MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Weronika

Pow. użytkowa: 174.64 m2   /   Koszt realizacji: 405 802 zł
Projekt domu Weronika - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2990 zł 2392 zł


Projekt domu Weronika to uroczy domek jednorodzinny dla cztero-pięcioosobowej rodziny, parterowy z poddaszem użytkowym, zbudowany na planie prostokąta, przekryty czterospadowym dachem. Projekt dedykowany jest Inwestorom posiadającym dość wąską działkę, chcącym mimo to zbudować zgrabny, ładny dom nie przypominający „tramwaju”. Spokojna w wyrazie architektura domu Weronika łączy w sobie tradycyjną formą ze współczesnymi detalami i nowoczesnymi materiałami oraz kolorystyką. Front domu zdobi duża symetryczna lukarna z balkonem będącym jednocześnie zadaszeniem podestu wejściowego. Wejście zaakcentowano podcieniem wykończonym klinkierem. Elewację ogrodową zdobi podobna lukarna z balkonem, oraz wykusz aneksu jadalnego, oraz podcień salonu, przekrywający część tarasu. Wnętrze Weroniki podzielono na część dzienną i pomieszczenia techniczne na parterze, oraz pokoje sypialne na poddaszu. Na dole, bardzo ładne wnętrze, z eleganckim holem z reprezentacyjnymi schodami, przechodzi w salon z ciekawie zaprojektowanym aneksem jadalnym z widokiem na ogród, oraz otwartą na salon kuchnią. W pobliżu wejścia znajduje się dodatkowy pokój – gabinet lub extra sypialnia. Na parterze znajdują się też: wbudowany w bryłę garaż, oraz kotłownia. Na poddaszu zaprojektowano cztery sypialnie, dużą wspólną łazienkę i garderobę dostępną z holu. W łatwy sposób można zamienić ogrodowe sypialnie na apartament rodziców z osobną łazienką i garderobą – jeśli jest taka potrzeba. Nad poddaszem znajduje się duży, bardzo przydatny strych. Projekt domu Weronika jest budynkiem o prostej konstrukcji, niedrogim w realizacji, energooszczędnym. Dom pasować będzie na wąską działkę. Pracownia posiada wersję odbicia lustrzanego projektu.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 858 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez podcieni 137,06 m2
  • z podcieniami 143,56 m2
 • Powierzchnia całkowita: 246,58 m2
 • Powierzchnia netto: 181,14 m2 + garaz
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 174,64 m2 wg PN-70/B-02365
  • 181,14 m2 + garaż wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 246,92 m2
 • Nachylenie dachu: 42 stopnie
 • Wysokość budynku: 8,79 m (8,99 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 9,80 m
 • Długość budynku: 15,30 m
 • Min szerokość działki: 17,80 m
 • Min długość działki: 23,3 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,67 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych
 • Ściany zewnętrzne - ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy
 • Strop - Teriva
 • Pokrycie dachu - dachówka
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy na styropianie

 

Charakterystyka Energetyczna budynku

 

 • Zapotrzebowanie na energię pierwotną:
  EP - 85,3 kWh/(m2)
 • Zapotrzebowanie na energię końcową:
  EK - 84,5 kWh/(m2 rok)
 • Energia użytkowa do ogrzewania i wentylacji:
  EUco - 54,00 kWh/(m2 rok)

 

Dostosowanie projektu do standardu NF40?
(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2392 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 143 797,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 216 425,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 189 377,00 zł
Realizacja domu pod klucz 405 802,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Weronika - plik szczegółowy

Projekt domu Weronika - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Weronika 7718 Przemysłąw Gołucki Przemysław

2017.01.30 1

Budujemy domy z materiałem Zapraszam do obejrzenia zdjęc z naszych realizacji. Z Katalogu miedzy innymi MGProjekt. Można zobaczyć film z budowy domu KORAL MG-Projekt FB https://www.facebook.com/wybudujdom1/ lub FB/wybudujdom.com zapraszam do polubienia www.wybudujdom.com mail: [email protected] Terminy rozpoczęcia prac terminie od 6 tygodni od dnia podpisania umowy. (Prowadze dokumentacje zwiazane z pozwoleniem /do pozwolenia na budowe. )

