Jak kupić projekt domu

Zamówienie projektu możecie Państwo złożyć u nas na cztery różne sposoby:

  1. Wypełniając formularz zamówienia na naszej stronie internetowej.
    Proszę wybrać projekt i kliknąć klawisz "Zamów Teraz Bezpośrednio" - wówczas pojawi się łatwy do wypełnienia formularz zamówienia projektu. Wysłanie go jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia na projekt.  Każde przyjęcie zamówienia jest potwierdzane emailem zwrotnym.
  2. Telefonując do naszej pracowni na jeden z numerów biurowych: (22) 676 66 83, 600 392 884. Nasi konsultanci telefoniczni, oraz architekci udzielą odpowiedzi na pytania i przyjmą zamówienie.
  3. Wysyłając do nas emaila z zamówieniem. Każde przyjęcie zamówienia jest potwierdzane emailem zwrotnym.
  4. Odwiedzając naszą pracownię, lub naszego przedstawiciela regionalnego.  MG Projekt ma rozbudowaną sieć współpracujących partnerów, u których można złożyć zamówienie na projekt domu i dokonać adaptacji do działki.

Termin realizacji zamówienia:

Przesyłki z projektami wysyłamy w terminie do 7 dni (do 5 dni roboczych).

W przypadku nowości (projekty oznaczone indeksem "nowość" lub "top"), oraz niektórych wersji wariantowych projektów, terminy realizacji zamówienia należy uzgadniać za każdym razem indywidualnie z pracownią.

Projekty wysyłane są paczką priorytetową poczty polskiej. Jest to zdecydowanie najpewniejszy sposób dostarczenia przesyłki. Macie Państwo pewność dostawy w każdym miejscu kraju - nawet w najmniejszej miejscowości.

Projekty w zdecydowanej większości wysyłamy przesyłką za pobraniem. Płatność następuje w momencie odbioru paczki. Koszty wysyłki projektu priorytetem pokrywa pracownia - Państwo płacicie za sam projekt domu.

Istnieje możliwość wysyłki projektu kurierem pocztexu. Wówczas doliczamy koszty wysyłki w wysokości 43 zł .