Znaleziono 7 projektów

Promocja Helloween w MG Projekt

Szanowni Państwo zapraszamy serdecznie wszystkich Państwa do skorzystania z naszej Helloween -owej Promocji w MG Projekt. Tylko przez 12 dni od 01.11 do 12.11.2019 wszystkie nasze projekty tańsze o 20%!

Czytaj więcej

Wirtualny spacer po domu

Prezentujemy Państwu Wirtualny Spacer po wnętrzu jednego z naszych najnowszych projektów - Parterowy 4

Czytaj więcej

Opinie o MG Projekt

Zobacz najnowsze opinie Klientów o naszej pracowni, zamieszczone w serwisie Opineo.

Czytaj więcej

Projekt domu Otwarty 2 - Prezentacja

Prezentujemy Projekt domu Otwarty 2. Energooszczędny budynek dla Inwestorów ceniących współczesną architekturę. Powierzchnia użytkowa: 165.55 m2 | Koszt realizacji: 423 663 zł

Czytaj więcej

Karta Dużej Rodziny

Z przyjemnością informujemy, że Pracownia Architektoniczna MG Projekt została Oficjalnym Partnerem Programu Karta Dużej Rodziny (KDR).

Czytaj więcej

Karta warszawiaka

Jako Partner Programu Karta Warszawiaka Pracownia Architektoniczna MGProjekt zobowiązuje się do udzielenia 5% rabatu na projekt domu każdemu posiadaczowi Karty. Przysługuje on bez względu na sposób składania zamówienia. Rabat nie sumuje się z innymi promocjami, organizowanymi przez MGProjekt. Sprawdź jak skorzystać z rabatu, lub złożyć wniosek o Kartę warszawiaka!

Czytaj więcej

Projekt Tygodnia -20%

Miło nam poinformować, że wracamy z promocją Projekt Tygodnia :) Każdego tygodnia jeden z naszych projektów będzie miał cenę obniżoną o 20%. Zachęcamy do odwiedzania strony pracowni i przypominamy, że promocja wybranego przez nas projektu trwa tylko 7 dni!

Czytaj więcej

Znaleziono 7 projektów

Back to top