Wersja elektroniczna projektu

Wersja elektroniczna projektu

Postautor: MG Projekt » 03 lut 2012, 08:20

Dla tych z Państwa którzy zakupili już w pracowni lub zamierzają zamówić projekt oferujemy możliwość zakupienia dodatkowo wersji elektronicznej projektu.

Wersja elektroniczna projektu jest przygotowywana w formie nieedytowalnych plików z rzutami kondygnacji - przydatne to jest w przypadku różnych adaptacji bądź w momencie gdy projekt jest złożony w urzędzie a istnieje potrzeba ustalenia współpracy z wykonawcami.

Pliki DWG są edytowalne i konieczne gdy występuje potrzeba dokonania zmian w projekcie takich jak wszelkie przeróbki architektoniczne (np. zmiany gabarytów budynku, ścian zewnętrznych i wewnętrznych), przeprojektowanie instalacji, czy też bardzo pomocne przy projektowaniu wnętrz.

Poniżej prezentujemy fragment wersji elektronicznej projektu.

Obrazek

Wszystkie informacje na temat pakietu dostępne tutaj - http://www.mgprojekt.com.pl/wersja-elek ... a-projektu
MGProjekt Pracownia Architektoniczna | http://www.mgprojekt.com.pl | 022 676 66 83
Awatar użytkownika
MG Projekt

Re: Wersja elektroniczna projektu

Postautor: welbek » 08 lut 2012, 13:23

Przyda się w podczas urządzanie wnętrz. Od razu bedzie mozna zobaczyc wizualizacje wszystkich decyzji. Warto. Ile takie cudeńko kosztuje?
welbek

Postautor: darek » 18 lut 2012, 17:52

Podczas wstępnego planowania przestrzeni w moim projekcie (akacjowy) zobaczyłem jak fajnie mieć taką wersję. Gdy cos nam przyjdzie do glowy od razu mozemy sprawdzic jak cos takiego moze wygladaj w danym pomieszczeniu. Jeden rzut oka na monito i juz wszystko wiemy. Naprawde przydaje sie do realizacji.
darek

Postautor: Karol » 19 lut 2012, 09:13

Wlasnie zakupilem ta wersja dla swojego domku letniskowego. Teraz chatka drewniana bedzie mogla pozyc troche w laptopie zanim powstanie w rzeczywistosci. Juz nie moge sie tego doczekac.
Karol

Postautor: Sissy » 13 mar 2012, 11:58

darek pisze:Podczas wstępnego planowania przestrzeni w moim projekcie (akacjowy) zobaczyłem jak fajnie mieć taką wersję. Gdy cos nam przyjdzie do glowy od razu mozemy sprawdzic jak cos takiego moze wygladaj w danym pomieszczeniu. Jeden rzut oka na monito i juz wszystko wiemy. Naprawde przydaje sie do realizacji.

O widzisz, dzięki za opinię. Zastanawiałam się nad tym i nie byłam przekonana. Chyba się skuszę, mimo że do wymarzonego domu jeszcze długa droga. Ktoś jeszcze miał do czynienia z elektroniczną wersją i może potwierdzić jej przydatność?
Jeśli nie masz nic do powiedzenia, lepiej nie mów nic.
Awatar użytkownika
Sissy

Postautor: Harley » 16 mar 2012, 14:35

welbek pisze:Przyda się w podczas urządzanie wnętrz. Od razu bedzie mozna zobaczyc wizualizacje wszystkich decyzji. Warto. Ile takie cudeńko kosztuje?

Dołączam do pytania. Chyba się zdecydujemy na tą elektroniczną wersję, wiadomo że wszystko idzie do przodu, więc i plany trzeba trzymać na dysku, a nie tylko na papierze. :)
Budujemy na Śląsku!
Harley

Postautor: Fero » 21 mar 2012, 14:51

O proszę, a właśnie pytałem gdzieś indziej na forum o to, czy są wersje elektroniczne. :] No dla mnie absolutny must have, bo te kartki papieru niespecjalnie do mnie przemawiają. Mam tylko pytanie odnośnie ceny, czy zawsze jest taka sama, czy może różni się w zależności od projektu?
Fero

Postautor: Sissy » 21 mar 2012, 15:01

Z tego co mi wiadomo, to cena jest jedna i niezmienna. Ale najlepiej jakby się wypowiedział ktoś, kto kupił pakiet. Ja jeszcze nie miałam okazji.
Jeśli nie masz nic do powiedzenia, lepiej nie mów nic.
Awatar użytkownika
Sissy

Postautor: Harley » 30 mar 2012, 14:00

Sissy pisze:Z tego co mi wiadomo, to cena jest jedna i niezmienna. Ale najlepiej jakby się wypowiedział ktoś, kto kupił pakiet. Ja jeszcze nie miałam okazji.

Dzięki, Sissy! Po konsultacji z mężem - bierzemy na pewno! :)
Budujemy na Śląsku!
Harley

Postautor: Lucjan » 16 kwie 2012, 14:14

Ciekawa sprawa, ale chyba nie dla nas. Jednak co papier to papier. Tak, wiem, tradycjonalista ze mnie. :) Już forum było dużym wyzwaniem, a co dopiero wersja.

Pozdrawiam,
Lucjan
Lucjan

Następna

Wróć do Pakiety dla domów