TANIA budowa domu

Re: TANIA budowa domu

Postautor: davis12 » 20 lis 2017, 20:50

Sporo zaoszczędzisz stawiając na dobrego, ale jednocześnie taniego geodetę. Tym sposobem budowa domu może okazać się jeszcze tańsza. W tym celu polecam Ci profesjonalistów z http://tomapex.com.pl/ , gdzie przy ponad dwudziestoletniej działalności łączą doświadczenie inżynierów geodetów o wieloletnim stażu pracy z wiedzą i otwartością młodych inżynierów geodetów, specjalistów od geomatyki. Posiadają merytoryczne i technologiczne przygotowanie do realizacji szerokiego zakresu prac geodezyjnych.
davis12

Postautor: Andrzej_J » 05 sty 2018, 12:50

Jeśli kupisz z głową dobre i niedrogie materiały, to każda budowa będzie w dobrej cenie, no chyba że fachowcy policzą sobie miliony monet za swoją pracę, ale to już inna bajka. ;)
Andrzej_J

Postautor: Margot » 17 sty 2018, 14:07

Budowa domu to coś bardzo powaznego i w sumie wypadało by się znac na wszystkim. Jestem na etapie, że musze wybrać do domu odpowiednie gonty. Zastanawiam sie czy gonty drewniane , bąda dobrym pomysłem. Moze ktos kto bardziej się na tym zna jest mi w stanie coś wiecej podpowiedziec.
Margot

Postautor: zabek3 » 05 lut 2018, 09:59

Moim zdaniem domy szkieletowe.
zabek3

Postautor: lily » 26 lut 2018, 14:12

Firma budowlana FACHMAN z Podkarpacia oferuje, że 200 tys. wystarczy by postawić dom. Specjalizują się w kompleksowym stawianiu budynków "pod klucz". Mają duże doświadczenie w tej dziedzinie.
lily

Postautor: Gandalfowa » 27 lut 2018, 16:35

Niestety nie znam się na tym, ale Wasze rady mogą być pomocne. W wolnym czasie z pewnością rozeznam się w temacie.
Na świecie jest za dużo książek, żeby je wszystkie przeczytać w ciągu jednego życia, trzeba gdzieś zakreślić sobie granice.
Awatar użytkownika
Gandalfowa

Postautor: Gabrielle » 15 mar 2018, 19:11

Witam wszystkich. Mam właśnie do umycia elewację budynku. Niestety, jest on na tyle wysoki, że bez podnośnika się po prostu nie da tego zrobić. Budynek znajduje się w Katowicach... Czy znacie może jakąś sprawdzoną ofertę, z której można by skorzystać? Szczerze przyznam, że w Internecie jest tyle różnego rodzaju ofert, że niezwykle ciężko jest się na coś zdecydować... Póki co, z tego co przeszperałem w Sieci, to ciekawie wygląda oferta http://zwyzki-radlift.pl/ Co o tym myślicie? Może macie jeszcze jakieś własne doświadczenia i porady w tym obszarze tematycznym? Z góry wielkie dzięki za informacje w tym temacie :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Posiadał najrzadszą z cech: zdrowy rozsądek.
Awatar użytkownika
Gabrielle

Postautor: Jarki » 04 kwie 2018, 09:25

Jak budujesz tanio to nie znaczy że masz rezygnować np. z ocieplenia bo to się odbije na rachunkach za utrzymanie domu. Wiem że że jest teraz możliwość ocieplenia natryskowego i podobno świetnie się to sprawdza rozmawiałem z chłopakiem z Hermetik System 660-719-208 i mi wytłumaczył jak istotną sprawą jest ocieplenie poddasza.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2018, 05:51 przez Jarki, łącznie zmieniany 1 raz
Jarki

Postautor: Ewa84 » 10 kwie 2018, 07:58

Z doświadczenia wiem że jednym z najcięższych elementów jest pozyskanie solidnej ekipy a już tam gdzie są kwestie sprzętowe , koparki dźwigi czy zagęszczarki to wygląda to średni , rozpiętość cenowa firm od robót ziemnych świadczących usługi koparką jest ogromna ---i oczywiście zawsze mówią że roboty od groma , na etapie fundamentów 2 tygodnie szukałem firmy w końcu znajomy podrzucił mi namiar na portal nadmiar.pl i okazało się ze mam 3 chętnych do prac ziemnych z kopareczkami .....ten nadmiar pojawił się we właściwym czasie ....trochę widze, że za bardzo nie ma ofert na wypożyczalniach narzędzi ale może się wyrobią.
Ewa84

Postautor: Jarki » 12 kwie 2018, 06:40

Ja po przeliczeniu kosztów zdecydowałem się ocieplić pianą PUR fachowcy z Hermetik System 660-719-208 przyjechali i ogarnęli temat w kilka dni polecam.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2018, 06:55 przez Jarki, łącznie zmieniany 1 raz
Jarki

PoprzedniaNastępna

Wróć do Porady budowlane