Willa parkowa

Re: Willa parkowa

Postautor: Jagoda1 » 01 sie 2016, 12:24

My budujemy dom w okolicy Rzeszowa. Napiszcie na jaki kolor stolarki się zdecydowaliście? zostaliście przy kolorze białyM
Jagoda1

Mój dziennik budowy

Postautor: Alex 2010 » 24 sie 2016, 11:08

Witam,

Razem z żoną bardzo poważnie rozważamy wybór projektu Willa Parkowa (wersja D). Mam pytanie do uczestków forum, czy jest możliwość zobaczenia realizacji którejkolwiek z wersji w województwie łódzkim, mazowieckim lub kujwasko-pomorskim? My jesteśmy z Kutna, ale w związku a tym że mam mobilną pracę możemy się wybrać w każdym kierunku. Bardzo proszę o informację na adres [email protected]

Pozdrawiam wszystkich zaintersowanych tym projektem.
Alex 2010

Postautor: Slawek T. » 24 sie 2016, 11:49

BASIA007 pisze:WITAM , CZY KTOŚ BUDUJĘ TEN DOMEK W OKOLICY RZESZOWA. MY ZACZYNAMY BUDOWĘ WE WRZEŚNIU. CHĘTNIE OBEJRZAŁABYM GO W RZECZYWISTOŚCI. :P

Witam,
Bardzo spodobal nam sie ten projekt, choc trzeba go troche adoptowac do naszych potrzeb.
W wariancie C chcemy zrobic bezposrednie przejscie z garazu do domu i inny uklad pokoi.
Czy znacie moze kogos, kto ten projekt buduje lub juz wybudowal?
Jezeli zaczynacie budowe we wrzesniu, czy bylabo mozliwe zobaczyc sobie ten projekt na zywo?
Pozdrawiam
Slawek
Slawek T.

Postautor: Slawek T. » 24 sie 2016, 11:51

Jagoda1 pisze:My budujemy dom w okolicy Rzeszowa. Napiszcie na jaki kolor stolarki się zdecydowaliście? zostaliście przy kolorze białyM

Witam,
budujecie teraz wille parkowa?
Czy byloby mozliwe zobaczyc sobie ten projekt na zywo?
Pozdrawiam
Slawek
Slawek T.

Postautor: agatanowak » 24 wrz 2016, 18:39

Dobry wieczór!
Marzy nam sie projekt willi parkowej, ale caly czas prowadzimy dyskusje odnosnie wersji a I werscji c... Jesli ktos z Was ma zdjecia zrealizowanego juz projektu, albo zdjecia z realizacji prosze o podzielenie sie ;) Jestem bardzo ciekawa jak wyglada w rzeczywistosci. Pozdrawam!
agatanowak

Postautor: patrycjazdunek12 » 29 wrz 2016, 11:09

Slawek T. pisze:
Jagoda1 pisze:My budujemy dom w okolicy Rzeszowa. Napiszcie na jaki kolor stolarki się zdecydowaliście? zostaliście przy kolorze białyM

Witam,
budujecie teraz wille parkowa?
Czy byloby mozliwe zobaczyc sobie ten projekt na zywo?
Pozdrawiam
Slawek

Witam
Czy mozna by było skontaktować się z osobą, która zrealizowała ten projekt, by móc zobaczyc go na zywo??

bardzo proszę o kontakt [email protected]
patrycjazdunek12

Postautor: [email protected] » 13 paź 2016, 09:51

Witam serdecznie, jestem przed zakupem projektu Willa Parkowa, okolice Rzeszowa. Bardzo zależy mi na możliwości obejrzenia tego domu na żywo. Jeśli ktoś miałby chęć się pochwalić bardzo proszę o kontakt Dawid.

[email protected]
[email protected]

Postautor: agatanowak » 27 paź 2016, 18:55

Dobry wieczór,
Proszę o kontakt z kimś kto realizuje projekt willi parkowej, gdziekolwiek w Polsce! :-) Bardzo zależy mi żeby zobaczyć dom w rzeczywistości.Jestem z Małopolski, ale dojadę wszędzie :D mój adres e-mail: [email protected].
Pozdrawiam forumowiczów!
agatanowak

Postautor: madzia7070 » 20 lis 2016, 16:01

BASIA007 pisze:WITAM , CZY KTOŚ BUDUJĘ TEN DOMEK W OKOLICY RZESZOWA. MY ZACZYNAMY BUDOWĘ WE WRZEŚNIU. CHĘTNIE OBEJRZAŁABYM GO W RZECZYWISTOŚCI. :P

Hej, w jakiej miejscowosci budujesz ten domek ? Rowniez zamierzamy wybrac ten projekt i chcialabym zobaczyc go na zywo :) prosze o kontakt: [email protected]
madzia7070

Postautor: kidulthood » 22 sty 2017, 13:40

Dzień dobry,
jestem zainteresowana zakupem projektu, jednak wcześniej wolałabym obejrzeć dom w rzeczywistości lub na zdjęciach - z realizacji. Prosiłabym o kontakt osoby, które budują go w okolicach Rzeszowa (ewentualnie woj.podkarpackie/lubelskie). Mój adres e-mail: [email protected]
kidulthood

PoprzedniaNastępna

Wróć do Projekty domów