MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekty małych domów

Pokaż: Nowości| Polecane
Pokazuj: 12| 24| 48| wszystkie
Tylko miniaturki Szczegółowa lista
Znaleziono 252 projektów.
Francik
Smyk
Smyk 2
Dom z piętrem
Słowik
Pierwszy Dom 2
Puchatek
Szarejka
Adaś
D03
D03 Grześ drewniany
Jamnik
Pierwszy dom
Oleńka
Chatka 2
Sosenka drewniana
Mikrus
Urwis
Francik z tarasem
Szmaragd 2
Sosenka
Gucio
Praktyczny A
Praktyczny B
Milutki
Ania
Lena
Leo
Mewa
Na swoim
Na swoim 2
Michałek
Chatka
Chatka drewniana
Przepiórka
Sosenka 4
Poziomka
Zosia 4
Ambrozja
Pchełka
Sosenka 3
Sosenka 2
Prosty
Biedronka
Biedronka 2
Michalina
Bambi
Okruszek
Sosenka 5
Przygoda
Przygoda 2
Zosia 2
Zosia 3
Małgosia
Zosia
Bonifacy
Jaś
Konwalia
Alicja
Oszust 2
Klejnot
Prowansalski
Szkwał
Miranda
Artemida
D03 z garażem
Cypisek
Perełka
Solidny
Otwarty 3
Kajtek
Żabka
Żabka 2
Zuzia
Amelia
Radosny
Bryza 3
Pierwszy Dom 3
Idealny
Oszczędny 2
Klif
Gucio 2
Figiel
Elka
Przytulny
Zosia 5
Optymalny
Dom na parkowej 7 A
Pogodny drewniany
Viking 3
Wąski
Szmaragd 3
Szmaragd
Ametyst
Na wspólnej
Willa diamentowa
Szmaragd 6
Urwis 2
Wisełka
Szpak
Klasyczny
Oszczędny
Żabka 3
Pogodny 4
Retro
Pchełka z garażem
Modrzewiowy
Parterowy wąski
Parterowy wąski 2
Albatros
Sylwia
Spokojny
Dom dla trojga
Oskar
Bajkowy
Dom na miarę
Wiosenny
Oszust
Agatka
Ranczo
Afrodyta
Zosia 6
Dudek
Mazurek 2
Mazurek 3
Cztery kąty 4
Dominik
Jak marzenie
Kropka
Niezapominajka
Słoneczny
Słoneczny 2
Koniczynka
Cypisek 2
Odwrócony
Viking 2
Bajkowy 2
Bajkowy 3
Domino
Dom na dębowej
Gargamel
Natalia 4
Ametyst 2
Zagajnik
Zosia 8
Zosia 7 B
Zosia 7
Radosny z garażem
Fokstrot
Party 2
Rumba
Bukszpan
Oliwka
Oliwka 2
Nieduży
Stokrotka
Klejnot z garażem
Albatros 2
Tango
Dom na miarę 2
Optymalny 2
Perełka 2
Julka 4
Figiel 2
Orlik
Szmaragd 4
Turkus
Lucky
Party
Julka 2
Uroczy
Jaskółka
Bartek
Nektarynka
Bryza
Zgrabny
Zgrabny z lukarnami
Biba
Samba
Parterowy
Saga
Saga 2
Bryza 6 (MDM)
Dom na parkowej 2
Dom na parkowej 3
Dom na parkowej 4
Dom na parkowej 5
Kameralny
Bryza 5 (NF40)
Natalia 3
D05
Bursztyn
Promyk
Leśny Zakątek 2
Leśny Zakątek
Czaruś
Cztery kąty 2
Wesoły
Bursztyn 2
Niezapominajka z garażem
Luna
Cypisek 3
Bryza 4
Jak marzenie 2
Kujawiak
Dom na parkowej
Dom na parkowej 6
Bryza 2
Sielanka
Gargamel z garażem
Julka
Julka 3
Komfortowy 3
Jak marzenie z garażem
Miluś
Jedyny
Słoneczny z garażem
Zgrabny z przedsionkiem
Dominik 2
Doskonały 2
Doskonały 2 B
Doskonały
Cypisek 4
Słoneczny z poddaszem
Willa Julia
Rozwojowy
Słoneczny z garażem 2
Parterowy 3
Parterowy 4
Willa parterowa 2
Willa parkowa B
Niezapominajka z garażem 2
Anatol
Anatol 2
Magnolia
Jak marzenie 3
D05 z garażem
Cztery kąty
Wymarzony 10
Wymarzony 11
Wymarzony 5
Wymarzony 6
Zgrabny 5
Cztery kąty 3
Krzysztof
Wymarzony 7
Wymarzony 8
Wymarzony 9
Wymarzony
Wymarzony 2
Wymarzony 3
Wymarzony 4

Projekty małych domów

Projekty małych domówProjekty małych domów jednorodzinnych cieszą się szczególnym zainteresowaniem Inwestorów. Pozwalają na budowę niedużego, ale bardzo funkcjonalnego i komfortowego w codziennym użytkowaniu domu. Kolekcja małych domów MG Projekt wpisuje się w potrzeby Inwestorów i stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania w budynku wielorodzinnym. Własny dom oznacza przede wszystkim znacznie większą wygodę życia i ciekawe możliwości aranżacyjne, często też miejsce na samochód w garażu bądź pod wiatą garażową, a także przynajmniej niewielki skrawek własnego ogródka.

