Wykańczanie wnętrz - styl skandynawski?

Re: Wykańczanie wnętrz - styl skandynawski?

Postautor: janek54 » 08 paź 2018, 12:08

Styl skandynawski szumnie wkroczył na polski salony. I nic dziwnego z uwagi, ze pomieszczenia w stym stylu są nowoczesne, przytulne oraz jasne. Wiele osob jednak kupuje same meble z ikei i wydaje im się,ze maja mieszkania czy domy skandynawskie. Jednak trochę się to różni. Dla mnie styl skandynawski to
proste formy
naturalne drewno
biel,szarość oraz brąz
skóry jako dodatki
oraz surowość wnętrza

Jak tutaj:
Obrazek
https://www.mgprojekt.com.pl
janek54

Postautor: bartlomiej » 03 gru 2018, 11:20

Znalazłam lampy, które mi odpowiadają, pasują do mojego wnętrza przedstawiam na zdjęciu. Czy lampy ktoś na forum może mi powiedzieć gdzie takie mogę zakupić najlepiej w Warszawie?

Obrazek
bartlomiej

Postautor: Nowy93 » 11 gru 2018, 08:38

Lekko industrialna i skandynawska ta lampa, bardzo podobne widziałem w Magii Północy, tutaj można znaleźć więcej propozycji odnośnie lamp wiszących https://www.magiapolnocy.pl/ekskluzywne-lampy-wiszace Myślę, że niemal każdy znajdzie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
Nowy93

Postautor: Kati45 » 27 gru 2018, 11:30

Styl skandynawski w kuchni jest fajny, minimalizm daje poczucie przejrzystości, a zawsze mozna wybrać ocieplony minimalizm - to dla tych, którzy uważają, że kuchnia musi być cieplym wnętrzem. Do tego dobieramy odpowiednie sprzęty, armaturę kuchenną - w tym stylu Kludi ma kilka takich designerskich perełek
Kati45

Postautor: Lewczak » 25 sty 2019, 13:26

Moim zdaniem sztuczne rośliny w domu sprawiają, że staje się on bardziej przytulny. Takie dekoracje zdecydowanie go ocieplają. DLa mnie jako osoby, która nie bardzo dba o rośliny to idealne rozwiązanie.
Lewczak

Poprzednia

Wróć do Porady budowlane