /   Koszt realizacji: 513 755 zł
Projekt domu Magnat - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 3890 zł 3112 zł


Projekt domu Magnat to reprezentacyjna stylowa willa, nawiązująca do stylistyki dworków i willi międzywojennych. Swój ponadczasowy styl łączy z nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzem. Dom jest prostokątną, parterową bryłą z poddaszem użytkowym oraz dobudowaną częścią garażową. Budynek został przekryty czterospadowym dachem. Na elewacji frontowej i ogrodowej zaprojektowano dwukondygnacyjne portale, podparte kolumnami, zakończone dwuspadowymi zdobionymi frontonami. Pomimo tego, że główna bryła budynku jest parterowa, poddasze ma bardzo wysoką ścianę kolankową, także prawie cała powierzchnia podłogi górnej kondygnacji jest użytkowa - powyżej wysokości stania człowieka. Wnętrze domu Magnat zaprojektowano wydzielając na parterze dużą przestrzeń dzienną: salonu, jadalni, holu i częściowo otwartej kuchni. Salon z jadalnią mają obniżoną o dwa stopnie podłogę, przez co pomieszczenia te zyskują na wysokości. Piękne reprezentacyjne schody w holu widoczne są również z pokoju dziennego i jadalni. Na parterze mieści się też gabinet - biblioteka (można go zaadaptować na dodatkowy pokój z wejściem z holu) i dodatkowy pokój - na przykład sypialnia. W część gospodarczej mieści się wygodny garaż i duża kotłownia. Na poddaszu przewidziano cztery sypialnie, z apartamentem rodziców, posiadającym własną łazienkę i garderobę, oraz wyjście na taras ogrodowy na piętrze. Pracownia posiada też wersję w standardzie NF40 oraz wersję odbicia lustrzanego projektu Magnat.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 989 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 191,89 m2
 • Powierzchnia całkowita: 313,69 m2
 • Powierzchnia netto: 228,04 m2 + garaż
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 205,45 m2 wg PN-70/B-02365
  • 228,04 m2 + garaż wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 259,57 m2
 • Nachylenie dachu: 31 i 40 stopni
 • Wysokość budynku: 8,70 m (9,00 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 18,45 m
 • Długość budynku: 11,8 m
 • Min szerokość działki: 25,45 m
 • Min długość działki: 21,03 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,84, 3,04 i 2,7 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy
 • Strop - płyta żelbetowa
 • Pokrycie dachu - dachówka
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 88,2 kWh/(m2)
 • Ek - 84,2 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 62,90 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 72,36 kWh/(m2)
 • EUco - 32,46 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 3112 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 152 030,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 224 233,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 289 522,00 zł
Realizacja domu pod klucz 513 755,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Magnat - plik szczegółowy

Projekt domu Magnat - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Magnat NF40 - plik szczegółowy

Magnat NF40 - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Magnat 8779 Tomasz S.

2019.04.20 0

Witam, Jaka jest wysokość kolanka na piętrze? W łazience przy sypialni planuję ułożyć suszarkę na pralce (85cm + 85cm wys.). AGD będzie ustawione przy ścianie zewnętrznej tuż przy ściance działowej z sypialnią. Więc w rachubę wchodzi jedna płaszczyzna spadku. Z planu na papierze, przekrój B-B, domyślam się że to około 170cm. Pozdrawiam! P.S. chciałbym się podzielić naszą adaptacją na piętrze. Podglądając plany Magnat 4, dostosujemy je do oryginalnego Magnata. Konsekwentnie jedna sypialnia już nie współdzieli powierzchni z garderobą i zyskuje okno. W naszym wydaniu będzie to okno z moskiterą gdyż drzwi balkonowe z łukami nie mają opcji instalacji moskitery. Duża łazienka przy sypialni traci powierzchnię. Garderoba zrobiła się bardziej regularna.

Odpowiedź MG Projekt
Witam, Panie Tomaszu, Wysokość ścianki kolankowej 178 cm. Dziękujemy, za opisanie propozycji adaptacji pietra :) MG
Projekt domu Magnat 8692 Aleksandra

2019.02.23 0

Czy parter domu można zrobić na jednej wysokości bez 2 stopniowego spadku między holem a salonem? Jak wysokie wtedy będą ściany?

