wnętrza

wnętrza

Postautor: miszell » 26 sty 2012, 11:33

projekt projektem, ale potem to trzeba urzadzic!! piszcie jak, czym i gdzie - pomyly, inspiracje, wizje:))
Awatar użytkownika
miszell

Re: wnętrza

Postautor: miszell » 26 sty 2012, 11:45

kto sie domyslił, ten sie domyslił, że nie zalozylam tematu bez powodu... wyobraźcie sobie domek parterowy - oko 95 m pow użyt. czyli dość niewielki jak na dom... 3 olbrzymieee pokojeee i ZERO pomysłu na urządzenie, w jednym oczywiście sypialnia (łóżko na środkowej ścianie i zabudowana szafa na całej długości jednej ściany), 2 szafeczki nocne i może jakaś toaletka (ewentualnie komódka) i co jeszcze... ??? pokój środkowy ma pełnić funkcje przejścowego salonu (kominek, pianino, regał na książki:)) a pokój trzeci to też w zasadzie taki jakby salon ale o innych funkcjach (tu tv, duży stół) - w każdym z pokoi po 2 okna.. i to tak w zarysie... pytanie brzmi JAK TO URZĄDZIĆ?? chciałabym zeby było dosć nowocześnie ale jednocześnie przytulnie, jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
miszell

Postautor: Sharlotka » 26 sty 2012, 14:36

Jeśli mysle o pianinie to mam przed oczami tylko klasyczne wnetrze. Nie potrafie tego zgrac z nowoczesnym, designerskim wystrojem, ale moze jeszcze nie wszystko widzialam. Mam nadzieje, ze instrument nie traktujesz tylko jako ozdobe :)
Sharlotka

Postautor: orzech » 27 sty 2012, 09:17

a czy ciagle pokoiki dla dzieci urzadza sie wedlug schematu - jak dziewczynka to rozowy, jak chlopiec to niebieski? To ukladam w glowie przyszly dom i to mnie nurtuje ciagle...
orzech

Postautor: Asia » 27 sty 2012, 11:33

orzech pisze:a czy ciagle pokoiki dla dzieci urzadza sie wedlug schematu - jak dziewczynka to rozowy, jak chlopiec to niebieski? To ukladam w glowie przyszly dom i to mnie nurtuje ciagle...

Nie. Ta "moda" już przeminęła bardzo dawno temu. Przynajmniej tak mi się zdaje. Mając na rynku tak duzo, barw, elementow wystroju, to az grzech skupisc sie na jednym kolorze w pokoju. A pokój dla dziecka powinien byc kolorowy, wesoly.
Asia

Postautor: krakus » 18 lut 2012, 21:07

A znacie jakies dobre strony fdzie mozna podejrzec ciekawe realizacje na dom. Mam juz kupione projekt i teraz szukam isnpiracji. Moze znacie cos godnego polecenia?
krakus

Postautor: Tatam » 22 maja 2012, 09:37

Ktoś z Was próbował może naklejek na ściany?
Ostatnio bardzo mnie ciekawią i nie wiem czy u siebie czegoś takiego nie zrobić
Obrazek
Tatam

Postautor: nika » 22 maja 2012, 10:17

Mnie się te naklejki strasznie podobają, tylko nie wiem na ile to jest trwałe... ktoś z Was to miał?

Swojego czasu polowałam na taką
Obrazek

ale mnóstwo motywów i z tego co wiem, możesz sobie nawet samemu to zaprojektować!
nika

Postautor: Iga » 22 maja 2012, 13:23

Nie jestem przyzwyczajona do takich udziwnień. Wszystko zależy jak masz urządzoną resztę mieszkania, ale osobiście wole zawiesić fajny obraz :) Jak długo trzymają takie naklejki? co jak zaczną się odklejać?
Iga

Postautor: OlaŚliwńska » 23 maja 2012, 13:02

Naklejki zdecydowanie mi się nie podobają, stałe aranżacje sa lepsze- obrazy, kolorowe plyty, wiele jest mozliwości. Trzeba tylko poszukać i posprawdzać . Sama troche maluje i myślałam żeby na ścianie w salonie czegoś nie stworzyć:)
OlaŚliwńska

Następna

Wróć do Off-topic