Regulamin sklepu internetowego

 1. Każdy, kto zamawia projekt w MG Projekt zobowiązany jest do akceptacji warunków handlowych, oraz regulaminu sklepu internetowego MG Projekt.
 2. Projekt dostarczany jest w terminie 7 dni (5 dni roboczych) od daty zamówienia przesyłką pocztową za pobraniem, lub przesyłką bez pobrania poprzedzoną płatnością przelewem, lub kartą kredytową. W przypadku projektów zamówionych w czasie promocji termin realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.
 3. W przypadku zamówienia projektu oznaczonego jako "nowość", termin dostarczenia będzie każdorazowo uzgadniany indywidualnie z Zamawiającym.
 4. Projekt przekazywany jest Zamawiającemu komplecie dokumentacji architektoniczno-budowlanej z ewentualnymi dodatkowymi tomami konstrukcji (o ile konstrukcja nie jest wpięta w główny projekt).
 5. Do kompletu projektu dołączona jest zgoda na zmiany adaptacyjne w projekcie.
 6. Jeden komplet dokumentacji można wykorzystać jednokrotnie do budowy jednego budynku na jednej działce.
 7. W przypadku gdy Zamawiający ma zamiar budować więcej budynków tego samego typu, powinien nabyć dodatkowe komplety dokumentacji.
 8. Wszystkie dodatkowe projekty (pakiety) sprzedawane są w dwóch egzemplarzach. Wyjątek stanowią Projekty szamb szczelnych, oraz ogrodzeń frontowych – sprzedawane w komplecie czterech egzemplarzy.
 9. Istnieje możliwość zakupienia egzemplarza dodatkowego projektu architektoniczno-budowlanego. Można zamówić dowolną ilość dodatkowych teczek projektu. Jeśli dodatkowe teczki są wysłane osobną przesyłką niż główny projekt – będzie doliczony koszt przesyłki w wysokości 15 zł. Jeśli dodatkowy egzemplarz projektu zamawiany jest osobną wysyłką niż główny projekt, zapłata za niego może nastąpić jedynie przelewem na konto pracowni (koszt dodatkowej teczki + koszt przesyłki). Po zaksięgowaniu wpłaty przesyłka zostanie wysłana. Poniżej koszty dodatkowych egzemplarzy:
  1. Dodatkowy egzemplarz tomu projektu architektoniczno-budowlanego - 400 zł.
  2. Dodatkowy egzemplarz dowolnego pakietu, lub projektu dodatkowego - 55 zł.
 10. Egzemplarz dodatkowy projektu jest oznaczony stemplem chroniącym przed nieprawnym wykorzystaniem dokumentacji projektowej. Stempel posiada uwagę, że egzemplarz projektu nie służy do wykorzystania do celów urzędowych. Dodatkowe egzemplarze mogą służyć jedynie do wewnętrznego wykorzystania na budowie.
 11. W przypadku, gdy chcą Państwo rozszerzyć zakres zgody na zmiany adaptacyjne, dołączonej do projektu, należy skontaktować się z pracownią (telefonicznie, mailowo). Rozszerzenie zakresu zgody na zmiany jest bezpłatne.
 12. W celu realizacji zamówienia konieczne jest podanie danych Inwestora, oraz adresu inwestycji, które następnie zostaną naniesione na dokumentację. Muszą być to te same dane, które znajdą się na decyzji o pozwoleniu na budowę. Podanie przez Zamawiającego niepoprawnych danych i ich późniejsza zmiana będzie wiązało się z koniecznością wymiany projektu na koszt Zamawiającego. Koszt wymiany to 250zł za 1 egzemplarz (jedną teczkę) projektu architektoniczno-budowlanego lub technicznego.
 13. Zwroty projektów: zgodnie z art. 10 "Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny" (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 ze zm.) mają Państwo możliwość zwrotu lub bezpłatnej zamiany zakupionego towaru bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki.
  1. Zwroty przyjmujemy tylko w przypadku, gdy towar nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony.
  2. Zwracany towar należy odesłać z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT.
 14. UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów/zamian projektów dostosowanych do standardu NF40.
 15. Zamiana projektu: w przypadku zmiany projektu na inny z oferty firmy MG Projekt w terminie 14 dni od daty realizacji zamówienia - zamiany dokonujemy bez żadnych opłat manipulacyjnych. Jedynie należy uregulować różnicę między kosztem zwracanego a zamawianego projektu - jeśli zamawiacie Państwo projekt tańszy, wówczas my regulujemy różnicę.
  1. Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Uczniowska 14, 03-112 Warszawa.
  2. Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie 7-10 dni przesyłką pocztową.
  3. UWAGA ! Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przedstawienie dowodu zakupu w postaci paragonu i/lub faktury.
 16. Dajemy gwarancję zamiany na inny projekt z naszej oferty, po upłynięciu 14-dniowego terminu od zakupu.
  1. Przyjmujemy zamiany dokumentacji do dwóch miesięcy od daty odbioru projektu. Wówczas doliczamy opłatę manipulacyjną w wysokości 300 zł za zamianę, plus różnicę w koszcie między projektem oddawanym i zamienianym. Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Uczniowska 14, 03-112 Warszawa. Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 7-10 dni przesyłką pocztową za pobraniem.
  2. Dajemy dodatkową gwarancję zamiany na inny projekt z naszej oferty, po upłynięciu dwumiesięcznego terminu od zakupu. Przyjmujemy zamiany dokumentacji nawet do pół roku od daty odbioru projektu. Wówczas jednak doliczana jest opłata za zamianę dokumentacji w wysokości 30% wartości nowej dokumentacji. Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: ul. Uczniowska 14, 03-112 Warszawa. Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 7-10 dni przesyłką pocztową za pobraniem.
 17. Jakich produktów nie możemy zakwalifikować do zwrotu lub wymiany?
  1. Projektów zużytych, zniszczonych, mających ślady rozszywania lub adaptowanych (projekty adaptowane można jedynie zamienić za dodatkową dopłatą 50% wartości nowego projektu)
  2. Plików elektronicznych (jak kosztorys inwestorski, czy pliki wersji elektronicznej projektu), zarówno przesłane do Klienta mailem, jak na dowolnym nośniku (np. pendrive).
  3. Wersję elektroniczną projektu (pakiet) sprzedawanych na nośniku USB (pendrive) w zamkniętym pudełku. Pudełko zabezpieczone jest specjalną plombą, po zerwaniu plomby zwrot towaru będzie niemożliwy. Zwroty produktów, których opakowanie zostało otwarte, nie będą przyjmowane (art. 38 pkt 9 ustawy o prawach konsumenta).

