MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Słodki

Pow. użytkowa: 226.5 m2   /   Koszt realizacji: 544 821 zł
Projekt domu Słodki - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 3290 zł 2632 zł


Projekt domu Słodki to uroczy, piętrowy dom dla rodziny 4-6 osobowej. Budynek powstał przez połączenie piętrowej części mieszkalnej i parterowej ze strychem bryły dobudowanego garażu. W projekcie domu Słodki to daszki, balkony, tarasy i pergole stanowią urozmaicenie oszczędnej bryły. Podział ścian domu na dwa poziome pasy obniża wizualnie piętrową sylwetkę domu. Wnętrze domu Słodki to jednoprzestrzenny parter, z salonem, jadalnią i holem. Na piętrze zaprojektowano sypialnie. Na parterze udało się wygospodarować dodatkowy pokój mogący służyć jako gabinet, lub dodatkowa sypialnia. Na parterze znajduje się również garaż i pomieszczenia techniczne. Na piętrze nad garażem powstała duża przestrzeń do dowolnej aranżacji. Szczególnie urokliwy jest w projekcie zadaszony taras z dużymi przeszkleniami z jadalni i salonu - stanowi on płynne przejście między wnętrzem a ogrodem. Pracownia posiada projekt Słodki w odbiciu lustrzanym.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 990 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 205,71 m2
 • Powierzchnia całkowita: 361,87 m2
 • Powierzchnia netto: 243,76 m2 + garaż 37,26 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 226,50 m2 wg PN-70/B-02365
  • 243,76 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 346 m2
 • Nachylenie dachu: 25 i 35 stopni
 • Wysokość budynku: 9,48 m (9,98 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 17,22 m
 • Długość budynku: 14,53 m
 • Min szerokość działki: 25,27 m
 • Min długość działki: 22,53 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,75 i 2,70 m
Materiały:
 • Fundamenty - ławy betonowe, ściany z bloczków
 • Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe: pustaki silikatowe + wełna mineralna
 • Strop - teriva/drewniany
 • Pokrycie dachu - dachówka
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 86,9 kWh/(m2)
 • Ek - 72,3 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 61,98 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją:

 • Ep - 71,29 kWh/(m2)
 • EUco - 31,99 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2632 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 199 032,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 287 717,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 257 104,00 zł
Realizacja domu pod klucz 544 821,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Słodki - plik szczegółowy

Słodki - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Słodki 6523 naszsłodki

2015.06.16 33

w roli uzupełniania wpisu z zeszłego roku :) mieszkamy już pół roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dom funkcjonalny, PRZESTRONNY, cudowny! W pom. nad garażem wydzieliliśmy miejsce (w "schowku") i mamy ponad 20m pralnio-suszarnie. A na piętrze przenieśliśmy wejście do sypialni bezpośredni z korytarza (tak że wejście do druegiej łazienki jest z sypialni) co było strzałem w 10! zrezygnowalismy z okienka w sypialni, powiekszylismy glowne okno do wymiarow balkonetki. Na parterze zrezygnowalismy z okna w kuchni na bocznej scianie i wydluzylismy scianke łącząca spiżarnię z kuchnią (teraz jest bardzo duża, ustawna (cała sciana zabudowana), a do dpiżarni wejscie od hollu ( drzwi obok wejscia do wiatrolapu) Jak pisałam są to drobne zmiany, ale według mnie BARDZO wpływają na estetykę wewnątrz,możliwość zagospodarowania itd. Nie zmieniłabym w nim nic więcej... zmiany są naprawde kosmetyczne... Z zewnątrz zostal mu nadany nowoczosny charakter... zachecam cały zespół MGprjektu do wprowadzenia drobnych zmian + nowoczesnego, zewnetrznego wyglądu jestem przekonana że będzie się cieszył większym zainteresowaniem... projekt piękny ale nie każdy umie sobie wyobrazić takie zmiany i to jaki dadza końcowy efekt... Pozdrawaim

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Ciekawe zmiany, a za sugestie bardzo dziękujemy, to cenne uwagi, które na pewno warto wziąć pod uwagę. Przy okazji ponownie zachęcamy do przesłania fotek z budowy i pozdrawiamy. MG:)
Projekt domu Słodki 5920 Darek

2014.09.26 5

Witam, Jeśli ktoś z Państwa szuka wykonawcy do budowy domu z woj.mazowieckiego to zapraszam do siebie mój mail;[email protected], www.darekbudowa.com.pl pozdrawiam

Projekt domu Słodki 5643 naszsłodki

2014.05.17 6

witam i ja :) słodkiego zaczeliśmy budować 17 marca i mamy już stan surowy bez dachu. cieśla wchodzi w piątek. wiadzieliśmy już dwie realizacji w ok warszawy i jestesmy zakochani :) ponieśliśmy sciankę w pom.nad garazem, a reszta to kosmetyczne zmiany. troszke inne okna, pare cm poprzesuwane scianki. konstrukcyjnie - budujemy z silki i mamy wszystkie stropy monolity. stan surowy z deska i papa 250tys. mamy nadzieję że jeszcze w tym roku uda nam się wprowadzić.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Proszę się pochwalić zdjęciami z realizacji. Gorąco zachęcamy do przesyłania zdjęć z budowy, które z przyjemnością opublikujemy na naszej stronie. Życzymy udanej budowy. MG:)
Projekt domu Słodki 4872 anna dalecka

