Żaluzje czy rolety?

Re: Żaluzje czy rolety?

Postautor: Radoslaw1509 » 06 gru 2018, 09:21

Nie wiem, czy o tym słyszeliście, ale już są nawet okna z systemem oczyszczania powietrza. Coś takiego mają w ofercie firmy produkujące okna aluminiowe w systemach Schuco, np. R&M Alufasady. To wysokosprawne rozwiązanie, które wyłapuje z powietrza aż 99,9 % zanieczyszczeń włącznie z drobinami o wielkości 1 mikrometra.
Radoslaw1509

Postautor: Yanek » 11 lut 2019, 12:08

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletami zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę najpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Moją szczególną uwagę póki co przykuła firma http://roleter.pl/ Mają naprawdę duże doświadczenie, a z tego co widzę na ich stronie, realizacje, które mają za sobą są na naprawdę wysokim poziomie. Co o tym sądzicie?
Ludzie z przypadku uczynili mamidło, którym usprawiedliwiają swą własną głupotę.
Awatar użytkownika
Yanek

Postautor: dariusz » 09 kwie 2019, 06:32

myśle, że mają spoko ofertę możesz brać się za zakup
dariusz

Postautor: AndreaT » 15 kwie 2019, 09:18

Jestem raczej zwolennikiem rolet niż żaluzji. W domu mamy rolety "dzień-noc" w sypialni. Planuję jeszcze ich zakup do salonu.
AndreaT

Postautor: kk001 » dzisiaj, 19:07

A coś takiego https://perfecta.pl/oslony-zewnetrzne/markizy/markizy-kasetowe/ ? Myśle, że to coś pomiędzy żaluzjami a roletami. Kasety dadzą lekki dopływ światła przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności :D
kk001

Poprzednia

Wróć do Drzwi, okna, bramy garażowe