MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Pogodny Drewniany

Pow. użytkowa: 63.46 m2   /   Koszt realizacji: 157 973 zł
Projekt domu Pogodny Drewniany - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2490 zł 1992 zł


Projekt domu Pogodny Drewniany to mały i ekonomiczny domek z bali drewnianych. Parterowy, niepodpiwniczony, o prostej i wyważonej bryle, dla czteroosobowej rodziny. Może być traktowany zarówno jako dom jednorodzinny, jak i letniskowy. Budynek posiada czytelny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz wyraźny ich podział na strefy: dzienną i nocną, co daje poczucie komfortu i wygody. Obszerny zadaszony taras zapewnia możliwość korzystania z zewnętrznego kominka (grila) bez względu na warunki atmosferyczne. Kominek, zlokalizowany w salonie umożliwia rozprowadzenie ciepła po całym domu. Projekt Pogodny Drewniany dostępny jest w technologii drewnianej oraz murowanej. Pracownia dysponuje także wersją z poddaszem użytkowym. Każdy z wariantów projektu dostępny jest ponadto w odbiciu lustrzanym. Komplet czterech egzemplarzy zawiera: projekt architektury domu, konstrukcji oraz schematy instalacji wewnętrznych. Na prośbę Inwestora, do projektu dołączamy zgodę na dokonanie zmian według życzenia Klienta.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 266,97 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 70,25 m2
 • Powierzchnia całkowita: 70,25 m2
 • Powierzchnia netto: 63,46 m2
 • Powierzchnia użytkowa: 63,46 m2
 • Powierzchnia dachu: 140 m2
 • Nachylenie dachu: 22 stopnie
 • Wysokość budynku: 4,75 m (5,05 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 12,3 m
 • Długość budynku: 7,5 m
 • Min szerokość działki: 18,8 m
 • Min długość działki: 15,5 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,50 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe wylewane
 • Ściany zewnętrzne - bale drewniane lub bloczki gazobetonowe
 • Ściany wewnętrzne - ścianki gipsowo-kartonowe lub bloczki gazobetonowe
 • Strop - podsufitka gipsowa podwieszona do więźby dachowej
 • Pokrycie dachu - dachówka bitumiczna lub blacha dachówkowa

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 1992 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 64 008,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 99 456,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 58 518,00 zł
Realizacja domu pod klucz 157 973,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Pogodny drewniany - plik szczegółowy

Pogodny drewniany - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Pogodny Drewniany 2162 MiszkaL

2012.03.22 0

Witam serdecznie! Projekt, o którym mówicie odkryłem wczoraj. Po przejrzeniu ogromnej ilości projektów, właśnie ten najbardziej odpowiada moim potrzebom i upodobaniom. W zasadzie jestem zdecydowany w 100% na zakup projektu. Z budową chcielibyśmy ruszyć na wiosnę.

Projekt domu Pogodny Drewniany 2154 Palicka Magda

2012.03.21 0

Witam miłośników Pogodnego, ogromnie się cieszę, że następna osoba będzie budowała ten śliczny i funkcjonalny domek. Osobiście ujęła mnie prostota tego domu oraz ciekawy rozkład pomieszczeń. Właśnie takiego domku szukaliśmy z mężem :) Bardzo się cieszę, że inni też będą realizować budowę tego domu. Fajnie nie być samemu!

Projekt domu Pogodny Drewniany 2160 Kozłowska Julka

2012.03.21 0

Bardzo sie cieszę, że trafiłam właśnie na ten post związany z Pogodnym drewnianym. Uważam tak jak inni, że owy projekt jest rewelacyjny. Ostatecznie przed zakupem owego projektu chciałbym poznać jego wycenę - jeżeli inwestycja wybudowania go do kwoty 100 000,00 pln byłaby realna to napewno w to wchodzę.

Projekt domu Pogodny Drewniany 2158 Karina

2012.03.20 0

Czy ktoś szacował już koszty wybudowania stanu surowego zamkniętego domu wg tego projektu?

