Re: szamba betonowe

Postautor: jutrzenka28 » 13 kwie 2016, 11:56

Szamba betonowe są nadal bardzo dobrym rozwiązaniem odnajdującym się w wielu gospodarstwach. Ja mam szambo betonowe dwukomorowe przelewowe od innego producenta. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Mój producent też działa na terenie całego kraju. Współpraca z firmą Walbud przebiega bardzo szybko i sprawnie. Fajnie by było jak by więcej przedsiębiorców w branży budowlanej tak dbało o klienta. :D
jutrzenka28

Postautor: kitka » 03 sty 2017, 07:15

Wiele osób teraz decyduje się na przydomowe oczyszczalnie ścieków, ponoć to bardziej ekologiczne.
kitka

Postautor: Branur » 10 kwie 2017, 10:46

No jest to ekologiczne ale nie do końca opłacalne. Założenie takiej to spora inwestycja. Do tego jej serwisowanie i eksploatacja potrafi przysporzyć problemów, nie tylko finansowych :) No i te nieszczęsne pozwolenia. Szambo chcesz to stawiasz i masz wszystko gdzieś. Przy oczyszczalni aktualnie potrzebne jest coraz więcej zezwoleń.
Branur

Postautor: Andrzej_J » 12 kwie 2017, 08:13

u nas zdało egzamin takie zwyczajne
Andrzej_J

Postautor: OlekWaw » 16 maja 2017, 13:34

Ja mam negatywne wspomnienia z plastikowym szambem na działce - po roku ziemia tak ścisnęła, że po wylewaniu się i przyjeździe znajomego z firmy Nieczystosci.com.pl okazało się , że nawet dobrze węża nie da się włożyć... kolejnym zakupem było betonowe szambo i nie żałuję...
OlekWaw

Postautor: karolinaszpachla » 25 maja 2017, 08:53

Trzeba iść z duchem czasu. Myślę, że obecnie jedynie przydomowe oczyszczalnie ścieków będą lepszym rozwiązaniem. Tańsze w eksploatacji i wcale nie takie kłopotliwe w instalacji :)
karolinaszpachla

Postautor: DanielMak » 19 lip 2017, 05:40

SPrawdź ofertę http://szamba-online.pl podchodza do każdego klienta indywidualnie, ponieważ każda posesja jest inna, wymagania względem zbiornika na nieczystości mogą być różne. Dopasowują gabaryty i rodzaj szamba do okreslonej działki. Szambo betonowe jest na tyle wytrzymałe, że obciążenie np auta mu nie zagraża. Do tego są ekologiczne i duzo tańsze niż oczyszczalnia ścieków. Ich szamba posiadają 5lat gwarancji na zbiornik i pokrywę.
DanielMak

Postautor: Mevlis » 10 sie 2017, 07:08

Ja mogę polecić ze swojej strony tą firmę: http://www.szamba-betonowe-360.pl/ zajmują się oni sprzedażą szamb i zbiorników na deszczówkę. Mają szeroką ofertę i zawsze doradzą klientowi. Sam u nich kupowałem i jestem bardzo zadowolony.
Mevlis

Postautor: davis12 » 06 gru 2017, 14:48

W dzisiejszych, trudnych czasach powinniśmy stawiać na ekologię oraz rozwiązania przyjazne dla środowiska. Dlatego szambo betonowe nie jest zbyt dobrym pomysłem. O wiele lepiej zainwestować w przydomowe szambo ekologiczne.
davis12

Postautor: marlos » 21 gru 2017, 17:09

Szamba betonowe są niedrogie i trwałe, to dobra inwestycja, chociaż ja polecam zastanowić się też nad przydomową oczyszczalnią ścieków, w tym wypadku koszty eksploatacji są dużo niższe. Jakbyście szukali specjalistów z okolic Wrocławia, mogę polecić Czystyzysk.eu firma prowadzi sprzedaż, montaż, doradztwo z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb betonowych i plastikowych.
marlos

Następna

Wróć do Off-topic