Projekty indywidualne

Zajmujemy się projektowaniem domów od 1998 roku.

Chociaż pracownia specjalizuje się w projektowaniu domów typowych, większość naszych "typówek" powstała jako projekty indywidualne. Warianty domów są zaś zmodyfikowanymi pod kątem i na prośbę Klientów domkami gotowymi.

Można powiedzieć, że mamy ogromne doświadczenie nie tylko w technicznym opracowywaniu dokumentacji, ale także w zaspokajaniu potrzeb Klientów Indywidualnych.

 

Jeśli więc nie znajdziecie Państwo w naszej bogatej ofercie odpowiedniego domu, zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na spotkanie, na którym omówimy Wasze oczekiwania.

Oferta opracowania dokumentacji na indywidualne zamówienie skierowana jest do Klientów szukających wyjątkowego domu, idealnie dopasowanego do ich potrzeb.

 

Istnieje również możliwość zamówienia gotowego projektu rezydencji i wprowadzenia przez architektów z MGProjekt zmian w dokumentacji*. 

To często wybierana droga, ponieważ łączy zalety projektu typowego, takie jak sprawdzone rozwiązania funkcjonalne i projektu indywidualnego, jak optymalne dostosowanie domu do wymagań Inwestora.

*Prawa majątkowe i autorskie pozostają po stronie autora projektu, czyli Zleceniobiorcy. Zleceniodawca w zakresie praw majątkowych i autorskich uzyskuje jednorazową licencję do jednorazowego wykorzystania projektu na swojej  działce .