Taras idealny

Re: Taras idealny

Postautor: barcisław » 31 sty 2018, 05:22

Ja mam drewniany. Dbanie to właściwie tylko olejowanie Vidaronem. Robi się to raz na rok. Taras nie taki duży, bo 15 m2, ale cieszę się, że nie mam z nim wiele pracy. No i myjką, ale to szybciutko. :)
barcisław

Postautor: Margot » 28 lut 2018, 14:42

Dla mnie taras idealny, to drewniany taras z wygodnym miejscem do odpoczynku. Szukałam już nawet firmy, ktora mi to zrealizuje i udało mi się tutaj http://www.geisser .pl/tarasy-balkony/ , znaleźć własnie taki taras o jaki mi chodziło
Margot

Postautor: wojtekpatryczak » 29 mar 2018, 17:42

Z tarasami to zawsze są problemy. Ja na plan swojego czekałem ponad miesiąc. Potem były problemy z wykonaniem. Trafiłem na sklep w internecie RG narzędzia i chłopaki mi sporo doradzili.
wojtekpatryczak

Postautor: marekszczur » 18 maja 2018, 11:51

Do urządzenia tarasu warto jeszcze wybrać grys dolomitowy bo może służyć jako dekoracja. Dodatkowo wykorzystaliśmy go do obciążenia lekkich doniczek. Nie dość, że ładnie wygląda, to dodatkowo jest bardzo praktyczny.
marekszczur

Postautor: markopo12 » 28 maja 2018, 09:29

Dla mnie idealny taras to taki który pokryty jest ciemnymi płytkami, ozdobiony różnego rodzaju kwiatami które wiszą na balustradach. Balustrady oczywiście szklane wykonane ze stali nierdzewnej które pięknie błyszczą. Od roku mam swój wymarzony taras i jestem z niego bardzo zadowolona.
markopo12

Postautor: kk001 » 26 sie 2018, 15:55

Taras idealny, to taki ,gdzie można mieć kontrolę nad promieniami słonczymi. Idealnie do tej roli nadadzą się markizy balkonow. Jest tyle wariantów,że każdy znajdzie coś dla siebie
kk001

Postautor: Crusader3 » 28 sie 2018, 14:05

Znakomicie! Dzięki wielkie za niezwykle ciekawe informacje ;) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Wyśnione obiady nie napełnią żołądków. Nie można się też nimi podzielić.
Awatar użytkownika
Crusader3

Postautor: Meri_5 » 20 wrz 2018, 11:10

Moim zadaniem idealny taras to taki na którym chce się siedzieć cały dzień, przynajmniej latem :P Fajnie jak ma zadaszenie, ale bez niebo tez jest ok. za to balustrada to podstawa. My u nas na tarasie zamontowaliśmy szklaną z elementami ze stali nierdzewnej, z tej strony: https://nierdzewnybalkon.pl/ gdzie zrobiliśmy wycenę i zamówienie, potem samemu zamontowaliśmy, bez dodatkowych kosztów ;) Teraz jak spędzamy czas na tarasie to jest bezpiecznie i elegancko. Mamy dwójkę dzieci więc przy szklanej balustradzie nie ma obaw że któreś będzie chciało przecisnąć się przez szczebelki
Meri_5

Postautor: Dingles » 21 wrz 2018, 08:21

Tarasy drewniane faktycznie prezentuja sie bardzo ładnie i atrakcyjnie jednak sam nie wiem czy zdecydowałbym sie na taras z tego materiału
jest mało wytrzymały
trzeba go regularnie impregnowac
poza tym po zimie z wilgoci może wyjść na nim pleśń

O wiele lepszym rozwiazaniem będzie położenie płytek, które równiez mogą wygladać bardzo dobrze, jak na przykład tutaj ( seria od firmy Tubądzin http://www.tubadzin.pl )
Obrazek
Dingles

Postautor: ArturSom » 01 paź 2018, 10:58

To może warto sprawdzić również propozycje od Pozbruk, ponieważ mają kilka ciekawych modeli kostek dekoracyjnych oraz płyt tarasowych jak m.in Kanada która świetnie imituje strukturę drewna.
ArturSom

PoprzedniaNastępna

Wróć do Tarasy i balkony