wnętrza

ariel

01 gru 2016, 11:50

ja uwielbiam dom nałogowo oglądamy z żoną i inspirujemy się na maxa! :)

ana_bullfinch

03 gru 2016, 22:54

Ja uwielbiam białe meble, szczególnie w stylu skandynawskim. W przyszłości, gdy będę urządzać się już na swoim, zamierzam całe mieszkanie urządzić w stylu minimalistycznym, będzie dominować szarość i biel, na podłodze sosnowe deski. W salonie postawię białe meble. Myślę, że taki styl sprawdzi się w każdym mieszkaniu, jest uniwersalny, niewymagający, a przy tym prezentuje się dobrze w każdym pomieszczeniu.
michalina84

22 gru 2016, 11:24

Ja kupując mieszkanie, zawsze wiedziałam, że chce mieć je urządzone prosto i w jasnych kolorach. I tak właśnie jest: ściany w większości są białe, a tylko 2 szare ( jedna w salonie - tam gdzie jest tv, a druga w przedpokoju). Kolorystyka jest ogólnie biało - szara i jestem bardzo zadowolona z efektu, bo dzięki temu mogę urozmaicać wnętrze różnymi dodatkami w ciekawych, intensywnych kolorach i wzorach.
Lili369

28 gru 2016, 09:04

Chyba biało szaro to nie dla mnie, bo zbyt pusto. Jakoś tak mi się przynajmniej kojarzy. Ja wole ciepłe przytulne wnętrza. Najbardziej podoba mi się jak są meble francuskie a ściany w kolorach beżu i brązu
serwisko
Kontakt:

18 sty 2017, 11:25

Jak chcesz szkło do kuchni to pamiętaj tylko żeby było to szkło hartowane zastosowane do wykonania np. paneli szklanych w kuchni, łazience, salonie... jest w swoim zastosowaniu przede wszystkim szkłem bezpiecznym niż zwykłe tańsze które proponują inne firmy.
Argentina

15 lut 2017, 18:07

również uwielbiam wnętrza w stylu skandynawskim . Ale tym takim bardziej nowoczesnym skandynawskim . w starym mogę mieć urządzone jedno pomieszczenie , ale reszta w nowoczesnym stylu ;) Ja jeszcze dodam ,ze ważne jest tez to , by gniazdka czy włączniki dopasować pod kolor zasłon chociażby czy jakiegoś fotela . Z Ospela mam takie włączniki z kolorowymi ramkami ;) gdzie właśnie sa w ten sposób podpasowane ;)
Bymax

13 mar 2017, 10:05

Białe wnętrza według mnie są przereklamowane i warto jest jednak wprowadzić jakiś mocniejszy akcent kolorystyczny do wnętrza.
Ondaner

24 mar 2017, 02:11

Kiedyś się wymądrzałam, że umiem świetnie urządzać mieszkania i chwaliłam się swoim salonem. Aż poszłam w odwiedziny do koleżanki z pracy, której mieszkanie urządzało biuro Joanny Rembelskiej i aż mi się głupio zrobiło, bo okazało się, że moje mieszkanie jednak nie jest tak super jak myślałam. Mieszkanie koleżanki zrobiło na mnie takie wrażenie, że aż sama skorzystałam z usług tego biura :P
Ekspert Porta

30 kwie 2017, 21:22

Witam, zastosowanie bieli we wnętrzu to przede wszystkim optyczne powiększenie i rozjaśnienie pomieszczenia.
Taki zabieg doskonale sprawdza się na małych powierzchniach, ale też i w dużych domach, dając domownikom wrażenie harmonii i uporządkowania. Nie bez przyczyny stanowi fundamentalny kolor w skandynawskich aranżacjach - biel świetnie odbija światło. Białe przestrzenie w połączeniu z oryginalnymi dodatkami takimi jak szkło, metal czy designerskie drzwi, tworzy bardzo nowoczesną przestrzeń. Więcej inspirujących zestawień znajduje się na blogu - zapraszam

Pozdrawiam,
Ekspert Porta
ameliajanowska

08 maja 2017, 13:28

Urządzanie wnętrza jest zadaniem dość trudnym i wymagającym od osoby się tego podejmującej dość sporych umiejętności. Urządzanie domowego wnętrza czasem jest przyrównywane do urządzania pokojów hotelowych - ale trzeba pamiętać, że meble hotelowe są o wiele bardziej narażone na zużycie dlatego powinny być produkowane z solidnych i mocnych materiałów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Off-topic”