Wykładzina - tak czy nie?

Re: Wykładzina - tak czy nie?

Postautor: Margot » 23 paź 2016, 12:42

Wykładzina jest dobrym rozwiązaniem w zależności od tego do jakiego pomieszczenia ją damy. Tam gdzie na pewno , często będzie się brudzić to jej położenie mija się z celem.W innych pomieszczeniach może bardzo ładnie wyglądać.
Margot

Postautor: olek86 » 24 paź 2016, 09:07

Wykładzina w sypailni sprawdza się idealnie, ponadto to uczucie ciepła gdy wstajesz rano, a nie zimnej podłogi. przy odpowiednim dbaniu i czyszczniu nie ma żadnego problemu, ponadto to pomieszczenie służy nam tylko i wyłącznie do spania.
olek86

Postautor: followgud » 24 paź 2016, 09:35

Moim zdaniem wykładzina to nie tylko rozwiązanie na podłogi w biurze, ale przede wszystkim w domu, sprawdzi się doskonale w przedpokojach, sypialniach, gabinetach, no może trochę mniej w kuchniach i łazienkach, ale w sumie dla chcącego nic trudnego. Największą zaletą jest jej zwięzłość, użyte sploty zapewniają im grubość i wytrzymałość przed ścieraniem, a także doskonale zatrzymują ciepło i rano spokojnie możemy chodzić po podłogach.
Awatar użytkownika
followgud

Postautor: magic992 » 23 gru 2016, 08:12

Racja, odradzałam bym dywanów, wykładzin itd. Panele są najłatwiejsze do utrzymania czystości, a również niedrogie :) Ja zakupiłam do całego domu w jednym kolorze i wzorze, duży wybór spośród producentów i produktów.
magic992

Postautor: Alka » 07 mar 2017, 09:10

Wszystko zależy od gustu i sytuacji. Przy małych dzieciach faktycznie najwygodniejsze są panele, bo najłatwiej z nich wytrzeć, jak coś się rozleje, czy pokruszy. Ale jak dzieci są już starsze lub w ogóle ich nie ma, to wykładzina jest dobrym pomysłem. Mi na przykład najbardziej podoba się wykładzina w sypialni - wstajesz z łóżka i masz cieplutko.
Alka

Postautor: TomekP » 08 mar 2017, 06:13

Dla mnie wykładzina to dobry wybór. Łatwa w montażu, łatwa do wymiany, nadaje pomieszczeniom przytulnego charakteru, no i to chodzenie po takiej podłodze (szczególnie jak pod spód położysz dobry pianomat) - rewelacja. A to, że trzeba o nią może trochę więcej dbać, częściej odkurzać czy od czasu do czasu uprać to nie problem.
TomekP

Postautor: adamjanoww » 25 maja 2017, 11:12

Mi się zdecydowanie nie podobają wykładziny. Żeby było miękko w stopy i aby zmniejszyć echo w pokoju może lepiej sprawdziłby się dywan? Choć moim zdaniem wygodniejszym i łatwiejszym w utrzymaniu rozwiązaniem byłyby panele bądź parkiet i na to jakiś niewielki dywanik.
adamjanoww

Postautor: Alka » 23 cze 2017, 20:42

TomekP - z tego co widzę, na stronie, to Organika ma też podkłady pod panele, które docieplają i wyciszają - więc to nie jest tak, że tylko wykładzina, zapewni Ci komfort. Tak jak napisałam wcześniej, to kwestia gustu i sytuacji życiowej, co danej osobie będzie lepiej pasować, ale dobry podkład jest ważny pod każdy rodzaj podłogi.
Alka

Postautor: loboprime » 30 cze 2017, 13:39

Wykładzina się sprawdzi w tych pomieszczeniach, które mają brzydkie, niezmienione panele oraz przy małych dzieciach. Tak poza tym to są dobrym rozwiązaniem do powierzchni biurowych czy w gabinetach. Niektóre są bardziej wytrzymałe na wycieranie i wchłanianie plam, dlatego trzeba je dokładnie sprawdzić, zamiast wybierać na chybił trafił.
loboprime

Postautor: AirAir » 05 wrz 2017, 17:04

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady ;) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Prawdziwym problemem nie jest samo cierpienie czy samo zapomnienie, ale ich niemoralna bezsensowność, absolutnie niehumanitarny nihilizm cierpienia.
Awatar użytkownika
AirAir

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fundamenty i podłogi