wąska działka

Re: wąska działka

Postautor: DanieLo » 12 kwie 2012, 06:16

No a wąska działka wcale nie musi oznacza byle jakiej budowli. Jest mnostwo fajnych aranzacji niewielkiego obszaru, wiele mozliwosci ... Plusem takiej działki z pewnościa jest to, ze jest przytulna, i nawet niewielki ogrod mozna fajnie obsadzic roslinkami - stworzyc oaze, do ktorej bedziemy wracac po kazdorazowym powrocie z pracy :)
DanieLo

Postautor: Lucjan » 12 kwie 2012, 07:19

Zgadzam się! Nasza rodzina buduje na wąskiej. Projekt piękny, a wnętrze i ciekawe, i ustawne. Nie ma się co bać wąskich działek, po prostu są nietypowe, co zmusza do dużej inwencji i tyle. :)

Pozdrawiam,
Lucjan
Lucjan

Postautor: Davidof » 10 paź 2012, 11:13

Też bym został na wąskiej działce po rodzicach, na MG Projekt jest pełno takich domków http://www.mgprojekt.com.pl/projekty-domow-na-waska-dzialke?list_type=thumbs&special=&order_by=name_asc&limit=0&current_page=1 które wcale nie wyglądają na jakieś bardzo wąskie, wszystko trzeba dokładnie pomierzyć i do tego dopasować. Ja jestem Fanem Miejskiego i Albatrosa :)) Bardzo jestem ciekawy co wybrałeś?
Davidof

Postautor: redlips » 11 lip 2013, 12:28

Właśnie też się zastanawiam nad kupnem pewnej działki, tylko jest wąska i nie byłam pewna czy jakikolwiek domek tam zmieszczę... Dzięki Davidof!
redlips

Postautor: BBila » 14 lut 2014, 12:34

O super linki podrzuciliście! jeszcze tak dobrze nie orientuję się na stronie pracowni więc chetnie skorzystam z tego co podpowiadacie. w prawdzie działke mamy dośc symatryczną ale chciałabym zyskac jak najwięcej przestrzeni na ogród.
BBila

Poprzednia

Wróć do Porady budowlane