Projekt domu Weronika 5378 Bartek Milewski

2014.01.26 6

Czy jest już może wariant Weroniki z garażem podwójnym i z piwnicą- czy może przewidujecie takie rozwiązanie?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Bartku. Niestety nie mamy gotowego takiego wariantu, ale można u nas zamówić takie rozwiązanie i z garażem podwójnym i z piwnicą, a szczegóły podajemy drogą mailową: [email protected] MG :)
Projekt domu Weronika 5512 Gosia Janik

2014.01.12 1

Czy pracownia przewiduje widoki wnętrz jak w innych domkach?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Gosiu. Na dzień dzisiejszy nie planujemy wizualizacji wnętrz dla tego domu. Za utrudnienia z góry przepraszamy. MG :)
Projekt domu Weronika 4346 Paweł Franczak

2013.08.20 1

Witam, bardzo podoba mi się ten projekt , czy mógłbym u kogoś z Państwa którzy już go zrealizowali bądź realizują obejrzeć na żywo? proszę o informację na maila [email protected] z góry dziękuję za pomoc.

Projekt domu Weronika 4121 ewa kwapisinska

2013.07.03 4

Witam! Spodobał mi się ten projekt! Czy mogłabym liczyć na zdjęcia z realizacji? [email protected]

Projekt domu Weronika 4018 Wiesława J.

2013.05.06 1

Dobry wieczór. Bardzo podoba mi się projekt, ale chcę wprowadzić pewne zmiany, a mianowicie z garażu zrobić taki sam pokój (wejście z holu) jak jest z drugiej strony. Natomiast z pozostałej części garażu zrobić spiżarkę z wejściem do kotłowni i w kotłowni zamiast okna zrobić drzwi na zewnątrz. Projekt ze zmianami potrzebuję w wersji lustrzanej. Czy przy zakupie projektu otrzymam zgodę na naniesienie zmian, czy muszę dokonać ich u Was?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Pani Wiesławo jak najbardziej przy zakupie projektu otrzyma Pani zgodę na naniesienie zmian . Może Pani u nas zamówić zmiany , lub może to zrobić projektant , którego Pani wybierze do adaptacji domu na działce.MG :)
Projekt domu Weronika 3765 Miłosz Pałka

2013.01.24 0

Bardzo zgrabny budynek, garaż praktycznie schowany w bryle. Mało jest takich projektów. Minus to oczywiście brak piwnicy. A może pracownia ma wariant z piwnicą, czytałem że ktoś chciał zrobić?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Nie mamy niestety wariantu z piwnicą , Panie Miłoszu . Osoba , która chciała projekt z podpiwniczeniem prawdopodobnie zleciła przeróbkę po prostu projektantowi adaptującemu . MG
Projekt domu Weronika 3708 Janusz K.

2013.01.10 2

Już wkrótce zaczynam budowę "Weroniki", w moim przypadku wybrałem wersję z lustrzanym odbiciem.

Projekt domu Weronika 3637 Janusz Krysiak

2012.12.21 1

Wiosną rozpoczynamy budowę Weroniki, już nie mogę się doczekać początku inwestycji. Projekt idealnie pasuje do naszej wąskiej (18 m) i długiej działki.

Projekt domu Weronika 3623 LuizjanaL

2012.12.19 4

A może można by było przenieść kuchnię na lewo a salon na prawo? Wtedy zyska się dodatkowa przestrzeń na kuchnię ? Tez kombinuje z ta kuchnia jak Pan August.

Projekt domu Weronika 3575 August Mir.

2012.12.13 5

Jak każdy kto kupuje projekt gotowy, mam pytanie do autora. Czy można jakoś powiększyć kuchnię, wydaje mi się za mała ? Czekam na radę i pozdrawiam.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . W tym układzie bryły , jak w projekcie Weronika , gdzie całość rzutu parteru zamknięta jest w prostokątnym obwodzie , a kuchnia sąsiaduje z salonem i z klatką schodową , jedyną możliwością powiększenia kuchni jest chyba likwidacja podcienia , lub jego zmniejszenie . W ten sposób można byłoby zyskać dodatkowe ca 3m2 . MG
Projekt domu Weronika 3424 Roman L.

2012.11.14 2

Przepiękny budynek, prosta bryła i super funkcjonalnie rozwiązana przestrzeń. Mam nadzieję że nie tylko ja kupiłem projekt, że będzie się z kim dzielić doświadczeniami. Roman

Projekt domu Weronika 3405 Andrzej G.