Zgodnie z Dz. U. Nr 22 , poz. 271 z późniejszymi zmianami strona www.mgprojekt.com.pl i jej treści nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i nie może być podstawą do składania reklamacji.

Zestawienie materiałowo-kosztowe nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 ust.2 kodeksu cywilnego i nie może stanowić podstaw do roszczeń w stosunku do firmy MG Projekt.

 • Podane w zestawieniu dane są wartościami przybliżonymi.

MGProjekt Pracownia Architektoniczna s. c. pozyskuje od Klientów zamawiających dokumentację za pośrednictwem witryny https://www.mgprojekt.com.pl wyłącznie dane niezbędne do procesu realizacji zamówienia.

 • Żadne w tych informacji nie są przekazywane osobom trzecim, natomiast mogą zostać ujawnione na wniosek i żądanie uprawnionym organom (Policja, prokuratura, Izba Celna, Skarbowa itp.).
 • Zarówno technologia wykonania witryny https://www.mgprojekt.com.pl, jak i zabezpieczenia kluczowych elementów procesu składania zamówienia uniemożliwiają dostęp do danych osobowych zamawiającego przez osoby niepowołane.

Dane gromadzone automatycznie za pomocą plików cookies uniemożliwiają identyfikację odwiedzających, służą celom statystycznym i marketingowym.

Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu - zamówienia można składać zarówno drogą mailową jak i telefoniczną.

Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. każdy użytkownik serwisu https://www.mgprojekt.com.pl ma prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu prosimy o przesłanie takiej informacji za pośrednictwem maila, pod adres [email protected] lub listem poleconym na adres: MGProjekt Pracownia Architektoniczna s. c. ul. Uczniowska 14, 03-112 Warszawa.

Formularz zwrotu/zamiany.pdf