Jak kupić projekt

Zamówienie projektu możecie Państwo złożyć u nas na cztery różne sposoby:


1/ Wypełniając formularz zamówienia na naszej stronie internetowej.

Proszę wybrać projekt i kliknąć klawisz „zamawiam”  - wówczas pojawi się łatwy do wypełnienia formularz zamówienia projektu. Wysłanie go jest jednoznaczne ze złożeniem zamówienia na projekt.  Każde przyjęcie zamówienia jest potwierdzane emailem zwrotnym.

 

2/ Telefonując do naszej pracowni na jeden z numerów biurowych.

Nasi konsultanci telefoniczni, oraz architekci udzielą odpowiedzi na pytania i przyjmą zamówienie.3/ Wysyłając do nas emaila z zamówieniem. Każde przyjęcie zamówienia jest potwierdzane emailem zwrotnym.4/ Odwiedzając naszego przedstawiciela regionalnego.  MG Projekt ma rozbudowaną sieć współpracujących partnerów,  u których można złożyć zamówienie na projekt  i dokonać adaptacji do działki.

 

Termin realizacji zamówienia:
Przesyłki z projektami wysyłamy w terminie  do 7 dni  ( do 5 dni roboczych ). W przypadku nowości ( projekty oznaczone indeksem „nowość”  lub „top” ), oraz niektórych wersji wariantowych projektów, terminy realizacji zamówienia należy uzgadniać za każdym razem indywidualnie z pracownią.


Projekty wysyłane są paczką priorytetową poczty polskiej. Jest to może najdłuższy, ale zdecydowanie najpewniejszy sposób dostarczenia przesyłki. Macie Państwo pewność dostawy w każdym miejscu kraju – nawet w najmniejszej miejscowości.


Projekty w zdecydowanej większości wysyłamy przesyłką za pobraniem. Płatność następuje w momencie odbioru paczki. Koszty wysyłki projektu priorytetem pokrywa pracownia – płacicie za sam projekt.


Istnieje możliwość wysyłki projektu kurierem pocztexu.  Wówczas doliczamy koszty wysyłki w wysokości 43 zł .