 

Projekty małych domów dla każdego

Prezentowane przez Pracownię Architektoniczną MG Projekt projekty domów małych polecamy szerokiej grupie Inwestorów. To świetne rozwiązanie dla singli czy młodych rodzin z dziećmi. Projekty małych domów parterowych to doskonałe rozwiązanie dla seniorów szukających spokojnej przystani na emeryturze. Wielkość powierzchni użytkowej do 150 m2 pozwala stworzyć komfortowe warunki nawet dla pięcioosobowej rodziny.

 

Wyszukiwarka znajdująca się na naszej stronie umożliwia w szybki i bardzo prosty sposób dokonać selekcji projektów zgodnie z zapotrzebowaniem na konkretne przedziały metrażowe. Oferujemy wiele propozycji na domy jednorodzinne o powierzchni użytkowej do 100 m2. Dobrze przemyślany projekt, a tylko takie mamy w naszej kolekcji, jest pierwszym krokiem do postawienia niewielkiego domu, który da znacznie większą niezależność niż mieszkanie w bloku. Dom o porównywalnej powierzchni użytkowej do mieszkania daje więcej możliwości zagospodarowania przestrzeni.
Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie naszych architektów podpowiadają najbardziej optymalne rozwiązania, dzięki którym Państwa dom będzie nie tylko wygodny, ale także funkcjonalny, a pomieszczenia ustawne. Projekt małego domu można spokojnie zrealizować na niewielkiej działce, co pozwala Inwestorom ograniczyć wydatki związane z zakupem parceli.  Ma to także drugi walor. Jest to często jedyna opcja na budowę domu w granicach miasta, a przecież nie każdy marzy o domku na wsi. W mieście nie tylko trudno o zakup działki, ale też zazwyczaj oferowane grunty mają niedużą powierzchnię. W takiej sytuacji sprawdzi się wyłącznie projekt małego domu.

W ofercie można znaleźć projekty małych domów tanich w budowie, co oznacza niższe koszty realizacji oraz późniejszej eksploatacji budynku, więc to także idealna propozycja dla Inwestorów szukających maksymalnych oszczędności.

 

Projekty małych domów w optymalnych rozwiązaniach

We wszystkich naszych projektach małych domów zwracamy uwagę na jak najlepsze rozwiązania pod kątem funkcjonalności oraz wygody mieszkańców. Nawet na niewielkiej powierzchni użytkowej muszą zostać uwzględnione różnorodne potrzeby. W bardzo przejrzysty sposób wyodrębniamy poszczególne strefy, aby każdy mógł oddać się swobodnie swoim zajęciom bez konieczności naruszania spokoju innym domownikom. Każdy projekt zawiera strefę dzienną, strefę nocną oraz zaplecze gospodarcze. Jednocześnie pamiętamy o strefie wypoczynkowej na zewnątrz i stąd estetyczne oraz komfortowe aranżacje tarasów lub balkonów.

 

Projekty małych domów w różnej stylistyce

Oddajemy do Państwa dyspozycji projekty małych domów w różnych stylach. W ofercie znajdują się propozycje budynków o charakterze klasycznym, w tym też nawiązujące do stylu dworkowego z kolumnami, podcieniami, ryzalitami, czy projekty małych domów z werandą. Inwestorzy szukający elementów natury mogą zdecydować się na projekty małych domów szkieletowych, lub projekty małych domów drewnianych kojarzące się ze stylem góralskim. Proponujemy również oryginalne projekty małych domów nowoczesnych, czy projekty małych domów z płaskim dachem w pełni realizujące zamysł domu modernistycznego lub minimalistycznego. Taka różnorodność daje gwarancję, że każdy Inwestor znajdzie dom odpowiadający w pełni wszystkim jego oczekiwaniom.

 

Projekty niewielkich budynków parterowych, z poddaszem użytkowym lub piętrowe

W ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt znajdują się koncepcje małych parterówek, które szczególnie chętnie są wybierane przez seniorów oraz rodziny z małymi dziećmi. Jednokondygnacyjne wnętrza okazują się niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu w przypadku osób mających wszelkiego typu ograniczenia ruchowe. W projektach małych domków parterowych uwzględniamy także możliwość późniejszego powiększenia powierzchni użytkowej domu poprzez rozbudowę i adaptację poddasza.
Projekty małych domów z poddaszem użytkowym cieszą się wyjątkową popularnością wśród Inwestorów i dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo bardzo wiele interesujących propozycji tego typu. Koncepcja domu z poddaszem użytkowym pozwala na łatwy i czytelny podział na strefę dzienną i nocną według naturalnego układu kondygnacji. Jednocześnie gwarantuje bezproblemową realizację budynku na mniejszych działkach w porównaniu z domami parterowymi o podobnym metrażu.
W metrażu wynoszącym 120-150 m2 proponujemy także ciekawe projekty małych domów piętrowych. W związku z brakiem skosów można bardzo swobodnie zaaranżować całość wnętrza na górnej kondygnacji. Male domy o charakterze willowym z pewnością spodobają się Inwestorom poszukującym bardziej reprezentacyjnych brył.

 

Projekty małych domów – zapraszamy do obejrzenia katalogu

Wśród naszych projektów znajdują się nie tylko koncepcje domów o charakterze wolnostojącym, ale także bliźniaki, czy budynki do zbliźniaczenia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami Pracowni MG Projekt w kategorii projektów małych domów jednorodzinnych. Z całą pewnością każdy z Państwa będzie w stanie dopasować odpowiedni projekt do swoich potrzeb i swojego gustu. Oczywiście służymy też naszą pomocą w wyborze nalepszego projektu domu.

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.