Odpowiedź MG Projekt
Witam, Pani Aleksandro, Projekt można wykonać bez schodków pomiędzy hollem a salonem, ściany będą miały wtedy wysokość 284 cm, ale proszę zwrócić uwagę, że schodki są równiez pomiędzy hollem a garażem i pozwalają na swobodne przejście pod schodami do garażu. MG
Projekt domu Magnat 8259 EWA K

2018.01.24 0

Witam, rowniez buduje ten dom. Jestem na etapie wykonczenia. Potrzebuje specjalisty do ocieplenia dachu i wykonczenia wnetrza. Mazowieckie Prosilabym o kontakt : [email protected]

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Ewo, tutaj podajemy adresy firm wykonawczych: https://www.mgprojekt.com.pl/wykonawcy?woj=7 MG :)
Projekt domu Magnat 8186 Irena Korozan

2017.11.13 0

Pani Agnieszko Prosze o kontakt na prv [email protected] Dziekuje i pozdrawiam

Projekt domu Magnat 8182 Agnieszka Grzywacz

2017.11.06 1

Witam ponownie. Wybudowaliśmy ten dom na Mazurach w systemie zleconym ,co wygenerowało spore koszty. Dom ten jest sam w sobie wymagający. Styl dworkowy zobowiązuje i jeśli ktoś się zdecyduje na budowę tego domu musi być konsekwentny i wnętrze domu powinno nawiązywać do tego stylu- jest to oczywiście moje zdanie ,jednak nie wyobrażam sobie ,że można go wykończyć w stylu nowoczesnym. Koszt budowy rzeczywiście duży . Myślę, że można trochę oszczędzić zależnie od dokonywanych wyborów na każdym etapie budowy . Pozdrawiam wszystkich ,którzy wybudowali, budują i mają zamiar budować ten przepiękny dom.

Projekt domu Magnat 8130 Irena Korozan

2017.09.24 1

Witam Planuje rozpoczecie budowy w przyszlym roku Czy budowala Pani w systemie zleconym czy w gospodarczym. Przerazily mnie koszty dwa razy wieksze niz w przedstawionym kosztorysie . Gdzie jest budowa. W duzym miescie. Pozdrawiam i gratuluje pieknego domku

Projekt domu Magnat 8082 Agnieszka Grzywacz

2017.08.07 0

Witam. Minął już ponad rok od chwili rozpoczęcia budowy naszego Magnata. Zostało wykończenie wnętrz mam nadzieję, że do końca tego roku będzie gotowy :) Koszt budowy niestety okazał się 2 razy większy niż ten, który jest podany w projekcie :( pozdrawiam wszystkich budujących ten piękny dom.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Agnieszko, koszty realizacji jakie podajemy pochodzą z kosztorysu projektu. Kosztorys wykonywany jest w oparciu o katalogi nakładów rzeczowych, z aktualnymi cenami z Sekocenbudu. Przyjmujemy w kosztorysie budowę metodą gospodarczą, przy średnich cenach robocizny i materiałów. Pani Agnieszko, jak wiadomo na dom można wydać przysłowiowe sto złotych, albo kilka razy tyle, a wszystko zależy od przyjętego standardu wykończeń i od sposobu prowadzenia budowy ( system gospodarczy czy metoda zlecona ). MG :)
Projekt domu Magnat 7933 robert tok

2017.04.19 3

.Przeszukałem całego neta i nie znalazłem żadnego dziennika budowy wiec pomyślałem, że komuś może się przydać i założyłem swój.-mojabudowa.pl w wszukiwarce magnat100 :) Będę tam wrzucał we wiarę możliwości etapy budowy na razie jesteśmy na zaskoczeniu fudametu.

Projekt domu Magnat 7374 Dawid Rodziewicz

2016.08.03 7

właśnie skończyłem Magnata tel kontaktowy 603754356

Projekt domu Magnat 7212 Agnieszka Grzywacz

2016.05.11 6

Właśnie dokładnie za tydzień ruszamy z budową tego pięknego domu. Zaadaptowaliśmy strych nad garażem na dodatkowy pokój wyszło dodatkowe 40 m2 przez podniesienie ścianki kolankowej. A pralnię planujemy zorganizować w pomieszczeniu gospodarczym tj. Kotłownia nie będzie problemu, ponieważ dom będzie ogrzewany pompą ciepła więc pomieszczenie będzie czyste. Mam pytanie czy ktoś może buduje ten dom i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?

