Możliwość zwrotu i zamiany

Zwroty projektów

Zgodnie z art. 10 "Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny" (Dz. U. z 2000 r. Nr 22, poz. 271 ze zm.) mają Państwo możliwość zwrotu lub bezpłatnej zamiany zakupionego towaru bez podawania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwroty przyjmujemy tylko w przypadku, gdy towar nie był kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony.

Zwracany towar należy odesłać z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT.

W innych przypadkach reklamacje nie będą uwzględniane.

Zamiana projektu

W przypadku zmiany projektu na inny z oferty firmy MG Projekt w terminie 14 dni od daty realizacji zamówienia - zamiany dokonujemy bez żadnych opłat manipulacyjnych.

Jedynie należy uregulować różnicę między kosztem zwracanego a zamawianego projektu - jeśli zamawiacie Państwo projekt tańszy, wówczas my regulujemy różnicę.

Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy: MG Projekt Pracownia Architektoniczna, ul. Uczniowska 14, 03-112 Warszawa.

Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 7-10 dni przesyłką pocztową.

Dajemy gwarancję zamiany na inny projekt z naszej oferty, po upłynięciu 14-dniowego terminu od zakupu.

Przyjmujemy zamiany dokumentacji do dwóch miesięcy od daty odbioru projektu.

Wówczas doliczamy opłatę manipulacyjną w wysokości 300 zł za zamianę, plus różnicę w koszcie między projektem oddawanym i zamienianym.

Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy.

Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 7-10 dni przesyłką pocztową za pobraniem.

Dajemy dodatkową gwarancję zamiany na inny projekt z naszej oferty, po upłynięciu dwumiesięcznego terminu od zakupu.

Przyjmujemy zamiany dokumentacji nawet do roku od daty odbioru projektu.

Wówczas jednak doliczana jest opłata za zamianę dokumentacji w wysokości 30% wartości nowej dokumentacji + różnica w cenie projektu jeżeli wymieniany projekt jest droższy.

Projekt należy odesłać w stanie nienaruszonym (niezniszczonym) na adres siedziby firmy.

Następnie po otrzymaniu odesłanych przez Państwa dokumentów nowy projekt dostarczony będzie w terminie do 7-10 dni przesyłką pocztową za pobraniem.

Jakich produktów nie możemy zakwalifikować do zwrotu lub wymiany ?

Projektów zużytych, zniszczonych, mających ślady rozszywania lub adaptowanych (projekty adaptowane można jedynie zamienić za dodatkową dopłatą 50% wartości nowego projektu)

Plików elektronicznych (jak kosztorys inwestorski, czy pliki wersji elektronicznej projektu), zarówno przesłane do Klienta mailem, jak na dowolnym nośniku (np. płyta CD).

UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów/zamian projektów dostosowanych do standardu NF40.Takie dostosowanie traktowane jest jako projekt ze zmianami.