Zamów bezpłatny katalog - bądź na bieżąco

Zamów bezpłatny katalog - bądź na bieżąco

Postautor: MG Projekt » 21 lut 2012, 08:02

Na życzenie wyślemy na Państwa adres katalog z naszą ofertą.
Katalog może zostać do Państwa wysłany w formie:
- płyty CD z podstawowymi projektami domów i garaży - 280 projektów
- katalogu w postaci drukowanej z wybranymi projektami z naszej oferty

Uwaga! Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem, katalog w formie drukowanej jest chwilowo niedostępny (wyczerpany nakład). Zapraszamy wkrótce!

Udostępniamy natomiast katalog w formie plyty CD. Aby zamówić wystarczy wypełnić formularz po wcześniejszym kliknięciu na obrazek lub klawisz "zamów".

Bezpłatny katalog można zamówić w tym miejscu: http://www.mgprojekt.com.pl/zamow-bezplatny-katalog

Wysyłka na terenie Polski jest bezpłatna. W przypadku wysyłki za granicę będzie naliczona kwota manipulacyjna oraz koszty przesyłki. Aby zamówić wystarczy wypełnić formularz po wcześniejszym kliknięciu klawisza "zamów". Katalog zostanie wysłany do państwa listem poleconym Poczty Polskiej na wskazany adres.

- Katalog na płycie CD jest doskonałą propozycją dla osób mających ograniczony dostęp do internetu.
- Katalog drukowany - to z kolei rozwiązanie dla osób nie lubiących przeglądania domków na stronach www.
- Zapraszamy również do obejrzenia katalogu najnowszych projektów domów w wersji online.

Zapraszamy do punktów kolportażu prasy na terenie całego kraju po nasz najnowszy katalog.
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Zamów bezpłatny katalog - bądź na bieżąco

Postautor: zahor » 22 lut 2012, 20:29

katalog na cd juz zamowiony. Mam nadzieje ze informacje na forum + dane w katalogu pozwola mi cos wybrac z takiej liczby dostepnych produktow :)
zahor

Postautor: janek » 22 lut 2012, 23:32

dokladnie, katalog zamowiony. Nigdy nie wiem kiedy najdzie mnie jakas mysl i musze rzucic okiem na kilka projektow. A laptop prawie zawsze mam pod reka i od razu wszystko sobie posprawdzam.
Awatar użytkownika
janek

Postautor: Sissy » 13 mar 2012, 11:54

Kiedy będzie dostępny katalog drukowany? Wolałabym obejrzeć domy na papierze, na komputerze wszystko mogę obejrzeć na MG Projekt. Ewentualnie, gdzie można kupić najnowsze (płatne) katalogi MG?
Jeśli nie masz nic do powiedzenia, lepiej nie mów nic.
Awatar użytkownika
Sissy

Postautor: EwaN » 13 mar 2012, 12:01

Widziałam katalogi w empikach i dużych centrach handlowych w takich salonikach prasowych - inmedio? Nie pamiętam jak to się nazywa. Kosztują chyba coś około 30 zł, dużo fajnych domków, ale ja jednak wolę te elektroniczne. Właśnie zamawiam płytę CD, mam nadzieję że przyjdzie szybko. :)
Awatar użytkownika
EwaN

Postautor: Bywalec » 16 mar 2012, 14:00

dokladnie tak, ja kupilem sobie katalog w inmedio, kosztowal chyba faktycznie cos kolo tego, ale dokladnie nie pamietam. mam ten najnowszy, swietnie wydany, ladne domki, fajne wizualizacje, osobiscie chetnie przegladam je z rodzina na kanapie w domu i wole to robic 100x bardziej niz na komputerze!!!
Bywalec

Postautor: DanieLo » 11 kwie 2012, 06:24

Zgadzam sie z poprzednikami, nie ma to jak przejrzec proejkty na papierze. Najlatwiej mozna sie przyjrzec, i szybko wrocic do poprzedniego, badz innego zaznaczonego. Nic nie zastapi prawdziwego katalogu, tak jak i papierowej ksiazki nie zastapi ta elektroniczna. Chyba wiele osob sie ze mna zgodzi?
DanieLo

Postautor: Lucjan » 12 kwie 2012, 07:34

Oj zgadzam się. Jestem tradycjonalistą, już rejestracja na tym forum to duże ustępstwo w stosunku do moich przyzwyczajeń. :) A domy przeglądamy tylko w katalogach, tak najlepiej.

Pozdrawiam,
Lucjan
Lucjan

Postautor: Lola » 14 maja 2012, 12:50

czy w sprzedazy jest juz ten nowy katalog o ktorym jest na stronie? http://www.mgprojekt.com.pl/na-dniach-u ... iosna-2012
Awatar użytkownika
Lola

Postautor: Amarantus » 23 maja 2012, 06:26

Dołączam się do pytania, kiedy będzie nowy katalog? :D Jesteśmy zainteresowani! :D
Amarantus

Następna

Wróć do Obsługa klienta