Projekt domu Magnat 7104 Adrian B

2016.03.20 1

Witam Wszystkich. Mam prośbę, czy ktoś z użytkowników tego domu mógłby doradzić gdzie w tym domu ulokowac pralkę ?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Adrianie. My w projekcie przewidzieliśmy pralkę w łazience ogólnej na pietrze, ale oczywiście to użytkownicy tego domu mogą coś lepiej doradzić w jej lokalizacji. Pozdrawiamy MG:)
Projekt domu Magnat 6624 Edyta Cichminska

2015.08.12 17

Dom bardzo ładny, tak jak i inne w tym stylu z waszej strony. Jedyne czego mu brakuje według mnie to pralnia więc bardzo proszę o wariant z pralnią, może być nad garażem, no ale być gdzieś musi. Pozdrawiam sedrecznie wszystkich Magnatów i Magnatki ;)

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Edyto, owszem nad garażem można zrobić pralnię, choć jest tam nie za wysoko, a i schodki z półpiętra wtedy trzeba również przewidzieć i to już przy adaptacji domu na działkę się wprowadza, a na takie zmiany wystawiamy wówczas bezpłatną zgodę. MG
Projekt domu Magnat 6625 Edyta Cichminska

2015.08.12 56

Zapomniałam jeszcze o jednym, mianowicie nie widzę nigdzie żadnego okna w dachu nad schodami a to oznacza że hol na piętrze przy pozamykanych drzwiach do pokoi tonie w mrokach a przecież jako energooszczędny budynek raczej nie powinien nas zmuszać do włączania światła w ciągu dnia, żeby nie zabić się na piętrze, więc przydałyby się okna połaciowe nad schodami, bo inaczej będzie ciemno. Czy jest możliwe rozwiązanie tej kwestji?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Edyto, oczywiście można tutaj wstawić okno dachowe powyżej daszku nad garażem, aby doświetlić schody na pietrze i to wystarczy zaznaczyć w projekcie przy adaptacji. Na zmiany zawsze wystawiamy bezpłatną zgodę. MG:)
Projekt domu Magnat 6605 rob tokar

2015.08.03 19

Witam projekt właśnie zakupiłem juz sie ciesze ,jak to będzie wyglądało podzielę sie etapami budowy no i oczywiście sie pochwale jak skończę zachęcam wszystkich którzy posiadają zdjęcia tego domu do podzielenia sie jak dom wygląda itp sam przekopałem internet i niestety nie znalazłem za wiele Magda i Robert :)

Projekt domu Magnat 6450 Joanna

2015.05.04 25

Witam, dom jest wspaniały, jesteśmy z mężem na etapie szukania projektu i ten dom wydaje się być idealny. Mam pytanie czy istnieje możliwość budowy tego domu z oddzielnym garażem? Czy posiadacie Państwo taki wariant? Jak wyglądałaby/mogłaby wyglądać elewacja boczna od strony garażu tak żeby ładnie się komponowała z innymi elementami i elewacjami budynku?(np.usytuowanie okien itp.) Czy taka przeróbka jest w ogóle możliwa? Gdzie wówczas można by było wygospodarować miejsce na niewielką aczkolwiek niezbędną kotłownię?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Joanno. Nie mamy takiego wariantu z odrębnym garażem, ale oczywiście można to zmienić. Kotłownię można by było wówczas zrobić wzdłuż ściany bocznej z niewielkim zadaszeniem i z wejściem do domu tam gdzie teraz jest wejście do garażu. Takie rozwiązanie było by funkcjonalne i ładnie wpisało by się w bryłę domu. Takie zmiany to bez problemu wprowadza się na etapie adaptacji, a my wystawiamy wtedy bezpłatną zgodę. MG
Projekt domu Magnat 6350 Darek

2015.03.13 54

Witam, jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany budową i szuka wykonawcy proszę o kontakt mail; [email protected] woj. mazowieckie. pozdrawiam

