MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Pchełka z garażem

Pow. użytkowa: 83.13 m2   /   Koszt realizacji: 237 072 zł
Projekt domu Pchełka z garażem - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2950 zł 2360 zł


 

Projekt domu Pchełka z Garażem jest wariantową wersją projektu Pchełka, tym razem z dobudowanym garażem. Dom przeznaczony jest dla 4-5ciu osób, może być wykorzystany jako jednorodzinny całoroczny, lub jako letniskowy. Prosta bryła budynku, przekryta dwuspadowym dachem urozmaicona została daszkami z dużymi okapami - szczególnie fikuśnym dachem nad wejściem do domu. Wygodny garaż został dobudowany do jednego z boków i przekryty przedłużonym dachem domu. Domek jest bardzo zgrabny, ma dobrze dobrane proporcje i skalę. Ze względu na prosty układ konstrukcji budowa domu powinna być łatwa i niedroga. Wnętrze domu to, na parterze: salon z częścią jadalną połączony z kuchnią, pomieszczenie gospodarcze i garaż, łazienka i pokój - sypialnia rodziców. Na poddaszu zaplanowano dwie sypialnie dzieci i łazienkę. Dom Pchełka z garażem został zaprojektowany tak, aby możliwe było wykończenie poddasza w drugim etapie.

Dane techniczne:
 • Kubatura: 356 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 101,36 m2
 • Powierzchnia całkowita: 135,41 m2
 • Powierzchnia netto: 88,54 m2
 • Powierzchnia użytkowa:
  • 83,13 m2 wg PN-70/B-02365
  • 88,54 m2 wg PN-ISO 9836:1997
 • Powierzchnia dachu: 170,03 m2
 • Nachylenie dachu: 30 stopni
 • Wysokość budynku: 6,30 m (6,60 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 12,27 m
 • Długość budynku: 9,9 m
 • Min szerokość działki: 19,27 m
 • Min długość działki: 18,88 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,65 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe wylewane
 • Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe beton komórkowy 24 + 15 styropian (lub wełna mineralna)
 • Strop - TERIVA
 • Pokrycie dachu - blachodachówka lub dachówka
 • Elewacje - tynk cienkowarstwowy

 

Charakterystyka Energetyczna

 

Dla domu standardowego z wentylacją grawitacyjną:

 • Ep - 93,7 kWh/(m2)
 • Ek - 89,7 kWh/(m2 rok)
 • EUco - 66,83 kWh/(m2 rok)

 

Dla budynku z wentylacją mechaniczną i rekuperacją: (w aktualizacji 2017)

 • Ep - 76,87 kWh/(m2)
 • EUco - 34,49 kWh/(m2 rok)

 

Istnieje możliwość dostosowania projektu do standardu NF40

(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 2360 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 87 302,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 124 067,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 113 005,00 zł
Realizacja domu pod klucz 237 072,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Projekt domu Pchełka z garażem - plik szczegółowy

Projekt domu Pchełka z garażem - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Komentuj
Projekt domu Pchełka z garażem 7821 Sławomir A

2017.02.24 0

Witam. Z dodanym wykuszem w pokoju dziennym i kotłownią za garażem ten projekt staje się moim faworytem :) 1. Czy istniej możliwość podniesienia dachu? Przy jego małym nachyleniu dało by to dużo więcej powierzchni na piętrze. 2. Czy dało by radę zrobić antresolę nad pokojem dziennym? Pozdrawiam S

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Sławomirze, 1. Tak można dach podnieść, co zwiększy powierzchnie na poddaszu; 2. Można zrobić antresolę nad pokojem dziennym, kosztem sypialni, gdzie częściowo wyszedł by otwór antresoli. MG
Projekt domu Pchełka z garażem 6875 Dariusz Przybyła

2015.12.31 0

Witam czy istnieje możliwość dobudowania za garażem kotłowni i postawienia nowego komina? Pozdrawiam

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Panie Dariuszu. Oczywiście jest możliwość dobudowy kotłowni, wraz z kominem za garażem. To wystarczy przy adaptacji projektu na działkę doprojektować, a wówczas nasza pracownia na taką zmianę wystawia bezpłatną zgodę. MG
Projekt domu Pchełka z garażem 5339 Dorota Klimas

2014.02.02 25

Wersja Pchełki z garazem bardzo nam pasuje i czy te koszty które podajecie sa realne?

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie Pani Doroto. Koszty budowy jakie podajemy pochodzą z kosztorysu projektu. Kosztorys wykonywany jest w oparciu o katalogi nakładów rzeczowych, z aktualnymi cenami z Sekocenbudu. Przyjmujemy w kosztorysie budowę metodą gospodarczą, przy średnich cenach robocizny i materiałów. Wszystko zależy od przyjętego standardu wykończeń i od sposobu prowadzenia budowy, czyli system gospodarczy czy metoda zlecona. MG :)
Projekt domu Pchełka z garażem 3284 Maria

2012.10.24 3

Mi tez podoba się projekt. Ładnie wykończona elewacja i praktyczny środek. Czekam na ustalenia dotyczące kredytu rodzina na swoim i zamawiam projekt. Gratuluje !!!

