MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Projekt domu Klejnot

Pow. użytkowa: 68.32 m2   /   Koszt realizacji: 185 108 zł
Projekt domu Klejnot - wizualizacja frontu
Pokaż lustrzane odbicie
Cena projektu: 2490 zł 1992 zł


Projekt domu Klejnot to nieduży budynek dla trzyosobowej rodziny lub młodego małżeństwa z małymi dziećmi. Może być również użytkowany jako letniskowy. Prosta bryła domu bez udziwnień umożliwia łatwą i tanią budowę. Dobrane ze smakiem detale architektoniczne sprawiają przy tym, że przyjemnie się na domek patrzy. Wnętrze zaprojektowano z podziałem na strefy: dzienną i nocną. Pracownia posiada odbicie lustrzane projektu Klejnot.

 

 

Dane techniczne:
 • Kubatura: 389 m3
 • Powierzchnia zabudowy: 84,04 m2
 • Powierzchnia całkowita: 84,04 m2
 • Powierzchnia netto: 68,32 m2
 • Powierzchnia użytkowa: 68,32 m2
 • Powierzchnia dachu: 143,6 m2
 • Nachylenie dachu: 30 i 38 stopni
 • Wysokość budynku: 5,76 m (6,06 m z podmurówką)
 • Szerokość budynku: 10,86 m
 • Długość budynku: 8 m
 • Min szerokość działki: 17,86 m
 • Min długość działki: 17,20 m
 • Wysokość pomieszczeń: 2,60 m
Materiały:
 • Fundamenty - betonowe wylewane
 • Ściany zewnętrzne - bloczki z betonu komórkowego + styropian lub pustaki ceramiczne + styropian
 • Strop - Teriva
 • Elewacje - tynk cienkopowłokowy
 • Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub blachodachówka

 

Charakterystyka Energetyczna budynku

 

 • Zapotrzebowanie na energię pierwotną:
  EP - 90,6 kWh/(m2)
 • Zapotrzebowanie na energię końcową:
  EK - 88,0 kWh/(m2 rok)
 • Energia użytkowa do ogrzewania i wentylacji:
  EUco - 64,80 kWh/(m2 rok)
   

Dostosowanie projektu do standardu NF40?
(prosimy o kontakt z pracownią)

Więcej informacji na temat dostosowania projektu domu do standardu NF40.

 

Do każdego projektu domu dołączana jest bezpłatnie Zgoda na zmiany.

MG Projekt 1992 PLN PLN in stock new
Koszty realizacji:
Realizacja stanu surowego otwartego 68 433,00 zł
Realizacja stanu surowego zamkniętego 100 897,00 zł
Koszt robót wykończeniowych 84 212,00 zł
Realizacja domu pod klucz 185 108,00 zł

Koszty podane netto, należy doliczyć podatek VATAby zobaczyć uproszczone rysunki techniczne projektu, kliknij na link poniżej. Wybierz wersję projektu, która Cię interesuje – projekt podstawowy , lub odbicie lustrzane . Po kliknięciu otworzy się w osobnym oknie plik pdf ze zwymiarowanymi rysunkami :  rzutami kondygnacji , przekrojami i elewacjami  domu .  Rysunki możesz powiększać , pomniejszać i przesuwać na ekranie . Można też je wydrukować lub zapisać .Klejnot - plik szczegółowy - odbicie lustrzane

Klejnot - plik szczegółowy

Komentuj
Projekt domu Klejnot 3516 Brygida Ros

2012.12.05 8

Nam Klejnota polecił znajomy. Myślę, że to dobry wybór dla osób z chudszym portfelem. My będziemy zmieniać tylko ogrzewanie -paliwo stałe. Pozdrawiam

Projekt domu Klejnot 3056 Krzysztof Dochowaniec

2012.10.01 3

Witam serdecznie . Zdecydowaliśmy się z małżonką na Państwa projekt "Klejnot" , ponieważ bardzo przypadł nam do gustu . Jest akurat na naszą dwuosobową rodzinę . Obecnie jesteśmy w trakcie rozmów z różnymi wykonawcami odnośnie budowy domu . Mam pytanie o kosztorys inwestorski , który jest w Państwa ofercie jako dodatkowy pakiet : czy ten kosztorys może być edytowalny . Czy będą mógł wyrzucić z niego ceny , albo wstawić inne , według mojego uznania ? Bardzo proszę o odpowiedź . Krzysztof PS. Naprawdę udany projekt . Jak zbudujemy dom to zaprosimy Państwa na kawę na naszym tarasie :) .