Projekt domu Magnat 6099 Łukasz Nikel

2014.12.30 1

Witam, tutaj napisali Państwo, ze cena stanu surowego zamkniętego to koszt około 220 tysięcy złotych. Czy przy garażu jedno stanowiskowym cena spadnie ? Jeżeli tak, mniej więce o ile ? Czy do tego projektu można dodać piwnice pod cześcią domu ? Około 60 m piwnic i wtedy mniej więcej ile by wzrósł koszt budowy piwnic do stanu surowego zamkniętego ? Pozdrawiam

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Łukaszu. Przy garażu jednostanowiskowym cena spadnie, ale zwiększy się przy budowie podpiwniczenia. Koszty takiej realizacji podajemy na [email protected]
Projekt domu Magnat 6027 Ola

2014.10.31 0

Witam, chciałabym się zapytać o dachówkę, a dokładniej jakiego producenta i w jakim odcieniu została wykorzystana w projekcie?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Olu. Można tutaj zastosować na przykład dachówkę Koramic firmy Wienerberger - Reńska Cosmo 15, grafitowa angoba szlachetna. MG :)
Projekt domu Magnat 5916 Michał

2014.09.26 0

Dom idealny, ale... czy byłaby możliwość zmniejszenia jego gabarytów? Z takimi wymiarami nie zmieści nam się na działce.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Michale. Wszelkie zmiany gabarytowe są możliwe, ale będzie to już projekt indywidualny, gdyż nie są to zmiany nieistotne, ponieważ wpływa to na architekturę domu, ale także na jego konstrukcję. MG
Projekt domu Magnat 5800 Magdalena Basarab

2014.08.05 5

Ja również bardzo chciałabym zobaczyć wnętrza Magnata. Zachęcam Panią Magdalenę do udostępnienia zdjęć Pracowni.

Projekt domu Magnat 5786 Magda

2014.07.26 8

Witam, Chciałabym serdecznie podziękować Pani Magdalenie (mojej imienniczce) która odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania dotyczące budowy domu. Mało tego jej wnętrza Magnata powinny ukazać się na stronie Państwa pracowni gdyż są przepiękne i ponadczasowe. Widziałam, jestem zachwycona i jeszcze raz dziękuję.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Magdo. Za pośrednictwem pani komentarza, gorąco zachęcamy Panią Magdalenę, aby przesłała zdjęcia swojego domu, a my z przyjemnością opublikujemy je na naszej stronie. MG :)
Projekt domu Magnat 5441 patrycja janko

2014.04.13 0

Witam Bardzo podoba się nam ten projekt jednak nasza działka ma maksymalną szerokość 25 m. Czy istnieje możliwość dostosowania projektu do wymiarów działki z zachowaniem dwustanowiskowego garażu? Działka jest w kształcie trapezu o szerokości 25 m, dłuższy bok ma wymiar 41 m krótszy 25,5 m i z tej właśnie strony jest dojazd do działki. Pozdrawiam Patrycja

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Patrycjo. Aby dom zmieścił się na Waszej działce, to można zmniejszyć szerokość garażu o 45cm i żeby nie było w nim za ciasno, to również zmniejszyć grubość docieplenia, które jest na wewnętrznej ścianie pomiędzy garażem, a domem. Dodatkowo, można zaoszczędzić centymetry na dociepleniu domu stosując zamiast styropianu, polistyren, który może mieć wówczas mniejszą grubość (~10cm). MG
Projekt domu Magnat 4718 maria koss

2013.11.24 10

Magnat to moje marzenie, spełnia wszystkie kryteria.Czy ktoś z Państwa wybudował już tę rezydencję? Jak przedstawiają się koszty budowy?Jaką firmę budowlaną polecacie?

Projekt domu Magnat 4450 Magdalena Kowalska

2013.09.22 1

Witam, Mój email [email protected] pozdrawiam Magda

Projekt domu Magnat 4404 Magdalena Kowalewska

2013.09.16 1

Pani Magdaleno Kowalska, jeśli to możliwe to poproszę adres mailowy do Pani :) jestem zainteresowana rozmową na temat tego domu.

