Re: szamba betonowe

Postautor: HamoVatui » 22 gru 2017, 12:16

Z jednej strony ekologia, z drugiej koszty. Dylemat naszych czasów. Wiadomo co z reguły wygrywa :D
Ludzie nie wierzą w ludzkość, polegają tylko na sobie, na swojej grupie, wierzą w swoje interesy, pomagają sobie, żeby się obronić, zaznaczyć granice, zbudować mur. Kiedy chce się być humanistą, trzeba zrezygnować z tłumu i zaakceptować samotność.
Awatar użytkownika
HamoVatui

Postautor: e.marek » 11 paź 2018, 13:02

Szambo dobra rzecz, szczególnie jeśli chodzi o tereny odległe od zbiorczej kanalizacji. Ale trzeba pamiętać o regularnym wywozie. Ja na przykład korzystam z usług firmy BK Transport z Konstancina-Jeziornej. Jestem zadowolony bo działają szybko, sprawnie i zawsze dotrzymują słowa.
e.marek

Postautor: davis12 » 03 sty 2019, 13:43

Ja zdecydowałem się na przydomowe szambo ekologiczne. O wyborze tym zadecydowałem przede wszystkim ze względu na to, iż jest ono niezmiernie atrakcyjne i zdrowe dla środowiska. Od dawna zależało mi na takim efekcie. Tego typu zakup umożliwili nam https://oczyszczalnia.net wraz ze swoją rewelacyjną ofertą!
davis12

Postautor: salonik » 08 sty 2019, 18:32

Teraz chyba bardziej modne są przydomowe oczyszczalnie ścieków...
salonik

Poprzednia

Wróć do Off-topic