Wykańczanie wnętrz - styl skandynawski?

Wykańczanie wnętrz - styl skandynawski?

Postautor: frendzel » 08 cze 2017, 06:21

Witam. Wspólnie z mężem kupiliśmy niedawno mieszkanie i teraz chcielibyśmy zająć się jego wykończeniem. Zdecydowaliśmy się już na wykonawcę, remontowała mieszkanie mojej siostry, która była wręcz zachwycona ich usługami. Wszystko zrobili bardzo profesjonalnie i na wyznaczony termin), jednak nie mamy trochę koncepcji. Owszem oglądaliśmy wiele projektów i otrzymaliśmy od mxb24 wiele podpowiedzi, jednak nie umiemy się na nic zdecydować. Myśleliśmy o wnętrzu w stylu skandynawskim, jednak boimy się, że to jedynie chwilowa moda, która minie, a mieszkanie szybko nam się znudzi. Co sądzicie o tym drodze Forumowicze? Będe wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i porady.
frendzel

Re: Wykańczanie wnętrz - styl skandynawski?

Postautor: Norek » 24 cze 2017, 04:38

Moim zdaniem, jeśli chcecie styl skandynawski, tylko dlatego, że jest modny, to lepiej się zastanowić nad nim dwa razy. Bo przecież to wam się ma podobać, a nie tylko być modne. Dobrym pomysłem, jest skorzystanie z usług jakiegoś biura projektowego, bo tam faktycznie pomogą wam zrobić wnętrze, które będzie dopasowane do waszych potrzeb i gustów.
Norek

Postautor: Bob_the_builder » 23 sie 2017, 10:01

Szukacie dodatków w stylu skandynawskim? Mogę z całego serca polecić sklep White House Design, w którym zakupiłam m.in. elementy wystroju do mojej sypialni. ;)
Bob_the_builder

Postautor: floid893 » 26 sie 2017, 13:12

Jakie ceny? Być może się zainteresuje, ale mam ograniczony budżet. Mam nadzieję, że ktoś pomoże. W końcu trzeba sobie pomagać.
Nie daj się omamić!
Awatar użytkownika
floid893

Postautor: Olekkk123 » 29 sie 2017, 06:40

Moim zdaniem styl skandynawski jest bardzo dobrym rozwiązaniem na aranżację wnętrz. Z żoną mamy zamiar robić gruntowny remont salonu i właśnie w takim stylu zamierzamy go zrobić. Nie chodzi tu o to, że jest akurat modny, ale w prostocie siła. Plusem stylu skandynawskiego jest to, że po jakimś czasie jak by się nam znudził, można dodać kolorów, trochę innych dodatków i w tani sposób wystrój się zmieni. Zdecydowaliśmy się z żoną na taki styl, ponieważ wnętrze wydaje się bardziej przestronne, a mimo iż styl skandynawski charakteryzuje się jasnymi barwami to wcale nie sprawia wrażenia chłodnego tylko przytulnego. Dlatego bardzo ważne są tu dodatki.
Olekkk123

Postautor: fraplens » 29 sie 2017, 11:35

Uwielbiam styl skandynawski , chyba najbardziej ze wszystkich. Jasne barwy, drewno to do mnie przemawia. Planuję całe mieszkanie przerobić właśnie na taki styl. Póki co dopiero wszystko projektuje i szukam w sklepach.
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2017, 08:01 przez fraplens, łącznie zmieniany 1 raz
fraplens

Postautor: TomekP » 29 sie 2017, 11:36

Ja wolę styl bardziej elegancki A styl skandynawski już mi się trochę przejadł.
TomekP

Postautor: Jacqueline » 08 paź 2017, 16:05

Mi osobiście podoba się wykończenie wnętrz w stylu skandynawskim. Taką tez mam łazienkę.
Jacqueline

Postautor: slawek111 » 13 paź 2017, 18:20

Hejka wszystkim forumowiczom :) Ja właśnie poszukuję dobrej firmy od montażu okien, drzwi i rolet do mejego powstającego dość prężnie domu :) Chciałbym ze wszystkim zdążyć jeszcze przed zimą, więc muszę dość szybko podjąć tę decyzję. Chodzi o jakąś firmę operującą na terenie Katowic lub przynajmniej na terenie województwa śląskiego. Czy jesteście zatem w stanie mi kogoś w tym obszarze tematycznym doradzić?

Póki co zrobiłem tylko research w Internecie. Wpadło mi w oko kilka ofert firm. Czy jesteście zatem w stanie mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym doradzić? Co więcej, interesuje mnie rónież montaż markiz, co również wykonują.

A może znacie jeszcze jakąś napawdę dobrą firmę ze śląska, która zajmuje się tego typu sprawami. Byłbym naprawdę niezwykle wdzięczny za wszelkie sugestie w tym obszarze tematycznym.
Otóż według mnie wszelka nagłość wiąże się z czasem
Awatar użytkownika
slawek111

Postautor: DanielMak » 01 lis 2017, 21:24

Styl skandynawski mi osobiście najbardziej odpowiada i czuje się wtedy jak w domu :)
DanielMak

Następna

Wróć do Porady budowlane