MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Sokół

Pow. użytkowa: 336 m2   /   Koszt realizacji: 681 343 zł
Projekt domu Sokół - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 5290 zł 4232 zł


Projekt domu Sokół to reprezentacyjna piętrowa rezydencja, dająca wrażenie wygody i luksusu. Budynek przykryty wielospadowym dachem, z wieloma elementami ozdobnymi. Wnętrze budynku zaprojektowano wokół dużego holu z eleganckimi zabiegowymi schodami. Część wejściowa to sień z szatnią i spiżarnią po bokach, zapewniającymi bezpośredni dostęp do garażu i kuchni. Część dzienna jest wzbogacona o gabinet-bibliotekę i pokój rekreacyjny. W łazience obok można umieścić saunę. Ponieważ willę Sokół przeznaczono dla licznej rodziny na piętrze zaprojektowano aż pięć pokoi, w tym sypialnię rodziców z odrębną łazienką i garderobą. Z piętra dodatkowo można dostać się schodami na strych, który może być wariantowo zaadaptowany na jednoprzestrzenne studio. Wszystko to tworzy harmonijną całość. Dom pomimo niemałych wymiarów mieści się na dość wąskiej działce. Pracownia posiada odbicie lustrzane Sokoła.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 1344 m3
 • Powierzchnia zabudowy:
  • bez podcieni 248,64 m2
  • z podcieniami 263,19 m2
 • Powierzchnia całkowita: 455,58 m2
 • Powierzchnia netto: 344,61 m2 + garaż 34,42 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 336,00 m2 (wg PN-70/B-02365)
  • 344,61 m2 + garaż 34,42 m2 (wg PN-ISO 9836:1997)
 • Powierzchnia dachu: 267,65 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 10,24 m (10,54 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 17,72 m
 • Długość budynku: 17,11 m
 • Min szerokość działki: 24,72 m
 • Min długość działki: 25,11 m
 • Wysokość pomieszczeń: 3 m
Materiały:
 • Fundamenty - ława betonowa
 • Ściany zewnętrzne - porotherm + docieplenie
 • Ściany wewnętrzne - porotherm
 • Strop - monolityczny żelbetowy
 • Pokrycie dachu - dachówka

 

Charakterystyka Energetyczna budynku

 

 • Zapotrzebowanie na energię pierwotną:
  EP - 88,6 kWh/(m2)
 • Zapotrzebowanie na energię końcową:
  EK - 86,1 kWh/(m2 rok)
 • Energia użytkowa do ogrzewania i wentylacji:
  EUco - 55,40 kWh/(m2 rok)

 

Dostosowanie projektu do standardu NF40?
(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 4232 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 220 954,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 318 222,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 363 121,00 zł
Realizacja domu pod klucz 681 343,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Sokół - plik szczegółowy

Sokół - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Sokół 6351 Darek

2015.03.13 38

Witam, jeśli ktoś z Państwa jest zainteresowany budową i szuka wykonawcy proszę o kontakt mail; [email protected] woj. mazowieckie. pozdrawiam

Projekt domu Sokół 6064 Piotr Z.

2014.11.23 2

Sokół wewnątrz jest prawie idealny (mała szatnia jest mankamentem) jeśli ktoś lubi styl klasyczno-dworkowy. Oparcie projektu na sześcianie czyni projekt stosunkowo tanim(vs. powierzchnia) i ustawnym. I niestety projekty nowowczesne typu Wiola czy Gabriela tak idealne nie są. Gdyby MG Projekt na bazie Sokoła zaprojektowało dom o fasadach nowoczesnych powstałby projekt idealny:)

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Piotrze. Na razie nie planujemy wersji Sokoła o nowoczesnych fasadach, ale można taką zmianę elewacji zrobić na etapie adaptacji domu na działkę. MG
Projekt domu Sokół 5739 Łukasz Nikel

2014.06.30 1

Witam, czy ktoś mógł by mi podesłać realizacje tego projektu? Interesuje mnie jak może wyglądać ten dom realnie a także jeżeli można interesuje mnie realizacja wnętrz- interesuje mnie bardzo wybudowanie tego domu i zakup projektu, ale nigdzie nie można wyszukać faktycznych zdjęć realizacji domu i wnętrza z Sokoła. Mój e-mail [email protected] . Mam jeszcze pytanie o realne koszta teo domu w stanie surowym bez piwnic i z piwnicami - jeżeli ktoś robił do niego piwnice. Pozdrawiam

