Tynk strukturalny

Tynk strukturalny

Postautor: Anaki12 » 30 cze 2016, 12:35

Czy ktoś próbował może tynk dekoracyjny ? jak z trwałością i ogółnie jakie jest zadowolenie z efektu na waszych ścianach? i na jaką marke warto zwrócić uwagę. dzięi za wszelkie rady bo taki pomysł z tynkiem zrodził sie w mojej głowie :)
Anaki12

Re: Tynk strukturalny

Postautor: Natasza » 25 paź 2016, 07:26

Jest cos naprawdę pięknego. Mam takie w mieszkaniu. Pięknie wygląda i zachwyca. Polecam
Natasza

Postautor: cassie86 » 27 lis 2016, 10:30

Zamiast tynku strukturalnego mam płytki klinikierowe ręcznie robione, dzięki czemu maja specyficzną strukturę, róznia się miedzy sobą nieco, a na scianie prezentują się obłędnie.. kupiłam je w dobrej cenie w internecie świetnie kompnuje się ten komnkretny model z czekoladową ścianą..
cassie86

Postautor: Mike57 » 16 sty 2017, 18:33

Mam takie w mieszkaniu. Sprawdz tez - http://maxonek.pl
Mike57

Postautor: Zimbar » 10 kwie 2017, 10:17

Jak masz fajny pomysł związany z tym tynkiem to będzie wyglądać spoko. ja mam u siebie tylko kawałek przy lustrze w korytarzu i świetnie się prezentuje taki tynk strukturalny i powiem ci że jest w miarę wytrzymały.
Zimbar

Postautor: fujitsu3 » 16 kwie 2017, 21:41

Można prosić zdjęcia? Będę wdzięczny.
Uśmiech losu można zobaczyć nawet w najciemniejszych chwilach. Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło.
Awatar użytkownika
fujitsu3

Postautor: Irma » 22 maja 2017, 20:59

Faktycznie, taki zabieg pozwoli przez długi czas utrzymać go w nienaruszonym stanie. Z resztą sama myślałam o połączeniu tynku strukturalnego z fototapetą z http://www.fototapetyinfo.pl . Szczególnie zależy mi na takim właśnie rodzaju fototapet, ponieważ powstają one w oparciu o technologię HP Latex III generacji, są w pełni ekologiczne, a dodatkowo nie zawierają szkodliwych dla naszego zdrowia solwentów. Ponadto mamy tutaj do wyboru wiele motywów, a jeżeli mamy takie życzenie, decydując się na złożenie zamówienia w picassi.pl, możemy zlecić wykonanie fototapety wg. własnego pomysłu.
Irma

Postautor: budmen » 30 maja 2017, 10:29

Takie tynki wyglądają świetnie, nie wiem niestety jak z ich trwałością. Z chęcią jednak zobaczę jak to wygląda u Was!
budmen

Postautor: Marika » 14 cze 2017, 13:03

Tynk strukturalny ogólnie jest w porządku, jednak nie polecam typu "kornik" do ciemnych kolorów. Ile ja się umęczyłam żeby wszystkie dziurki zamalować... Natomiast połączenie tynku z fototapetą bardzo mi się podoba i mam zamiar stworzyć coś nowego w przedpokoju. Zastanawiam się nad jeszcze jedną rzeczą a mianowicie, nad połączeniem fototapety z płytkami imitującymi kamień lub cegłę. Myślicie, że taki wystój mieszkania z fototapetą lub plakatem w części pomieszczeń będzie dobrze wyglądać?
Marika

Postautor: Beata852 » 19 lip 2017, 09:13

Ja polecam tynki bawełniane!
Kładzie się to w bardzo prosty sposób, wszystko ładnie, równiutko wychodzi. A do tego dużo mniej bałaganu przy remoncie i nie wymaga gładzenia ścian. U siebie w mieszkaniu stosowałam tynk bawełniany marki Silkplaster. Sprawdził się w stu procentach, efekt jest moim zdaniem fantastyczny. A do tego takie tynki są bardzo trwałe i łatwo naprawialne. Znajoma ma w korytarzu już od 10 lat i nadal wygląda to nieźle :D
Beata852

Następna

Wróć do Ściany