Projekt domu Magnat 4383 Magdalena Kowalska

2013.09.04 18

Witam, Aktualnie budujemy Magnata jesteśmy na etapie tynków. Chętnie wymienimy uwagi i spostrzeżenia.

Projekt domu Magnat 4361 MM

2013.08.26 1

Witam, Czy ktoś aktualnie buduje ten dom? Chętnie wymienie się uwagami i spostrzeżeniemai. Jesteśmy aktualnie na etapie zalewania stropu.

Projekt domu Magnat 4275 Magdalena Kowalewska

2013.07.31 1

Witam, widzę, że pojawiło się zdjęcie z realizacji tego projektu. Gdzie można obejrzec ten dom? Ewentualnie chciałabym poprosic o więcej zdjęc. Pozdrawiam

Projekt domu Magnat 4061 Ewa Mrozek

2013.06.10 5

Chcę zamówić projekt , wiem już z wczesniejszych wpisów ze zmiana dachu na dwuspadowy jest mozliwa za waszą zgodą, ale prosze podać mi wymiary budynku bez garaży tak żebym mogła sobie wyobrazić jak będzie wyglądać bryła domu po zmianie dachu, czy wogóle warto go zmieniać. Nie chciałabym zepsuć efektu.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Ewo. Można zlikwidować garaż i wtedy budynek będzie miał szerokość 11.80m . Jeśli chodzi o zmianę dachu na dwuspadowy , to raczej byśmy odradzali , gdyż bryła domu może już nie mieć tego efektu ( chyba że jest to podyktowane zapisami w warunkach zabudowy , lub w planie miejscowych ) Jeśli do dachu dwuspadowego dodamy naczółki , to dom nadal będzie wyglądał efektownie. MG :)
Projekt domu Magnat 3689 Martyna Dudek

2013.01.07 3

Przepiękny budynek, w stylu willowym. Niestety u nas na działce nie do ostawienia, ma piętro. Czy można go dostosować, tak żeby miał poddasze użytkowe, a jednocześnie nie stracił na wyglądzie?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Martyno. Cieszymy się że projekt się Pani podoba i dziękujemy za miłe słowa. Można wykonać ścianki kolankowe na ~1.30m i dodatkowo w miejsce okien z łukami zamontować okna kolankowo-połaciowe . Dom nadal będzie atrakcyjny , a spełni się warunek poddasza użytkowego. MG :)
Projekt domu Magnat 3673 Zbyszek

2013.01.04 1

Czy projekt można w łatwy sposób zmienić, aby zmieścił się na węższej działce? Nasza ma szerokość 23,40m w tym przypadku min to 25,45m. Zastanawiam się czy to w ogóle możliwe?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Zbyszku. Wychodzi 2.05m różnicy - w tym przypadku nie ma możliwości skrócenia szerokości domu aż o tyle ( cała funkcja i bryła budynku "padnie" ). Szkoda , że nie napisał Pan jaka jest długość i orientacja na działce , bo może dało by się odwrócić dom z wejściem i wjazdem do garażu z boku działki. Nie mając pełniejszych danych , niestety mogę tylko zgadywać . MG :)
Projekt domu Magnat 3486 Dorota

2012.11.30 6

Witam. Bardzo nam przypadl do gustu Magnat - jak dla naszej 5-cio osobowej rodziny jest idealny. Niestety nie dostaniemy zgody z urzedu gminy na dach wielospadowy. Czy jest mozliwosc i czy nie zepsuloby to zbytnio wizerunku calego domu gdyby zmienic na dwuspadowy (z duzymi naczolkami ?)

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Można próbować przerobić projekt na taki z naczółkami , Gdyby były naprawdę duże :) , tj. pokrywały na przykład 70-80 % dotychczasowych połaci bocznych dachów myślę , że dom mógłby wyglądać nadal interesująco . Na pewno możemy dać bezpłatną zgodę na taką przeróbkę , aby nad modyfikacją projektu mógł walczyć Wasz projektant adaptujący . Możemy też przerobić projekt - za dodatkową opłatą . Szczegóły proponujemy omówić mailem - określimy zakres zmian , koszt i termin ich wykonania . Zapraszamy :) MG
Projekt domu Magnat 3422 Tomasz

2012.11.14 1

Witam, Christo, a w jakiej cenie Genn wystawia te domy? Pytanie do tych co wybudowali, w jakiej cenie się zamknęliście?

