MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Regent

Pow. użytkowa: 486.57 m2   /   Koszt realizacji: 1 046 190 zł
Projekt domu Regent - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 7750 zł 6200 zł


Projekt domu Regent to elegancka, rozbudowana rezydencja dla szczęśliwców z piękną działką. Projekt domu Regent ma wszelkie potrzebne funkcje: reprezentacyjny hol z pięknymi schodami, dużą jadalnię i salon, obszerną bibliotekę oraz piękną kuchnię. Przy wejściu zaprojektowano dużą, wygodną szatnię. Na piętrze zaplanowano apartament państwa domu z łazienką i garderobą, oraz dwie dodatkowe sypialnie - z łazienką (wariantowo mogą być też dwie łazienki - osobno dla każdego z pokoi). Na piętrze znajduje się też jeden zapasowy pokój. W osobnym skrzydle domu mieści się duży garaż z przestrzenią gospodarczą. Nad garażem natomiast, na poddaszu zaprojektowano pokój sportowo-rekreacyjny dostępny z parteru osobnymi schodami. Dom Regent został zaprojektowany w taki sposób, aby uniknąć częstego w dużych domach namnożenia mniejszych pomieszczeń - pokoi nie jest wiele, ale są duże. Oczywiście taki dom można dowolnie zaaranżować wewnątrz - zgodnie z życzeniem Klienta. Dostępna jest również wersja odbicia lustrzanego projektu.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 2240 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 390,59 m2
 • Powierzchnia całkowita: 728,65 m2
 • Powierzchnia netto: 610,12 m2 w tym garaż
 • Powierzchnia użytkowa: 486,57 m2
 • Powierzchnia dachu: 453,76 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 9,76 m (10,16 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 25,09 m
 • Długość budynku: 27,08 m
 • Min szerokość działki: 33,09 m
 • Min długość działki: 37,83 m
 • Wysokość pomieszczeń: 3,0 m
Materiały:
 • Fundamenty - ławy betonowe, ściany z bloczków
 • Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe: porotherm + wełna
 • Ściany wewnętrzne - porotherm
 • Strop - monolityczne żelbetowe i teriva
 • Pokrycie dachu - dachówka
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy

 

Charakterystyka Energetyczna budynku

 

 • Zapotrzebowanie na energię pierwotną:
  EP - 84,9 kWh/(m2)
 • Zapotrzebowanie na energię końcową:
  EK - 75,3 kWh/(m2 rok)
 • Energia użytkowa do ogrzewania i wentylacji:
  EUco - 44,10 kWh/(m2 rok)

 

Dostosowanie projektu do standardu NF40?
(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 6200 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 391 022,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 548 157,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 498 035,00 zł
Realizacja domu pod klucz 1 046 190,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Regent - plik szczegółowy

Regent - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Regent 7094 D.S - Budownictwo

2016.03.14 2

Witam, jeśli ktoś jest zainteresowany budową domu i szuka wykonawcy woj.mazowieckie zapraszam , mail;[email protected], tel;605-347-434.http://www.facebook.com/budowa.mazowieckie

Projekt domu Regent 5832 Darek

2014.08.20 14

Witam, Jeśli ktoś jest zainteresowany budową to zapraszam woj.mazowieckie www.darekbudowa.com.pl tel;605-347-434

Projekt domu Regent 5467 Piotr Zagała

2014.04.21 0

Powoli decyduję się na wybór tego projektu aczkolwiek jestem dopiero na etapie zakupu działki. Moje uwagi: 1.Minimalna działka dla tego projektu to praktycznie 1800 m2 2. W naszych czasach potrzeba min. 3 miejsc garażowych (rodzice - 2 plus min. jedno dla dziecka). Najlepiej dodać trzecie drzwi i wydłużyć garaż. 3. Pomysł dużych pomieszczeń jest świetny aczkolwiek sadzę że w części górnej z sypialni 33,03 i części korytarzu 4,48 oraz łazienki 10,24 można zrobić mniejszy pokój dla dziecka oraz łazienkę. Wówczas można utworzyć niejako część dziecięcą - dwa pokoje z łazienka. Wyjście na balkon nie będzie potrzebne. Z kolei z sypialni 34,68 można zrobić dwa pokoje gościnne oraz korytarzyk. Łazienka dla części gościnnej może powstać na pozostałej części pierwotniej planowanej łazienki i korytarzyka. Powstanie więc niejako oddzielna część gościnna. 4. Spiżarnia jest mikroskopijna i niepotrzebnie zmniejszają ją drzwi z sieni. Te najlepiej usunąć Szkoda że na stronie nie ma żadnych wizualizacji wnętrz. Nie wiem jak prezentuje się holl. A może warto zrezygnować z gabinetu na dole i stworzyć gigantyczny pokój dzienny z jadalnią? Niestety na rynku nie widzę żadnych ofert projektu regent więc trudno sprawdzić na żywo jak projekt się prezentuje w praktyce. Widziałem stojący projekt z zewnątrz który od projektu oryginalnego różnił się m.in.:a) kolumny zewnętrzne okrągłe a nie kwadratowe - tak lepiej wyglądają b) brak wykuszy w kuchni szatni i gabinecie - podwyższają koszty budowy, są niezbyt ustawne i przyznam że budynek lepiej wygląda bez nich Oglądałem gotowy projekt Magnat i na żywo okazał się pełen małych pokoików więc absolutnie odpada.

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Piotrze. Zgadzamy się, że dla takiego domu, który jest okazałą rezydencją działka powinna być duża. Jeśli chodzi o Pana pozostałe uwagi, to oczywiście zmiany takie można zrobić i są to ciekawe propozycje zgodnie z potrzebami. Magnat jest domem sporo mniejszym, więc i pokoje są mniejsze. MG :)
Projekt domu Regent 5479 Maria D.

