Żaluzje czy rolety?

JanKow

23 wrz 2019, 14:06

Jak ja budowałem swój dom to skorzystałem z oferty firmy deoro.pl

Naprawdę fajny kontakt z przedstawicielem + dobre doradztwo - sam jestem wielkim laikiem jezeli chodzi o takie detale jak markizy i rolety.

brando

23 wrz 2019, 14:52

Najlepsze rozwiazanie jakie widzialem to rolety zakrywajace okno od... dolu ! Podsuwamy sobie np do polowy okna i od gory leci swiatlo a od dolu jestesmy zaslonieci od sasiadow
jones

24 wrz 2019, 15:52

Ja wybrałem żaluzje drewniane. Wydają mi się być bardziej oryginalne i wyrafinowane. Nasze wnętrza od razu zyskały nowego klimatu. Zamówiłem je w Agata Rolety przez ich stronę, bo mam do nic kawałem, a słyszałem, że realizują też zamówienia z dostawą do domu. Szybko sprawnie, dobra jakość i montaż nie był skomplikowany. Ja jestem zadowolony, moja znajoma ma od nich rolety rzymskie i też mega zadowolona z jakości.
tanierolety
Kontakt:

10 paź 2019, 15:09

jones pisze:
24 wrz 2019, 15:52
Ja wybrałem żaluzje drewniane. Wydają mi się być bardziej oryginalne i wyrafinowane. Nasze wnętrza od razu zyskały nowego klimatu. Zamówiłem je w Agata Rolety przez ich stronę, bo mam do nic kawałem, a słyszałem, że realizują też zamówienia z dostawą do domu. Szybko sprawnie, dobra jakość i montaż nie był skomplikowany. Ja jestem zadowolony, moja znajoma ma od nich rolety rzymskie i też mega zadowolona z jakości.
Bardzo dobry wybór, żaluzje drewniane są nie tylko bardzo modne ale i praktyczne, i co ważne bardzo fajnie dopełniają wnętrze. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Drzwi, okna, bramy garażowe”