Projekt domu Magnat 3069 Christo

2012.10.01 5

Witam serdecznie . "Magnat" jest zbudowany w Jabłonnie pod warszawą . Można go sobie obejrzeć na stronie : http://www.genn.pl/ . Byłem w tym domu - niezły wypas ;) Tylko cena trochę duża . No ale to gotowy dom . Poza tym wpakowali tam dużo drogich instalacji . Ja będę budować swojego Magnata w Stanisławowie k .Nieporętu . Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba w domu w Jabłonnie , to czerwona dachówka . Z czarną wyglądałby o wiele lepiej . Pozdro .

Projekt domu Magnat 2749 Bartek

2012.05.12 8

Projekt dla mnie idealny architektonicznie jaki i funkcjonalnie jestem w trakcie przygotowan do budowy .Niestety nigdzie nie odnalazlem zdjec realizacji tego domu wiec jesli ktos takowe posiada bardzo prosze - [email protected]

Projekt domu Magnat 1842 Emilia*

2012.03.13 4

Bardzo fajny domek, ładny i funkcjonalny, czy ma może ktoś jakieś zdjęcia z realizacji?

Projekt domu Magnat 1831 Paulina Nalepa

2012.03.11 0

Projekt jak dla mnie idealny! Zaletą jest jego zwarta i prostokątna bryła, funkcjonalna kuchnia, obecność spiżarni, dodatkowe połączenie kuchni z jadalnią, 2 pokoje na parterze, schody w idelanym miejscu, garaż, kotłownia z wyjściem na ogród, ustawne sypialnie...dom przystosowany do moich wymagań!

Projekt domu Magnat 1834 Krzysztof_K

2012.03.10 0

Witam, projekt rewelacyjny...odpowiada mi układ pomieszczeń, ale nie podoba mi się bryła domu....:(

Projekt domu Magnat 1835 Nikola

2012.03.10 0

Również dołączam do grona budujących ten piękny dom. MAGNAT jest bardzo przyjemny i wygląda na przytulny domek ale jedyną rzeczą która nie przypadła mi do gustu są zaokrąglone okna na piętrze - na pewno będą identycznwe jak na parterze.

Projekt domu Magnat 1832 Sylwek_

2012.03.09 1

Bardzo fajny styl domu, wnętrze super zaprojektowane. Ja też przymierzam się do zakupu projektu. Dodatkowo jestem zainteresowany ogrzewaniem podłogowym a także odkurzaczu centralnym .

Projekt domu Magnat 1833 Ilona Ziółkowska

2012.02.22 1

Witam, od 2 lat mieszkamy w domku MAGNAT, dom jest bardzo funkcjonalny i jesteśmy bardzo zadowoleni z tego projektu.

Projekt domu Magnat 483 danuta.eu

2012.02.08 7

Dom jest duży, ale pomimo swojej powierzchni rozsądnie zaplanowano układ pomieszczeń.

Projekt domu Magnat 484 sara_may34

2012.02.08 1

Uwielbiam domy, które wyglądem przypominają dworki. Magnat łączy w sobie ponadczasowy styl z nowocześnie i funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzem! :)

Projekt domu Magnat 485 cichykamil

2012.02.08 7

Magnat jest całkiem ok., zastanawiam się nad powiększeniem kuchni o spiżarnię. Niektórzy sobie chwalą spiżarnie, ale ja nigdy w życiu jej nie miałem i żyję w związku z tym zastanawiam się czy teraz jej potrzebuję.

Projekt domu Magnat 486 wera_grosik

2012.02.08 1

W końcu udało się podjąć decyzję, projekt kupiony! Jesteśmy umówieni z projektantem celem adaptacji projektu, tak, aby jeszcze bardziej był funkcjonalny dla naszych potrzeb. Wprowadzamy zmiany, które uważamy za praktyczne!

Ocena 4.9/5 na podstawie 45 opinii.

Podobne projekty


Agat
Ambasador
Elegancki
Magnat 2
Magnat 3
Magnat 4
Sokół
Stylowy
Willowy

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.