2013.12.20 7

My również zakupiliśmy ten projekt.Jednak zrobiliśmy sporo zmian.Mam nadzieję, że na lepsze. Mieszkamy w Piasecznie, czy ktoś z tych okolic, również będzie budował taki dom? Chętnie wymieniłabym doświadczenia lub obejrzałabym jeśli to możliwe już wybudowany w środku. Mój mail [email protected]

Projekt domu Słodki 4570 Emilia

2013.10.28 6

Poszukuję osób, które już zrealizowały już projekt "Słodki". Jesteśmy w przededniu rozpoczęcia budowy, ale chcielibyśmy wejść do środka i sprawdzić jak to wygląda na żywo, podpytać na co zwrócić uwagę. Mi osobiście najbardziej podoba się w wersji z elewacją z beżowym piaskowcem i elementami drewnianymi - i taki właśnie zamierzamy stawiać. Dach też trochę zbyt szpiczasty - może zmniejszymy kąt nachylenia do 25 stopni.

Projekt domu Słodki 2512 Bunia_7

2012.03.28 11

Chyba wszyscy zgadzamy się co do piękna tego projektu oraz jego nowoczesnej bryły. Wybór projektu rozpoczął się od założeń: garaż dwustanowiskowy i dach kopertowy. Dopiero później zwracaliśmy uwagę na układ pomieszczeń, który w zasadzie okazał się strzałem w dziesiątkę.

Projekt domu Słodki 2514 Paweł Molak

2012.03.26 0

Z żoną także rozpatrujemy ewentualność budowy domu na podstawie projektu SŁODKI. Również nie ukrywamy, że względy ekonomiczne mają dla nas największe znaczenie. Najbardziej przekonała mnie odpowiednio duża powierzchnia domu, funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duży garaż na 2 auta. Projekt jest świetny!

Projekt domu Słodki 2516 Łukasz Nazarkiewicz

2012.03.26 1

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad budową Słodkiego. Myślę, że w ciągu najbliższych tygodni zdecydujemy się na zakup tego projektu. Ogólnie projekt jest ok. i nie ma się do czego przyczepić, ale swojej decyzji muszę być pewny na 100%, dlatego daję sobie czas i czytam Wasze opinie!

Projekt domu Słodki 2517 Nikodem_T

2012.03.17 0

Projekt idealny dla mojej rodziny, od czsu pojawienia się SŁODKIEGO nic lepszego nie znalazłem. Cały projekt jest świetnie dopracowany a każdy m2 funkcjonalnie zaplanowany. Mam zamiar budować ten domek i bardzo bym prosił osoby które zakończyły budowę o przybliżony kosztorys.

Projekt domu Słodki 2513 Anna_Druć

2012.03.16 4

Po długich dyskusjach z rodziną również zdecydowałam się budowę tego domu. Do wyboru skłoniła mnie ustawność pokoi oraz komfort mieszkania w domu piętrowym. Zmiany: likwidacja spiżarni.

Projekt domu Słodki 2515 Andzia2

2012.03.14 7

W przyszłym tygodniu mam spotkanie z panem Michałem Gąsiorowskim w celu omówienia kilku zmian w projekcie. Muszę dowiedzieć się czy planowane zmiany przeze mnie są realne do wykonania oraz ważny aspekt – czy będą realne na moją kieszeń. Ogólnie projekt domu bardzo mi się podoba.

Projekt domu Słodki 716 angruszka05

2012.02.14 9

projekt ogólnie godny uwagi. Zgrabna bryła domu połączona z garażem idealnie współgra z całością. Układ wnętrza przykuł moją uwagę i jeżeli mój mąż nie będzie stawiał sprzeciwu to na pewno będziemy budować ten dom.

Projekt domu Słodki 717 Niko_e

2012.02.14 0

Słodki jest moim faworytem. Właściwie takiego domu szukałem: piętrowy z dużą pow. użytkową, z garażem na dwa auta, częściowo otwartą kuchnią, z dużym pokojem dziennym, dodatkowym gabinetem, a na piętrze 3 sypialnie. Fajnie będzie wyglądać na żywo taras z dużymi przeszkleniami z jadalni i salonu.

Projekt domu Słodki 718 kropeczka_ania

2012.02.14 0

projekt ten podoba mi się pod wieloma względami: ekonomicznymi a także funkcjonalnymi. Planowane zmiany dotyczą częściowego podpiwniczenia budynku.

Projekt domu Słodki 719 67Arek_M

2012.02.14 9

Liczę na to, że w przyszłym roku uda mi się zrealizować plan budowy w stanie surowym zamkniętym. Dom w dużej mierze będzie realizowany systemem gospodarczym, ale mam nadzieję, że będziemy budować go w miarę szybko.

Ocena 4.9/5 na podstawie 15 opinii.

Podobne projekty


Helios
Kasjopea 3
Okazały
Opal
Orchidea
Południowy
Topaz 3
Tukan
Willa na Borowej

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.