2012.11.09 4

Witam wszystkich, podoba mi się projekt, tez chcę go kupić. Czy ktoś realizuje budynek, proszę o informację.

Projekt domu Weronika 3241 Elżbieta Konecki

2012.10.19 3

dzień dobry, chciałam się zapytać czy w tym domu można zastosować instalację solarna połączoną z ogrzewaniem podłogowym? proszę o odpowiedź

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Elżbieto. Z uwagi na rodzaj dachu , może być problem z miejscem na montaż paneli słonecznych ( na elewacjach bocznych jest to możliwe , ale należy pamiętać o usytuowaniu budynku na działce względem stron nasłonecznienia ). W tym przypadku , o ile miejsce na działce pozwala , można zamontować panele słoneczne na specjalnym stelażu i też będzie prawidłowo. MG :)
Projekt domu Weronika 3134 Juszkiewicz

2012.10.07 1

Witam . Również zastanawiamy się nad projektem Weronika . Nie wiem czy nie jest trochę za duży dla nas . Nie potrzebujemy czterech pokoi na poddaszu . Z drugiej strony extra sypialnia gościnna się przydaje . Czy można w tym projekcie przerobić dwa pokoje od ogrodu na jeden i dodać drugą łazienkę i garderobę - jak w wielu Waszych innych domkach ?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Oczywiście - można przerobić wnętrze na poddaszu tak , aby z dwóch sąsiadujących sypialni zrobić jedną dużą , oraz wygospodarować z części połączonej przestrzeni drugą łazienkę i garderobę . Zmianę może wprowadzić projektant adaptujący dom do działki , lub my w pracowni . Zapraszamy . MG
Projekt domu Weronika 3009 JustynaK

2012.09.28 1

Ciekawy projekt. Ja też chce podpiwniczyć budynek. Może jeszcze w tym roku kupię dokumentację. Pytanie do Mg : Kiedy będzie dostępny "pokoloruj swój dom"?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Do części domów jest już dostępny kolornik . Niestety nie do wszystkich . Rozumiem , że jest Pani zainteresowana Weroniką i chciałaby Pani aby do tego projektu był dostępny kolornik ? - w tym tygodniu go dorobimy . MG
Projekt domu Weronika 3010 Paweł S

2012.09.28 1

Zastanawiam się nad zakupem projektu. Mam z żona jedna wątpliwość, czy balkon nad tarasem jest konieczny? Wydaje mi się że w salonie i jadalni będzie ciemno. Proszę o poradę.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Panie Pawle , ale od balkonem od strony ogrodu ma Pan przecież wykusz jadalni .. Ponadto są również inne okna z salonu , oraz z kuchni , nie znajdujące się w wykuszu , ani pod podcieniem ( zadaszoną częścią tarasu ) . W salonie na pewno nie będzie ciemno ! . MG
Projekt domu Weronika 2896 Leszek Nawrocki

2012.08.21 3

Witam. Kupiłem Weronikę i buduje . Szukam kontaktu do osób , które rozpoczęły budowę domu według tego projektu . Z projektu jestem zadowolony . Kupiłem też kosztorys w wersji elektronicznej - bardzo przydatny do kalkulacji . Będę budował systemem gospodarczym , więc sam wszystko obliczam . W projekcie jest zestawienie materiałów . Trochę niepełne , ale najważniejsze rzeczy są .

Projekt domu Weronika 2614 Skibiński Paweł

2012.03.30 1

Witam, bardzo ciekawie zaprojektowany domek, nieduży ale bardzo zgrabny. Zaobserwowałem kilka plusów i tylko tylko 1 minus. Plusy: duży garaż z dodatkową przestrzenią (kotłownią), bardzo ciekawy układ pomieszczeń, poddasze użytkowe, fajne zaprojektowane duże okna, ciekawa kuchnia od strony ogrodowej. Minusem natomiast jest brak piwnicy ale w zasadzie to żaden problem. Reasumując domek jest świetny!

Ocena 4.9/5 na podstawie 19 opinii.

Podobne projekty


Agnieszka 3
Agnieszka 3 B
Amadeusz
Amanda
Dom na miarę 2
Dom w brzozach
Luka
Prymus
Rubin

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.