MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekty małych domów

Pokaż: Nowości| Polecane
Pokazuj: 12| 24| 48| wszystkie
Tylko miniaturki Szczegółowa lista
Znaleziono 252 projektów.
Sosenka drewniana
Francik
Sosenka
Francik z tarasem
Smyk 2
Biedronka 2
Biedronka
Sosenka 3
Bonifacy
Sosenka 2
Mikrus
Klejnot z garażem
Bambi
Przepiórka
Sosenka 4
Pogodny drewniany
Szarejka
Cypisek
Chatka
Chatka 2
Ambrozja
Kajtek
Okruszek
Milutki
Oleńka
Perełka
Perełka 2
Chatka drewniana
Klejnot
Zosia 2
Zosia
Zosia 4
Zosia 6
Smyk
Sosenka 5
Żabka 3
Żabka
Cypisek 3
Cypisek 2
Urwis
Urwis 2
Kropka
Zosia 8
Zosia 7
Ania
Pchełka
Pchełka z garażem
D03
Dudek
Dom dla trojga
D03 Grześ drewniany
Słoneczny 2
Cypisek 4
Wisełka
D03 z garażem
Zagajnik
Oszczędny
Oszczędny 2
Zosia 5
Promyk
Czaruś
Jak marzenie z garażem
Przygoda 2
Poziomka
Jaskółka
Jak marzenie
Przygoda
Pierwszy dom
Pierwszy Dom 3
Adaś
Jak marzenie 3
Słoneczny
Słoneczny z garażem
Słoneczny z poddaszem
Słoneczny z garażem 2
Na swoim
Bursztyn
Szpak
Luna
Radosny
Puchatek
Radosny z garażem
Dom na dębowej
Gucio
Gucio 2
Niezapominajka z garażem
Niezapominajka z garażem 2
Cztery kąty 4
Niezapominajka
Oliwka
Oliwka 2
Alicja
Bursztyn 2
Zosia 3
Cztery kąty 2
Cztery kąty
Spokojny
Bukszpan
Pierwszy Dom 2
Dom na miarę
Michałek
Dom na miarę 2
Anatol 2
Michalina
Anatol
Jamnik
Bajkowy
Amelia
Miluś
Jak marzenie 2
Dominik
Dominik 2
D05
D05 z garażem
Dom na parkowej 3
Dom na parkowej 4
Dom na parkowej 5
Nektarynka
Bryza 5 (NF40)
Bryza 6 (MDM)
Dom na parkowej 2
Bajkowy 3
Gargamel
Gargamel z garażem
Żabka 2
Słowik
Zgrabny
Zgrabny z lukarnami
Na swoim 2
Bajkowy 2
Praktyczny A
Praktyczny B
Konwalia
Zosia 7 B
Magnolia
Kujawiak
Optymalny 2
Prowansalski
Modrzewiowy
Afrodyta
Jaś
Małgosia
Dom z piętrem
Optymalny
Parterowy
Sielanka
Wymarzony 8
Wymarzony 9
Klif
Leśny Zakątek
Wymarzony 10
Wymarzony 11
Mazurek 2
Mazurek 3
Natalia 3
Parterowy wąski 2
Lena
Natalia 4
Viking 3
Wymarzony 7
Dom na parkowej 6
Sylwia
Idealny
Ranczo
Dom na parkowej
Parterowy 3
Parterowy 4
Bryza 3
Wymarzony 5
Wymarzony 6
Rozwojowy
Szkwał
Bryza 4
Parterowy wąski
Samba
Leśny Zakątek 2
Odwrócony
Wymarzony
Wymarzony 4
Wymarzony 2
Wymarzony 3
Solidny
Bryza
Koniczynka
Albatros 2
Przytulny
Albatros
Orlik
Klasyczny
Miranda
Artemida
Tango
Party 2
Fokstrot
Rumba
Viking 2
Julka
Julka 2
Krzysztof
Bryza 2
Kameralny
Dom na parkowej 7 A
Szmaragd
Szmaragd 2
Willa Julia
Szmaragd 6
Willa diamentowa
Komfortowy 3
Agatka
Willa parterowa 2
Oszust
Oszust 2
Bartek
Wąski
Biba
Domino
Party
Oskar
Prosty
Doskonały
Stokrotka
Leo
Figiel
Cztery kąty 3
Julka 3
Julka 4
Elka
Nieduży
Lucky
Ametyst
Ametyst 2
Doskonały 2
Pogodny 4
Doskonały 2 B
Figiel 2
Jedyny
Zgrabny 5
Na wspólnej
Otwarty 3
Saga
Saga 2
Szmaragd 4
Willa parkowa B
Zgrabny z przedsionkiem
Mewa
Retro
Zuzia
Uroczy
Wesoły
Szmaragd 3
Turkus
Wiosenny

Projekty małych domów

Projekty małych domówProjekty małych domów jednorodzinnych cieszą się szczególnym zainteresowaniem Inwestorów. Pozwalają na budowę niedużego, ale bardzo funkcjonalnego i komfortowego w codziennym użytkowaniu domu. Kolekcja małych domów MG Projekt wpisuje się w potrzeby Inwestorów i stanowi idealną alternatywę dla zakupu mieszkania w budynku wielorodzinnym. Własny dom oznacza przede wszystkim znacznie większą wygodę życia i ciekawe możliwości aranżacyjne, często też miejsce na samochód w garażu bądź pod wiatą garażową, a także przynajmniej niewielki skrawek własnego ogródka.