Projekt domu Sokół 5312 Radomir N

2014.03.29 6

niedaleko mnie niedawno ktoś wybudował ten dom- powiem tak wygląda wspaniale i bardzo okazale

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Radomirze. Dziękujemy za miłe słowa. Ten dom faktycznie w realizacji wygląda okazale, a widzieliśmy już kilkanaście takich domów, nawet przy niewielkich zmianach prezentuje się dobrze co nas bardzo cieszy. MG:)
Projekt domu Sokół 4387 robert gut

2013.09.05 11

Piękny dom, super rozmieszczenie. Od kilku lat oglądam ten projekt z myślą że kiedyś go wybuduję, marzenie ma się spełnić wiosną. Czy może ktoś już wybudował ten dom lub jest w trakcie budowy, może ktoś posiada jakieś zdjęcia i może podzielić się spostrzeżeniami, proszę o informację [email protected]

Projekt domu Sokół 3400 Regida Rol

2012.11.08 9

Super ten domek wygląda na zdjęciu. Reprezentacyjny, dworkowy styl. Szkoda ze tylko jedno zdjęcie jest. Jak ktoś posiada , proszę o podzielenie się z przyszłymi mieszkańcami ! Może ktoś podzieli się informacjami na temat kosztów budowy? Czekam na informację Regida

Projekt domu Sokół 3193 Teresa Makowicz

2012.10.12 11

Witam serdecznie . To zdecydowanie jedyny taki projekt na rynku . Muszę powiedzieć , że oglądaliśmy z mężem wiele ofert różnych biur , ale ten przypadł nam najbardziej do gustu . Mamy odpowiednią działkę do tego typu zabudowy i myślę , że się na Sokoła zdecydujemy . Zastanawialiśmy się nad projektem indywidualnym , ale po wcześniejszych doświadczeniach z architektami chyba wolimy kupić gotowy projekt . Będziemy potrzebować projektanta , który nam zakomponuje dom na działce . Czy Państwa pracownia może się tym zająć , albo kogoś polecić . Serdecznie pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi od Państwa . T. Makowicz .

Odpowiedź MG Projekt
Witam - Pani Tereso , proszę o bezpośredni kontakt z nami - mailowy , lub telefoniczny . Udzielimy Pani wszelkiej odpowiedzi . MG
Projekt domu Sokół 2375 Łuniewska Izabella

2012.03.26 4

Oczarował ten mnie ten domek. Sokół to dom, w którym nie wolno nic dodać ani ująć, aby nie popsuć jego piękna. Bardzo ciekawie została zaprojektowana góra. Pokoje są duże, przestronne i na takich nam zależało. Jeżeli projektant nie przewidział osobnej garderoby to muszą być większe pokoje. Należy pamiętać, że dla dorosłych jest cały dom, a dziecko ma w swoim pokoju całe życie: musi tam zmieścić ubrania, zabawki, tam śpi, odpoczywa, uczy się, bawi i przyjmuje gości.

Projekt domu Sokół 2383 Kuba Kobyliński

2012.03.26 3

Tak się zastanawiam, czy jest ktoś, kto zaczął budować dom wg projektu Sokół pracowni MG Projekt. Jeśli tak to niech się podzieli fotkami, a szczególnie spostrzeżeniami. Ja właśnie czekam na zamówiony projekt. Wprawdzie jeszcze sporo przede mną, ale już nie mogę się doczekać.

Projekt domu Sokół 2377 Godlewska Renata

2012.03.21 7

SOKÓŁ też jest naszym faworytem ze względu na racjonalne (funkcjonalne) rozplanowanie pomieszczeń i jeśli otrzymamy zgodę na budowę to w przyszłym roku zaczniemy przygodę z „Sokołem”.

Projekt domu Sokół 2379 Tomasik Irena

2012.03.20 1

Witajcie, niestety nie budujemy (jeszcze), ale „sokół” to teraz nasz faworyt. Czekamy na nowy plan zagospodarowania i jeżeli dom będzie spełniał wszystkie wymagania najprawdopodobniej kupimy ten projekt.

Projekt domu Sokół 2376 Dagmara Cz

2012.03.15 5

Sokół to bardzo piękny dom właściwie to spełnienie moich marzeń. Oprócz idealnego rozkładu pomieszczeń funkcjonalnie do przyjęcia świetnego wyglądu zewn. jest też pralnia. Mam czworo dzieci prania z nich całe mnóstwo i zależało mi aby pralnia była na tym samym poziomie co sypialnie.