Odpowiedź MG Projekt
Witam serdecznie . Panie Krzysztofie , pakiet kosztorys inwestorski : http://www.mgprojekt.com.pl/pakiet-kosztorys-inwestorski - może Pan zamówić również w wersji edytowalnej . Normalnie przekazujemy go w formie drukowanej , lub elektronicznej nieedytowalnej w pliku pdf , ale na życzenie Klienta , bez dodatkowych kosztów , możemy udostępnić plik źródłowy . Problem polega na tym , że trzeba mieć program kosztorysowy Norma , żeby móc korzystać z tego pliku .. Oczywiście taki plik możemy przekazać . Odnośnie zaproszenia - dziękujemy z góry za zaproszenie , bardzo chętnie się pojawimy - najlepiej z kamerą :) MG
Projekt domu Klejnot 1725 Norbert_33

2012.03.12 2

Podobno "prawdziwy mężczyzna powinien: posadzić drzewo, wybudować dom i spłodzić syna". Powiedzenie wziąłem sobie mocno do serca, kiedy żona stwierdziła, że jest jej ciasno w naszym mieszkaniu i marzy jej się dom. Muszę zdradzić, że za działką budowlaną zacząłem się rozglądać już po wcześniejszym wyborze projektu – klejnot :) tylko ten najbardziej mi się podobał, prosty w bryle i ma wszystko czego było nam trzeba, czyli 2 pokoje, duży salon, otwartą kuchnię. Nie trzeba nam było więcej ponieważ jest nas razie tylko troje (2+1). Jak skończymy budowę domu i sadzenie drzewek w naszym ogródku czas przyjdzie na spłodzenie syna:)

Projekt domu Klejnot 1724 AniaL

2012.03.10 9

Wybraliśmy Klejnota z setek innych projektów, ponieważ domek ma dwa pokoje, sporą kuchnię otwartą na piękny salon, obszerny holl, łazienką z osobnym wc, kotłownię oraz piękny taras na część ogrodową. Co najważniejsze, wszystko to mieści się na zaledwie 68m2 i doskonale wpisuje się w naszą działkę!

Projekt domu Klejnot 1726 Tomasz_G

2012.03.09 3

Witam, zdecydowałem się na budowę klejnota z garażem przy małych zmianach. Chce poszerzyć garaż, zlikwidować zadaszenie w elewacji ogrodowej, zlikwidować wykusz oraz zmienić zakres kształtu i konstrukcji dachu.

Projekt domu Klejnot 1727 34_Ada

2012.03.02 15

Piękny dom i bardzo funkcjonalny

Projekt domu Klejnot 1729 ArtiPol

2012.03.02 7

Witam serdecznie. Też jestem zainteresowany tym projektem. Z niecierpliwością czekam na pierwsze zdjęcia z budowy tego domu oraz pomysły modernizacji projektu.

Projekt domu Klejnot 1728 Basia_Kur29

2012.02.26 9

Stało się, dziś kupiłam ten projekt. Budowa rusza na wiosnę, jeśli bank nam pomoże. Przez prawie pół roku byliśmy zdecydowani na ten dom, ale podejmując decyzję o tak kosztownej inwestycji trzeba być przekonanym na 100%. Klejnot urzekł nas właściwie swoją prostotą oraz funkcjonalnością.

Projekt domu Klejnot 441 Robson_H

2012.02.07 2

Mając na uwadze koszty wybrałem projekt domu Klejnot z pracowni MG Projekt. Niestety ale moja zdolność kredytowa jest zbyt niska, aby pozwolić sobie na większy domek. Działkę mam po rodzicach, nie jest za duża (stąd tez domek bez garażu) więc trzeba było szukać domu o niedużej pow., ale w miarę funkcjonalnego. Wczoraj zamówiłem już projekt.

Projekt domu Klejnot 442 Luśka_Brzozowska

2012.02.07 1

Świetnie rozplanowana powierzchnia, przestronna cześć dzienna oraz duża kuchnia otwarta na salon. Do spełnienia marzeń droga daleka, ale konsekwentnie dąże do realizacji.

Projekt domu Klejnot 1730 Muszka_Anita

2012.02.01 1

Klejnot to dom prawie idealny.

Ocena 4.9/5 na podstawie 11 opinii.

Podobne projekty


Ambrozja
Bambi
Czapla
Cztery kąty 4
Gargamel
Jak marzenie
Klejnot z garażem
Kropka
Urwis

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.