MG Projekt na Facebooku MG Projekt na Twetterze Teczka projektów
Musisz wybrać przynajmniej jedno kryterium wyszukiwania.Jak kupić projekt

Zamówienie projektu możecie Państwo złożyć u nas na cztery różne sposoby:


1/ Wypełniając formularz zamówienia na naszej stronie internetowej.


Proszę wybrać projekt i kliknąć klawisz „zamawiam”  - wówczas pojawi się łatwy do wypełnienia formularz zamówienia projektu. Wysłanie go jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia na projekt.  Każde przyjęcie zamówienia jest potwierdzane emailem zwrotnym.

 

2/ Telefonując do naszej pracowni na jeden z numerów biurowych.


Nasi konsultanci telefoniczni, oraz architekci udzielą odpowiedzi na pytania i przyjmą zamówienie.


3/ Wysyłając do nas emaila z zamówieniem. Każde przyjęcie zamówienia jest potwierdzane emailem zwrotnym.


4/ Odwiedzając naszego przedstawiciela regionalnego.  MG Projekt ma rozbudowaną sieć współpracujących partnerów,  u których można złożyć zamówienie na projekt  i dokonać adaptacji do działki.

 

Termin realizacji zamówienia:
Przesyłki z projektami wysyłamy w terminie  do 7 dni  ( do 5 dni roboczych ). W przypadku nowości ( projekty oznaczone indeksem „nowość”  lub „top” ), oraz niektórych wersji wariantowych projektów, terminy realizacji zamówienia należy uzgadniać za każdym razem indywidualnie z pracownią.


Projekty wysyłane są paczką priorytetową poczty polskiej. Jest to może najdłuższy, ale zdecydowanie najpewniejszy sposób dostarczenia przesyłki. Macie Państwo pewność dostawy w każdym miejscu kraju – nawet w najmniejszej miejscowości.


Projekty w zdecydowanej większości wysyłamy przesyłką za pobraniem. Płatność następuje w momencie odbioru paczki. Koszty wysyłki projektu priorytetem pokrywa pracownia – płacicie za sam projekt.


Istnieje możliwość wysyłki projektu kurierem pocztexu.  Wówczas doliczamy koszty wysyłki w wysokości 43 zł .

 

Płatność za projekt:


Płatności możecie dokonać Państwo na trzy sposoby :


1/ Płatność przy odbiorze projektu  -  zdecydowana większość naszych Klientów decyduje się na zamówienie projektu przesyłką za pobraniem.  Jest to najwygodniejsze rozwiązanie w momencie składania zamówienia  - nie trzeba dysponować kartą kredytową,  ani dokonywać przelewu jako przedpłaty. Trzeba natomiast mieć przygotowaną gotówkę w momencie odbioru paczki z projektami.


2/ Płatność za pomocą przelewu na konto pracowni - Możecie Państwo  zamówić projekt i zapłacić za niego przelewem. Wówczas nie będziecie musieli  płacić za niego gotówką w momencie odbioru. Płatności należy dokonać na jedno z naszych kont. Warunkiem realizacji zamówienia jest zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie.

 

Dane do wykonania przelewu:


MG Projekt Pracownia Architektoniczna  Michał Gąsiorowski, Tadeusz Gąsiorowski s.c.
03-112 Warszawa, ul. Uczniowska 14
Bank Multibank Oddział w Warszawie
Nr konta:  79 1140 2017 0000 4902 0832 9924


W tytule przelewu należy umieścić nazwę zamawianego projektu, oraz numer zamówienia, dla dalszej identyfikacji Państwa wpłaty.

 

3/ Płatność  kartą kredytową  - za pośrednictwem systemu Płatności.pl


Zobacz dodatkowe instrukcje.


 

Zwroty i zamiany projektów:


Zamawiając projekt w MG Projekt, macie Państwo zagwarantowaną możliwość zwrotu, lub zamiany projektu, na następujących zasadach.


Podstawowa możliwość zwrotu dokumentacji, to 14-dniowa rękojmia – w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki z projektem możecie Państwo zwrócić zamówiony projekt bez podania przyczyny takiej decyzji i macie Państwo gwarancją zwrotu swojej zapłaty. Zwrot dokonywany jest przelewem na podane przez Państwa konto w terminie do 14 dni od daty otrzymania przez nas projektu z powrotem.


Ponadto w terminie do dwóch miesięcy od daty otrzymania projektu możecie Państwo zamienić dokumentację na inną z oferty naszej pracowni i zapłacicie Państwo jedynie 300 zł opłaty manipulacyjnej za zamianę projektu.


Staramy się wychodzić naszym Klientom naprzeciw i nawet po upłynięciu dwóch miesięcy dokonujemy zamian projektów - po upływie dwóch miesięcy możecie Państwo zamienić projekt na inny z oferty MG Projektu za dodatkową opłatną w wysokości 30% wartości nowego projektu.


Za każdym razem należy pamiętać aby projekt był niezniszczony. Aby nie posiadał śladów kopiowania, ani nie był adaptowany. Projekty zniszczone nie będą przyjmowane ani do zwrotów, ani do zamian.


Jakich produktów nie możemy zakwalifikować do zwrotu lub wymiany ?


Projektów zużytych, zniszczonych, mających ślady rozszywania lub adaptowanych.


Plików elektronicznych ( jak kosztorys inwestorski, czy pliki wersji elektronicznej projektu ), zarówno przesłane do Klienta mailem, jak na dowolnym nośniku ( np. płyta CD ).
Zgodnie z Dz. U. Nr 22 , poz. 271 z późniejszymi zmianami )

 

Więcej na temat zwrotów lub zamian projektów na inne możecie Państwo przeczytać na stronie „warunki handlowe”.


Na stronie „warunki handlowe” umieściliśmy dla Państwa wygody formularz zwrotu lub zamiany projektu, do wypełnienia i wysłania do nas.

 

Zmiany w projektach i adaptacje:


W zakupionym u nas projekcie możecie Państwo  wykonać dowolne zmiany adaptacyjne. Nasza pracownia wyraża zgodę na dowolne modyfikacje projektów.


Więcej na ten temat dowiecie się Państwo na stronie „zmiany i adaptacja”.

 

Regulamin sklepu internetowego:

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt z nami:

 

Agnieszka Radochońska

mail: [email protected]

tel. (022) 676 66 83,

606 200 136 - Tylko dla przedstawicieli

 

 

Bożena Rojek

mail: [email protected]

tel. (022) 676 66 83, 600 392 884


 

Formularz kontaktowy

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Poleć ten projekt

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Zamów Katalog

Szanowni Państwo ze względów bezpieczeństwa zarówno naszej jak i Państwa poczty internetowej wprowadziliśmy zabezpieczenie w postaci pola captcha znajdującego się na dole formularza.

Informacja


Aby dodać komentarz musisz się wcześniej zalogować.

Zapisz się do newslettera

X

Ta strona używa cookie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.