Projekt domu Pchełka z garażem 2054 Guzik Hanna

2012.03.19 36

Witajcie, 2 dni temu kupiłam projekt domu „Pchełka z garażem”. Odpowiada mi rozkład pomieszczeń i ogólnie uważam ten domek za idealny! Świetnie wygląda wykończenie elewacji w formie parter tynkowany, a poddasze obłożone okładziną drewnianą – strasznie mi się to podoba.

Projekt domu Pchełka z garażem 2059 Ramona Trochimowicz

2012.03.19 1

Witajcie, Jestem bardzo zainteresowana Waszym projektem: pchełka z garażem w odbiciu lustrzanym (garaż prawa strona). Projekt na tyle mi się spodobał, że nie wyobrażałam sobie żadnego innego na swojej działce. Porownujac go z innymi projektami ten wydaje sie byc zaskakujaco lepszy!

Odpowiedź MG Projekt
Dziękujemy za miłe słowo o naszym projekcie . To miło gdy Klientom podoba się nasza praca :) . Zapraszamy zatem do kupna projektu ;)
Projekt domu Pchełka z garażem 2055 Evela

2012.03.17 5

Pchełka z garażem to nasza ostateczna decyzja, zmęczyłam się ponad rocznym szukaniem projektów. Pchełka wydaje się być najbardziej optymalnym projektem wśród wszystkich gotowców o tej powierzchni. Myślę, że dobrą decyzję podjęliśmy, a jak będzie w rzeczywistości czas pokaże :)

Projekt domu Pchełka z garażem 2056 LuizkaN

2012.03.14 33

Moja pchełka z garażem już się buduje :) myślę że to jest domek o którym marzyłam, zmian praktycznie nie robiłam żadnych.Projekt w sumie wygląda na przyzwoity, wnętrze wydaje się całkiem praktyczne - a to jest ważne.

Projekt domu Pchełka z garażem 2057 Julita_CZ

2012.03.13 40

My też jesteśmy zainteresowani pchełką z garażem biura mg. Podobnie jak niektórzy z Was będziemy częściowo podpiwniczać, na razie planujemy wykończyć dół, a z czasem poddasze.

Projekt domu Pchełka z garażem 2058 M_Wiktor

2012.03.13 29

Przymierzam się do budowy domu. Bardzo mi się podoba ten projekt, ale mam również inny na oku. Głównym czynnikiem dot. wyboru będzie koszt budowy dlatego byłbym bardzo wdzięczny za wypowiedź osoby, która juz ten dom wybudowała i poda jaki szacunkowy był to koszt. Pracownia MG Projekt podaje, że jest to ok. 263 tyś zł.

Projekt domu Pchełka z garażem 581 Adusska_1972

2012.02.09 8

Jeszcze się nie zdecydowałam na ten projekt, ale mogę wyrazić swoją opinię. Domek jest w miarę prosty, z dwuspadowym dachem (czyt. tani w budowie), z garażem. Ogólnie wygląda zgrabnie z dobrze dobranymi proporcjami. Wnętrze przestronne, ciekawie zaprojektowanie: obszerny salon otwarty na kuchnię (zaleta – spiżarnia obok kuchni), dodatkowy pokój na parterze (kolejny plus), spora łazienka. Na poddaszu dwie sypialnie z łazienką. Wygodą jest ewentualne wykończenie poddasza w drugim etapie. Jak dla mnie projekt jest świetny.

Projekt domu Pchełka z garażem 582 Karinstanek

2012.02.09 41

Mnie osobiście bardzo odpowiada ten dom, ta jego prosta bryła i te wszystkie ozdobniki w formie okapów oraz daszków niesamowicie urozmaicają dach. Rozkład pomieszczeń jest idealny i najważniejsze, że nie wymaga żadnych zmian.

Projekt domu Pchełka z garażem 583 LisTom

2012.02.09 42

ten dom właściwie jest moim faworytem wśród wszystkich dotąd obejrzanych projektów :))Prosta bryła, parter zgrabnie rozmieszczony, na poddaszu 2 wygodne pokoiki, które właściwie nie trzeba od razu wykańczać (spora oszczędność) – i tak zamierzam zrobic, w tym roku stan surowy zamknity, w przyszłym wykończenie tylko parteru, a z czasem poddasza.

Projekt domu Pchełka z garażem 584 bogna_z_klanu

2012.02.09 7

Zastanawia mnie jedno: dlaczego tak fajny dom nie ma zaprojektowanej piwnicy???

Ocena 4.9/5 na podstawie 14 opinii.

Podobne projekty


Alicja
Amelia
D03 z garażem
Gucio 2
Mazurek 2
Mazurek 3
Pchełka
Pierwszy Dom 3
Sylwia

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.