Ułożenie płytek w małej łazience

Ułożenie płytek w małej łazience

Postautor: piter » 21 sty 2018, 07:29

teraz panują trendy układania płytek asymetrycznie , jakieś pionowe pasy , dekory , każda ściana w innym kolorze

w dużych łazienkach można poszaleć,ale w małych ?
już nawet nie chodzi mi o konkretną wielkość kafli i ich konkretny kolor , ale jak rozmieściliście odcienie? głównie w małych łazienkach

płytki już prawie mam upatrzone , nie wiem jednak jakie wybrać ?
w serii jest brąz ciemny , brąz jasny i jasnobeżowy
z dekorów zrezygnuję , ale chciałam kolorami płytek ciut urozmaicić
jak radzicie?
piter

Re: Ułożenie płytek w małej łazience

Postautor: Dingles » 23 sty 2018, 10:11

W niewielkich łazienkach lepiej byłoby zrezygnować z szalonych kolorków ponieważ takie kolory nie wygladają dobrze. Na rzecz jasnych.Nie polecam brązu (no chyba, ze w dodatkach). Lepsza byłaby biel, ewentualnie beż.
Dwie ciekawe serie, ktore moim zdaniem dobrze wyglądałyby w niewielkich łazienkach to
all in white tubądzin
alabastrino tubądzin
Dingles

Postautor: laurka » 30 kwie 2018, 15:29

ja mam małą łazienkę i kupiłam płytki jasno szare z białym, ale położone nie na całośći,ściana gdzie kabina i narożna całe w płytkach a jedna ma schodki jakby i wmontowane lustrzane kafelki
laurka

Postautor: dopel » 12 maja 2018, 09:17

Jeśli łazienka jest mała zrezygnowałbym z okładania płytek po sam sufit, im więcej ściany zostanie wolnej tym będzie sprawiała wrażenie większej. I płytki lepiej wybierać duże, prostokątne to też wizualnie powiększa przestrzeń. A na ściany koniecznie farba o właściwościach grzybobójczych, najlepsze ma w ofercie dulux seria easycare kuchnia i łazienka bo oprócz typowej ochrony przed wilgocią jako jedyna ma też właściwości hydrofobowe - skłonność do odpychania od siebie wody.
dopel

Postautor: mick09 » 14 maja 2018, 12:04

Myślę, że to jest sprawa dla specjalisty. Z całą pewnością jest to dość dobre rozwiązanie ;)
Światło i mrok. Życie i śmierć. Gdzie jest moje miejsce?
Awatar użytkownika
mick09

Postautor: Czeslawa23 » 18 maja 2018, 16:19

Też myślę, że to całkiem dobre rozwiązanie, nie ma co się zastanawiać :)
Czeslawa23

Postautor: popieo456 » 20 maja 2018, 20:13

w małych łazienkach najlepiej kupować jasne kolory płytek, dużo przestrzeni robią tez lustra
https://www.aasapolska.pl
popieo456

Postautor: KillMe » 27 maja 2018, 18:10

Zgadzam się w 100% - nie ma co pakować ciemnych kolorow bo tylko przytłocza i wlasciwie efekt bedzie marny... Najlepiej postawic na coś co poszerzą wnetrze optycznie i jednoczesnie z tym fajnym dekorem będą sie prezentowaly inaczej niz standardowe płytki. Ocieplą łazienke i stworza oryginalny design
KillMe

Postautor: karolatrs » 28 maja 2018, 17:15

Ja niedługo będę wykańczał łazienkę i zastanawiam się nad takim stylem. Co myślicie
Obrazek
karolatrs

Mój dziennik budowy

Wróć do Off-topic