2014.02.03 0

Dziękuję za odpowiedź i mam pytanie , czy taki projekt mozna u was zamówić i ile by to kosztowało- chodzi mi o wersję z poddaszem z częścią rekreacyjną ( zmiana ewentualna stropu nad pietrem i schody i podniesienie dachu o ten jeden pustak )?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Mario. Tak można takie zmiany zamówić u nas w pracowni, a koszty i szczegóły realizacji podajemy drogą mailową: [email protected] MG :)
Projekt domu Regent 5478 Maria D.

2014.02.02 0

Czy ewentualnie można zagospodarować poddasze na część rekreacyjną lub zrobić podpiwniczenie?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Mario. W tym domu nad pietrem jest zaprojektowany strop drewniany, a i wysokość jest tylko ~2.32m, więc aby zrobić część rekreacyjną należy ewentualnie wykonać strop żelbetowy i dach podnieść o jeden pustak, żeby zwiększyć wysokość i wtedy można częściowo zagospodarować poddasze. Trzeba również zrobić schody na górę, najlepiej lekkie drewniane. Podpiwniczenie jak najbardziej jest możliwe. MG :)
Projekt domu Regent 4034 Jolanta Kentosz

2013.05.15 0

Ten dom wydaje się być idealnym dla mojej rodziny! Jako szczęśliwi posiadacze trzech samochodów mamy pytanie dotyczące garażu. Mianowicie sprawia on wrażenie wystarczająco obszernego dla trzech pojazdów, przeszkodę stanowią natomiast dwie pojedyncze bramy garażowe. Czy istnieje zatem możliwość likwidacji słupa dzielącego drzwi do garażu i montaż pojedynczej szerokiej bramy?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie. Jest taka możliwość , ale brama musiała by zaczynać się bliżej narożnika i mieć szerokość 6,5m ( brama na indywidualne zamówienie ) . Taką zmianę może wykonać architekt adaptujący dom do działki. Mogą też Państwo zamówić w naszej pracowni wykonanie takich zmian. MG :)
Projekt domu Regent 3720 Kliczka R

2013.01.14 4

Już rok minął a zdjęć nie ma, nikt nie buduje Regenta? Panie Kazimierzu proszę o udostępnienie zdjęć z budowy, czekam na info.

Projekt domu Regent 3599 Marcelina

2012.12.17 4

Bardzo ładny dom, szkoda że nie można go postawić na naszej działce! Gratuluje pomysłu autorowi !!!!

Projekt domu Regent 2274 D_Róża

2012.03.20 4

Regent jest bardzo elegancki i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Szukając domu zwracałam szczególną uwagę na metraż pomieszczeń, a szczególnie, zależało mi na tym aby pokoje były duże i przestronne. Reasumując do projektu nie mam zastrzeżeń.

Projekt domu Regent 2275 Oliwia_Rz

2012.03.19 3

Świetny układ pomieszczeń, duże pokoje, przestronna kuchnia, funkcjonalne łazienki. Dom właściwie ma wszystko co powinien mieć: balkony, tarasy oraz duży garaż na dwa samochody z dodatkową przestrzenią gospodarczą. Projekt jest strzałem w 10!

Projekt domu Regent 2279 Kazimierz Żwirowski

2012.03.19 2

Witajcie, regent jest już moim projektem :) załatwiam formalności, a z pracami budowlanymi ruszam w tym roku na wiosnę. Na chwilę obecną niestety nic nie podpowiem bo jestem pewnie na tym samym etapie co większość z Was (czyli załatwianie formalności i przygotowywanie się do budowy), ale jak już zacznę się budować bądź będę wprowadzać jakiekolwiek zmiany na pewno napiszę o nich. Pozdrawiam!!!

Projekt domu Regent 2276 Gustaw

2012.03.15 0

Witajcie! właśnie z moja żoną zdecydowaliśmy się na budowę „Regenta”. Dom jest świetny, bardzo duży i przestronny. Uważam, że projekt jest bardzo ciekawy, a układ pomieszczeń świetnie przemyślany!!!

Projekt domu Regent 2277 Teresa_Dworak

2012.03.12 1

Jestem zainteresowana projektem, dom upatrzyłam sobie już jakiś czas temu i wciąż wydaje sie być najlepszym rozwiązaniem dla mojej licznej rodziny :) póki co, na pewno nie planuję zmian.

Projekt domu Regent 2278 Agnieszka_Cz

2012.03.12 4

Ten dom jest spełnieniem wszystkich marzeń, ale niestety ze względu zbyt wysokie koszty budowy musimy z niego zrezygnować :(

Projekt domu Regent 670 Andrus

2012.02.13 9

Projekt domu, którym się interesuje to regent. Moje plany dotyczące tego domu to przede wszystkim odbicie lustrzane. Bardzo podoba mi się bryła budynku. Wygodny salon połączony z holem, jadalnią oraz częściowo otwartą kuchnią daje poczucie dużego komfortu. Wystarczający metraż, prosty wygląd wnętrza poprzez ładne i staranne wykończenie może się ciekawie prezentować. Jestem zdecydowany na zakup tego projektu. Czekam na Wasze rady w kwestii ewentualnych zmian mających na celu ulepszenia wnętrza.

Projekt domu Regent 671 kamila usydek

2012.02.13 0

muszę przyznać, że dom robi ogromne wrażenie i jest bardzo funkcjonalny, ale jak dla mnie zbyt duży :(

Ocena 4.9/5 na podstawie 16 opinii.

Podobne projekty


Ambasador
Ambasador 2
Elegancki
Malibu
Rezydencja
Rezydencja Parkowa
Rezydencja Parkowa 2
Rezydencja Parkowa 3
Sokół

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.