Projekt domu Sokół 2382 Szczepaniak Karol

2012.03.03 1

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem mile zaskoczony ilością osób zainteresowanych tym projektem i w sumie bardzo się cieszę bo to również mój faworyt. Połączenie stylu klasycznego z nowoczesnością - jest w tym smak. Aktualnie biegam i załatwiam sprawy związane z pozwoleniem na budowę.

Projekt domu Sokół 2380 MirosławTok

2012.02.28 2

Właśnie odebrałem pozwolenie na budowę i startuję z budową Sokoła! Długo szukaliśmy z żoną odpowiedniego projektu, który by nam pasował. Sokół był pierwszym jaki nam się spodobał i ostatecznie pozostaliśmy przy tej decyzji.

Projekt domu Sokół 737 Lucynka Grzechowa

2012.02.16 2

Sokół to piękny dom. Gustuję w domach piętrowych, zwłaszcza jeśli te domy dają poczucie wygody i luksusu. Jeżeli zdecydujemy się wspólnie z mężem na budowę Sokoła to na pewno wprowadzimy niewielkie zmiany: częściowo podpiwniczymy budynek oraz wydłużymy i poszerzymy garaż o 90 cm. Ogólnie proponuję powstrzymywać się od robienia daleko idących zmian, aby nie doprowadzić do karykatury budynku. W moim przypadku powiększenie garażu to konieczność, chociaż zdaje sobie sprawę z tego, że zmiana może spowodować, że bryła za bardzo zdominuje widok domu.

Projekt domu Sokół 738 Adela Strzałkowska

2012.02.16 4

Sokół w moich ocach wydaje się być bliski ideału. Dom jest duży, ale też bardzo przestronny. Duża kuchnia ze spiżarnią (plusem jest przejście z sieni do kuchni przez spiżarnię), przestronna jadalnia oraz obszerny pokój dzienny. Niewątpliwie zaletą jest dodatkowy gabinet oraz pokój rekreacyjny na dole.

Projekt domu Sokół 739 Ka_ROL_cia

2012.02.16 1

Jestem szczęśliwa, że znalazłam ten projekt. Dom jest przepiękny, duży i funkcjonalny. Najbardziej cieszy mnie fakt, że na piętrze przy sypialniach jest pralnia. Mając pralnie to pranie, prasowanie i składzik na rzeczy będą w jednym miejscu, no i nie trzeba biegać pomiędzy piętrami – dla mnie to rewelacja! Wychodzę z założenia, że pralnia powinna być na tym samym poziomie co sypialnie, aby utrzymać ład i porządek. Żeby nie było, że tylko pralnia zadecydowała o moim wyborze to powiem krótko, że rozkład pomieszczeń jest równie idealny jak cała reszta tego domu :)

Projekt domu Sokół 740 Witold Opara

2012.02.16 1

Analizuję projekt tego domu doszedłem do następujących wniosków: - super sprawa z przejściem z sieni do kuchni przez spiżarnię; - spiżarnia bardzo dobre rozwiązanie na składowanie żywności i tu duży plus, że można z garażu wejść do domu przez szatnię i wejść do spiżarni – nie trzeba będzie dźwigać toreb; - plusem jest garaż dwustanowiskowy; - podoba mi się także oddzielenie pokoju dziennego od jadalni; - w końcu pomyślano o gabinecie na parterze – na pewno będzie służył mi jako pokój do pracy; - pokój rekreacyjny z łazienką – marzenie moich synów mieć własną siłownię; - do pomieszczeń na piętrze w zasadzie nie mam większych uwag – sypialnie są duże i przestronne, a małżeńska posiada nawet własną łazienkę i garderobę. Reasumując „Sokół” to idealny dom dla mojej rodziny :-) jak widać posiada więcej zalet niż wad!

Projekt domu Sokół 2381 Ewa Paniuk

2012.02.15 2

Witam. Ten projekt bardzo przypadł mi do gustu, idealny układ pomieszczeń.

Ocena 4.9/5 na podstawie 19 opinii.

Podobne projekty


Agat
Agat 2
Ambasador
Ambasador 2
Elegancki
Magnat 2
Magnat 4
Stylowy
Willowy

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.