Projekt domu Pogodny Drewniany 2161 Marcia999

2012.03.18 0

Witam, gratuluję wszystkim wyboru tak pięknego domku! Mi również podoba się pogodny drewniany, jest ładnym i uroczym domkiem. Po kosmetycznych zmianach będzie wręcz idealny.

Projekt domu Pogodny Drewniany 2156 Pogodny_Wiesiek

2012.03.17 0

Witam serdecznie wszystkich sympatyków i miłośników projekciku Pogodny drewniany (w każdej wersji). Do tej grupy dołączamy i my. Jesteśmy dokładnie miesiąc po zakupie działki-naszego wymarzonego cudownego miejsca oraz dokładnie jeden dzień- po ostatecznym zdecydowaniu się na projekt!!! Wybór był bardzo trudny, dziesiątki godzin spędzania przy laptopie i szukania. Przeważyły głównie koszty budowy - nie ukrywamy. Pozdrawiamy gorąco.

Projekt domu Pogodny Drewniany 2159 Elcia

2012.03.17 5

Po długich poszukiwaniach upragnionego domku natknęłam się na Pogodnego. Okazało się, że projekt spełnia nasze oczekiwania i cóż tu pisać, jest po prostu cudny!!! Moja sytuacja jest obecnie taka , że czekam na warunki zabudowy i jak je tylko otrzymam to już chyba nic nie będzie stało na przeszkodzie by zakupić projekt. Pozdrawiam Ela.

Projekt domu Pogodny Drewniany 2155 Kazimierz_Ruś

2012.02.29 0

Bardzo cieszy mnie fakt, że znalazła się kolejna osoba, której bardzo podoba się ten projekt. Swój projekt kupiłem w grudniu i powolutku załatwiam pozwolenie na budowę, a właściwie projektantka robi to w moim imieniu. Wybór padł na ten domek ze względów ekonomicznych, jest tak prosty w budowie, że koszty będę naprawdę niewielkie. Górale takie domki stawiają za rozsądne pieniądze.

Projekt domu Pogodny Drewniany 2157 Marcin Wieteska

2012.02.28 0

Witam, jestem zainteresowany tym projektem, rzut idealny i wygląd też niezły a prosty. Szukam osoby realizującej ten domek.

Projekt domu Pogodny Drewniany 614 michalina_gorzkowska

2012.02.10 0

Projekt odkryłam w sobotę, 3 dni temu. I już się zdecydowałam. Przeszukałam setki projektów, a ten jedyny spełnia wszystkie moje potrzeby po kosmetycznych poprawkach.

Projekt domu Pogodny Drewniany 615 KBeata_34

2012.02.10 0

Kupiłam projekt pogodnego drewnianego wariant E – z poddaszem użytkowym. Domek jest śliczny. Interesował mnie tylko dom pełniący funkcję letniskowego na weekendowe wypady, ale także takiego, który będzie w miarę funkcjonalny :) a ten właśnie taki jest:))

Projekt domu Pogodny Drewniany 616 Wacław Hipś

2012.02.10 1

Domek jest mały i ekonomiczny i od razu przypadł mi do gustu. Prawda jest taka, że budowa nie będzie kosztowna .

Projekt domu Pogodny Drewniany 617 MiszkaL

2012.02.10 0

Nie ukrywam, że wybierając projekt szukałem takiego domku, który będzie tańszy w budowie. Wnętrze domu też jest ważne, bo ono będzie nam służyć dlatego też szukając domu bralem pod uwagę rozkład pomieszczeń i jego funkcjonalność . Ale doszedłem do wniosku, że budując tańszy dom, będę mógł zainwestować większą sumę na wykończenie, np. okna, drzwi, kuchnia, łazienka :)

Ocena 4.9/5 na podstawie 13 opinii.

Podobne projekty


Ambrozja
Chatka drewniana
D03 Grześ drewniany
Dudek
Francik z tarasem
Jaskółka
Ranczo
Sosenka 5
Zagajnik

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.