MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Wesoły

Pow. użytkowa: 146.71 m2   /   Koszt realizacji: 331 376 zł
Projekt domu Wesoły - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2790 zł 2232 zł


Projekt domu Wesoły to niewielki domek jednorodzinny o ciekawej bryle. Posiada przecinające się krzyżowo dwuspadowe dachy. Tworzą one budynek w kształcie litery L - osłaniającą taras od strony ogrodu. Projekt Wesoły charakteryzuje się prostą konstrukcją, urozmaiconą ciekawym portykiem wejściowym, wykuszem jadalni, dającymi atrakcyjną całość. Wnętrze domu Wesoły to na parterze prócz salonu zaprojektowano dodatkowy pokój mogący służyć np. za sypialnię. Na poddaszu mieszczą się trzy wygodne pokoje z łazienką. Na parterze salon i holl z wyeksponowanymi schodami tworzą jedno duże wnętrze. Częściowo otwarta kuchnia potęguje wrażenie przestrzenności. Pracownia posiada również projekt Wesoły w odbiciu lustrzanym.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 445 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 113,92 m2
 • Powierzchnia całkowita: 206,42 m2
 • Powierzchnia netto: 163,17 m2
 • Powierzchnia użytkowa: 146,71 m2
 • Powierzchnia dachu: 236,5 m2
 • Nachylenie dachu: 45 stopni
 • Wysokość budynku: 8,02 m (8,37 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 14,8 m
 • Długość budynku: 9,00 m
 • Min szerokość działki: 22,8 m
 • Min długość działki: 17,04 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,70 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe
 • Ściany - trójwarstwowe: gazobeton + wełna mineralna
 • Strop - Teriva lub monolityczny żelbetowy
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub blachodachówka

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 89,5 kWh/(m2)
 • Ek - 88,1 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 62,95 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 73,45 kWh/(m2)
 • EUco - 33,26 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2232 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 118 095,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 170 498,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 160 879,00 zł
Realizacja domu pod klucz 331 376,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Wesoły - plik szczegółowy

Wesoły - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Wesoły 5508 Łukasz W

2013.11.11 1

A czy możecie określić koszty tych zmian?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Łukaszu. Takie zmiany wykonujemy za niewielką dopłatą do projektu standardowego, a szczegóły realizacji, w tym koszty zmian podajemy mailem: [email protected] MG
Projekt domu Wesoły 5507 Łukasz W

2013.11.10 1

Chcemy zrezygnować z wc na dole i z pokoju na poddaszu , bo tu chcemy zrobić łazienkę ogólną. W istniejącej łazience przesuniemy ściankę i ścianę między dwoma łazienkami i wtedy wyjdzie nam garderoba z przejściem do łazienki. Moje pytanie czy to duża rewolucja w projekcie i czy robicie takie zmiany?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Łukaszu. Tak, robimy takie zmiany i nie jest to specjalnie skomplikowane. Są to niewielkie zmiany dla projektu. MG :)
Projekt domu Wesoły 3555 Dudkiewicz Erwin

2012.12.12 4

Witam, ja też czekam na wariant z garażem? Może można byłoby wysunąć go przed dom , od strony pomieszczenia gospodarczego? Czy Mg zrobi taki wariant albo na życzenie? Czekam na info.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Panie Erwinie , możemy zrobić wariant "Wesołego" z garażem , na Pana życzenie , za dodatkową opłatą . Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny - prześlemy Panu wycenę i określimy czas takiej usługi . Zapraszamy :) MG
Projekt domu Wesoły 3185 Woźniak

2012.10.12 1

Witam. Rzeczywiście ładny domek . Zastanawiam się nad nim . Wyjątkowo pasuje mi na moją narożną i wąską działkę , tylko brakuje mi w tym projekcie garażu ... Nie myśleliście o tym żeby doprojektować garaż ? Tylko gdzie ? W piwnicy u mnie odpada , bo woda wysoko . Robicie w ogóle zmiany w projektach ?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Oczywiście - robimy zmiany . Albo dajemy zgodę dla projektanta adaptującego , który adaptuje projekt do działki Inwestora . Gdzie zrobić garaż ? Aby odpowiedzieć na pytanie musimy mieć więcej informacji odnośnie narożnej , specyficznej działki , na której dom miałby by usytuowany . Prosimy o kontakt z biurem . MG
Projekt domu Wesoły 2615 Patryk Chodzień

2012.03.30 0

Domek rzeczywiście wyróżnia się na tle innych tego typu. Duży salon połączony z jadalnią robi wrażenie. Wydaje być się bardzo funkcjonalny. Wygodna sypialnia z garderobą na parterze na pewno będzie dla mnie i żony, dzieciaki będą zajmować górę :) Domek wygląda na bardzo przytulny i ciepły. Decyzja w zasadzie została podjęta :)

Projekt domu Wesoły 2620 Lesner Marzena

2012.03.29 0

Ten dom jest po prostu cudowny. W rozkładzie pomieszczeń trafił w 100% w moje potrzeby. Moim zdaniem dom jest względnie tani w budowie a najważniejsze, że będzie idealny dla mojej rodziny.

Projekt domu Wesoły 2616 Kornelia_W

2012.03.26 0

Ciekawy projekt, domek wygląda na funkcjonalny i wygodny. Kolorystyka świetna, brakuje tylko po prawej stronie garażu.

Projekt domu Wesoły 2617 Małgosia_U

2012.03.26 0

Świetny projekt. Bardzo dobrze rozplanowane wnętrze. Jedyny problem to brak garażu - tu koniecznie trzeba będzie doprojektować. Poważnie się nad tym domem zastanawiam.

Projekt domu Wesoły 2618 łukasz_lesner

2012.03.26 0

Witam, uważam, że wesoły to świetny projekt za rozsądne pieniądze! Nic bym nie zmieniał w układzie pomieszczeń ani też w kolorystyce.

Projekt domu Wesoły 2619 Ryczek Kasia

2012.03.05 1

Poważnie rozważam zakup tego projektu. Jest funkcjonalny o prostej bryle i zawiera wszystkie pożadane przeze mnie elementy.

Projekt domu Wesoły 836 Klara_6

2012.02.22 0

nieduży, prosty w budowie, funkcjonalny wewnątrz i ma niezwykle ciekawą architekturę. Ten dom ten ma wszystko co powinien mieć.

Projekt domu Wesoły 837 82_Wikuś

2012.02.22 5

z kilkoma zmianami projekt na pewno będzie idealny do moich potrzeb: - dobudowanie garażu - zadaszenie tarasu - likwidacja wykusza - likwidacja balkonu Zależy mi na minimalizmie, aby zaoszczędzić kasę na zbędne detale, w ogóle zamierzam budować systemem gospodarczym

Projekt domu Wesoły 838 budowniczy_jan

2012.02.22 7

Nanosimy kilka zmian i mamy nadzieje, że będzie to trafiony zakup! Będziemy realizować projekt w lustrzanym odbiciu plus kilka kosmetycznych zmian ze ściankami, stolarka oraz zmianami w funkcji niektórych pomieszczeń. Czekam na propozycje zmian od innych nabywców tego projektu.

Ocena 4.9/5 na podstawie 13 opinii.

Podobne projekty


Bryza
Cukiereczek
Elka
Miodowe Lata
Optymalny
Pogodny 3
Prosty
Saga 2
Wiosenny

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.