 

Projekty małych domów dla każdego

Prezentowane przez Pracownię Architektoniczną MG Projekt projekty domów małych polecamy szerokiej grupie Inwestorów. To świetne rozwiązanie dla singli czy młodych rodzin z dziećmi. Projekty małych domów parterowych to doskonałe rozwiązanie dla seniorów szukających spokojnej przystani na emeryturze. Wielkość powierzchni użytkowej do 150 m2 pozwala stworzyć komfortowe warunki nawet dla pięcioosobowej rodziny.

 

Wyszukiwarka znajdująca się na naszej stronie umożliwia w szybki i bardzo prosty sposób dokonać selekcji projektów zgodnie z zapotrzebowaniem na konkretne przedziały metrażowe. Oferujemy wiele propozycji na domy jednorodzinne o powierzchni użytkowej do 100 m2. Dobrze przemyślany projekt, a tylko takie mamy w naszej kolekcji, jest pierwszym krokiem do postawienia niewielkiego domu, który da znacznie większą niezależność niż mieszkanie w bloku. Dom o porównywalnej powierzchni użytkowej do mieszkania daje więcej możliwości zagospodarowania przestrzeni.
Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie naszych architektów podpowiadają najbardziej optymalne rozwiązania, dzięki którym Państwa dom będzie nie tylko wygodny, ale także funkcjonalny, a pomieszczenia ustawne. Projekt małego domu można spokojnie zrealizować na niewielkiej działce, co pozwala Inwestorom ograniczyć wydatki związane z zakupem parceli.  Ma to także drugi walor. Jest to często jedyna opcja na budowę domu w granicach miasta, a przecież nie każdy marzy o domku na wsi. W mieście nie tylko trudno o zakup działki, ale też zazwyczaj oferowane grunty mają niedużą powierzchnię. W takiej sytuacji sprawdzi się wyłącznie projekt małego domu.

W ofercie można znaleźć projekty małych domów tanich w budowie, co oznacza niższe koszty realizacji oraz późniejszej eksploatacji budynku, więc to także idealna propozycja dla Inwestorów szukających maksymalnych oszczędności.

 

Projekty małych domów w optymalnych rozwiązaniach

We wszystkich naszych projektach małych domów zwracamy uwagę na jak najlepsze rozwiązania pod kątem funkcjonalności oraz wygody mieszkańców. Nawet na niewielkiej powierzchni użytkowej muszą zostać uwzględnione różnorodne potrzeby. W bardzo przejrzysty sposób wyodrębniamy poszczególne strefy, aby każdy mógł oddać się swobodnie swoim zajęciom bez konieczności naruszania spokoju innym domownikom. Każdy projekt zawiera strefę dzienną, strefę nocną oraz zaplecze gospodarcze. Jednocześnie pamiętamy o strefie wypoczynkowej na zewnątrz i stąd estetyczne oraz komfortowe aranżacje tarasów lub balkonów.

 

Projekty małych domów w różnej stylistyce

Oddajemy do Państwa dyspozycji projekty małych domów w różnych stylach. W ofercie znajdują się propozycje budynków o charakterze klasycznym, w tym też nawiązujące do stylu dworkowego z kolumnami, podcieniami, ryzalitami, czy projekty małych domów z werandą. Inwestorzy szukający elementów natury mogą zdecydować się na projekty małych domów szkieletowych, lub projekty małych domów drewnianych kojarzące się ze stylem góralskim. Proponujemy również oryginalne projekty małych domów nowoczesnych, czy projekty małych domów z płaskim dachem w pełni realizujące zamysł domu modernistycznego lub minimalistycznego. Taka różnorodność daje gwarancję, że każdy Inwestor znajdzie dom odpowiadający w pełni wszystkim jego oczekiwaniom.

 

Projekty niewielkich budynków parterowych, z poddaszem użytkowym lub piętrowe

W ofercie Pracowni Architektonicznej MG Projekt znajdują się koncepcje małych parterówek, które szczególnie chętnie są wybierane przez seniorów oraz rodziny z małymi dziećmi. Jednokondygnacyjne wnętrza okazują się niezwykle praktyczne w codziennym użytkowaniu w przypadku osób mających wszelkiego typu ograniczenia ruchowe. W projektach małych domków parterowych uwzględniamy także możliwość późniejszego powiększenia powierzchni użytkowej domu poprzez rozbudowę i adaptację poddasza.
Projekty małych domów z poddaszem użytkowym cieszą się wyjątkową popularnością wśród Inwestorów i dlatego wśród naszych propozycji znajdą Państwo bardzo wiele interesujących propozycji tego typu. Koncepcja domu z poddaszem użytkowym pozwala na łatwy i czytelny podział na strefę dzienną i nocną według naturalnego układu kondygnacji. Jednocześnie gwarantuje bezproblemową realizację budynku na mniejszych działkach w porównaniu z domami parterowymi o podobnym metrażu.
W metrażu wynoszącym 120-150 m2 proponujemy także ciekawe projekty małych domów piętrowych. W związku z brakiem skosów można bardzo swobodnie zaaranżować całość wnętrza na górnej kondygnacji. Male domy o charakterze willowym z pewnością spodobają się Inwestorom poszukującym bardziej reprezentacyjnych brył.

 

Projekty małych domów – zapraszamy do obejrzenia katalogu

Wśród naszych projektów znajdują się nie tylko koncepcje domów o charakterze wolnostojącym, ale także bliźniaki, czy budynki do zbliźniaczenia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami Pracowni MG Projekt w kategorii projektów małych domów jednorodzinnych. Z całą pewnością każdy z Państwa będzie w stanie dopasować odpowiedni projekt do swoich potrzeb i swojego gustu. Oczywiście służymy też naszą pomocą w wyborze nalepszego projektu domu.

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.